Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Hakkında

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik, paylaşılması en güzel olan duygularınızı en sevdiklerinizle, en güzel şekilde paylaşmanızı sağlıyor. Firma İzmir Çiğli konumunda bulunuyor. En özel günlerinde sıradan tercihlerden uzak lezzetiyle farklı hediyelikleri çiftlere sunuyor. Ürünler 2 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Firma Özellikleri

Alışılmış şekerlemelerin tarzından uzak, renkli kurabiye tasarımlarıyla hem lezzetli hem de farklı bir ürün hizmeti sunuyor. Renk çeşitleri ve çeşitli şekilleriyle çiftlere özel hazırlanan kurabiyeler en özel günlerin vazgeçilmez ürünü oluyor. Çiftlere yalnızca hediyelik kurabiye ürünleri sunulmuyor. Bunun yanı sıra; ‘’Aromatik sabun şişeleri, Kolonya şişeleri, kokulu taş’’ gibi hediyelik ürün hizmetleri de sunuluyor. Tercih edilen kolonya ve sabunlar çiftlerin arzu ettikleri kokulara göre hazırlanıyor.

Sunulan Hizmetler

Tercih edilen ürünler çiftlere özel organizasyon tasarımlarıyla kişiselleştirilerek daha anlamlı bir hale getiriliyor. Çiftlerin seçtiği süsler, çiftlerin isminin ve davet tarihinin yazılı olduğu süs çerçevesi ve davetlilere özel notlarla hediyelik ürünler oluşturuluyor. Kolonya şişesi tercih eden çiftler için istek üzerine şişe içi süslemesi de organizasyona dahil edilebiliyor. Böylelikle daha özel ve anlamlı bir hediye olarak ürün çiftlere sunuluyor.  Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik, konumuna uzak kalan müşterilerine şehirler arası hizmet olanağı da sunuyor. Verilen ürün hizmetinden yararlanmak isteyen çiftlerin siparişlerini özel davetlerinden en geç 3 hafta önce oluşturmuş olmaları gerekiyor. Oluşturulan siparişler tercih edilen ürün ve organizasyona uygun şekilde eksizsiz hazırlanarak 1 haftalık süre içerisinde teslim ediliyor. Sipariş oluşturmak isteyen çiftler için ürün limiti en az 30 adet olarak belirleniyor. 30 adet ve üzeri ürünler çiftlere sevdikleriyle en güzel günlerini paylaşmaları için titizlikle hazırlanıyor. En uygun bütçeyle çeşitli hediyelik ürün imkanı çiftlere sunuluyor. Hızlı teslimat, onaylı lezzet kalitesi ve titiz bir organizasyon düzeniyle çiftlere en özel günlerinde destek oluyor.

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Miss Koku, çiftlere en özel davetlerinde bütçe dostu oluyor. En uygun fiyatlara çok çeşitli ürün seçeneğini çiftlerin beğenisine sunuyor.  Türlü hediyelik ürün seçeneğiyle hizmet veren Miss Koku’da fiyatlar 2 TL gibi uygun bir alt limit üzerinden şekilleniyor. En güzel günlerinizde sevdiklerinizle aşkınızı paylaşmak istiyorsanız, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Adres Bilgisi

İzmir’in Çiğli bölgesinde bulunuyor. Ürünler kargolama ile evlere ulaşabiliyor. Merkezi konumdaki firmayı ziyaret edebilirsiniz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kokulu taş
 • Lavanta keseleri
 • Sabun
 • Kişiye özgü süsleme tasarımı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Tercih edilen ürünler ve kişiye özel tasarım bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel tasarım, standart süsleme içerisine kurdele ve nazar boncuğu dahildir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nikah şekeri ve hediyelik hizmeti sunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 haftada teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Her şehire hizmet sunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kolonya ve sabun şişeleri, kurabiye ek olanaklardır.

 • Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 5 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir/ Çiğli

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%