İzmir Organizasyon Firmaları ve 2024 Fiyatları

(80 sonuç)

İzmir
Organizasyon Firmaları
Sdf Design
5

Sdf Design

5.0
(3)
İzmir, Konak
2500başlangıç fiyatı
Munu Organizasyon
11

Munu Organizasyon

İzmir, Karabağlar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Filiya Organizasyon
28

Filiya Organizasyon

İzmir, Buca
7500başlangıç fiyatı
Sakura Event and More
3

Sakura Event and More

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Kemeraltı Organizasyon
6

Kemeraltı Organizasyon

İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Sevim Organizasyon
53
28

Sevim Organizasyon

4.9
(23)
İzmir, Bayraklı
7500başlangıç fiyatı
My Night
48

My Night

5.0
(3)
İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
İki-i Organizasyon
47

İki-i Organizasyon

5.0
(1)
İzmir, Balçova
7500başlangıç fiyatı
Erbil Organizasyon
6

Erbil Organizasyon

İzmir, Bornova
7500başlangıç fiyatı
Masal Tasarım & Organizasyon
46

Masal Tasarım & Organizasyon

4.9
(7)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Martex Event
4
1

Martex Event

5.0
(2)
İzmir, Menderes
7500başlangıç fiyatı
SYM Event & Organization
34

SYM Event & Organization

5.0
(2)
İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir, organizasyon firmaları açısından en zengin illerimizden biri olarak öne çıkıyor. Kına gecesi ve nişan gibi davetlerin yanı sıra mezuniyet partisi ve baby shower gibi etkinliklerde de organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. İzmir’de organizasyon firmalarının paket fiyatları ortalama 6.000 TL’den başlayarak alınan hizmetlere göre 10.000 TL ve üzerine çıkabiliyor.

İzmir Kına Organizasyon Firmaları

İzmir kına organizasyon firmaları çiftlere özel başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Başlangıç paketleri temel hizmetleri içeriyor ve genellikle mekan düzenlemesi, kına tahtı, masa düzeni, müzik ve temel dekorasyon hizmetlerini kapsıyor. Her şey dahil paketler ise daha kapsamlı hizmetler bulunuyor. Davetiyeler, fotoğraf ve video çekimi, catering hizmetleri ve daha pek çok hizmeti bu paketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca testi oyunu, damat oyunu, gökkuşağı kemeri, nedime ekibi, bindallı ve hediyelik temini gibi konularda da organizasyon firmalarından hizmet alabilirsiniz.

İzmir’de kına organizasyon firmalarının fiyatları ortalama 5.000 TL’den başlayarak 20.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Alınan ek hizmetler fiyatları etkileyebiliyor. Tercih edebileceğiniz bazı firmalar ise şunlar;

En iyi İzmir kına gecesi organizasyonu firmalarını burada bulabilirsiniz.

İzmir’de Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan organizasyon firmalarının fiyatları İzmir’de ortalama 5.000 - 7.500 TL’den başlıyor. Evde nişan organizasyon fiyatları daha uygun aralıklarda seyrederken, mekan dahil hizmet almak istediğinizde fiyatlarda artış görülebiliyor. Organizasyon firmalarının nişan paketlerinde şu hizmetler yer alıyor;

 • Nişan tagı
 • Mekan süsleme
 • Masa için çiçek, şamdan, mumluk
 • Yüzük yükseltici
 • İsme özel nişan yazısı
 • Nişan tepsisi ve makası
 • Nişan hediyelikleri
 • Işıklandırma
 • Ses sistemleri
 • Etkinlik planlama
 • Nişan pastası

İzmir’de hizmet alabileceğiniz öne çıkan nişan organizasyon firmaları şunlar;

İzmir’deki en iyi nişan organizasyon firmalarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İzmir Düğün için Organizasyon Firmaları

İzmir düğün organizasyon firmaları, çiftlere unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatmak için detaylı paket seçenekleri sunuyor. Mekan seçimi, dekorasyon, çiçek düzenlemeleri, catering, müzik, fotoğraf ve video çekimi gibi temel unsurların yanı sıra davetiye tasarımı, organizasyon koordinasyonu, gelin ve damat giyim seçimi gibi detaylı hizmetleri bulunuyor. Profesyonel organizatörler, çiftlerin hayalini kurduğu düğünü gerçeğe dönüştürmek ve tüm detayları sorunsuz bir şekilde yönetmek için çalışıyor.

İzmir’de düğün organizasyon firmalarının başlangıç paket fiyatları ortalama 7.500 TL’den açılıyor. Her şey dahil hizmet almak isterseniz 10.000 - 20.000 TL’den açılan paketleri değerlendirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz İzmir düğün organizasyon firmalarından bazıları şunlar;

İzmir’deki tüm düğün organizasyon firmalarını burada bulabilirsiniz.

İzmir Baby Shower & Doğum Günü Organizasyon Firmaları

İzmir’deki doğum günü ve baby shower organizasyon firmaları mekan düzenleme, tematik dekorasyon, catering, davetiye tasarımı, oyunlar ve etkinliklerin planlanması gibi temel unsurların yanı sıra, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, hediye seçimi, konukların eğlencesi için organizasyon koordinasyonu gibi detaylı hizmetler sunuyor. Parti ve kutlamalarda isme özel poster hazırlama ve talebinize göre pasta temini de yapılabiliyor.

İzmir baby shower ve doğum günü organizasyon firmalarının paket fiyatları ortalama 5.000 TL’den başlıyor. Kişi sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Öne çıkan firmalardan bazıları ise şunlar;

Doğum günü ve baby shower için İzmir’de hizmet veren organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

İzmir’de Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

İzmir mezuniyet organizasyon firmaları mekan seçimi, dekorasyon, catering, fotoğraf ve video çekimi, davetiye tasarımı, konsept tasarım, müzik ve eğlence seçenekleri gibi detaylı hizmetler sunuyor. Ayrıca mezuniyet töreni ve etkinlikleri için detaylı planlama, organizasyon koordinasyonu ve öğrencilerin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş detaylar sağlıyor.

Mezuniyet organizasyon firmalarının fiyatları İzmir’de ortalama 5.000 - 10.000 TL bandında seyrediyor. Defne Event ve Asell Event mezuniyet için hizmet alabileceğiniz firmalar arasında yer alıyor. 

İzmir’deki mezuniyet organizasyon firmalarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları

İzmir evlilik teklifi organizasyon firmaları özel mekan seçimi, romantik dekorasyon, özel aydınlatma, canlı müzik, özel yemekler ve kişiselleştirilmiş detaylar gibi teklif paketleri sunuyor. Ayrıca, teklif anını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimleri gibi hizmetleri de paketlere dahil hazırlıyor. 2 kişilik evlilik teklifi paketi fiyatları İzmir’de ortalama 6.000 - 8.000 TL’den başlıyor. Ek hizmetlere göre fiyatlar yükselebiliyor.

Evlilik teklifi için İzmir’de şu firmaları tercih edebilirsiniz;

Evlilik teklifi organizasyon firmalarından fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İzmir Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları

Oğlunuz için unutulmaz bir sünnet düğünü planlamak istiyorsanız İzmir’deki organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. Sünnet tahtı kiralama, sünnet arabası süsleme, mekan temini, sandalye ve ekipman kiralama, hediyelik ve bunlara ek olarak bando, mehteran takımı ve palyaço gibi hizmetler de alabilirsiniz.

İzmir sünnet organizasyon firmalarının paket fiyatları ortalama 7.000 TL’den başlıyor. Martex Event, Defne Event ve Asell Event’ten sünnet düğünü için hizmet alabilirsiniz.

Sünnet organizasyon firmalarından teklif almak için buraya tıklamanız yeterli.

Beğendiğiniz mekandan fiyat teklifi almak, indirimlerden yararlanmak ve size özel kampanyalar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.