Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nef Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Nef Kuaför Hakkında

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde yer alan Nef Kuaför, gelin saçı ve makyajı alanında düğününüze en iyi görünüm ile gitme vaadi veriyor. Sizleri yerinde ağırlamak ve sizi en mutlu gününüzde en güzel görünüme kavuşturmak istiyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Saç Modelleri

Nef Kuaför, sizi şık dekorasyonu ve dizaynına sahip mekânında ağırlamak istiyor. Sizin rahatınız ve güzelliğiniz için hiçbir şeyden ödün vermiyor. Makyajın teninizle uyum sağlaması ve tam oturması için en kaliteli bakım kremleri uygulanıyor. Cilt tipiniz belirleniyor ve uygun olan makyaj malzemeleri seçiliyor. Cildin pürüzsüz ve canlı görünmesi bunun yanı sıra kalıcı olması amaçlanıyor. Düğün konseptiniz öğreniliyor, gelinliğinize uygun makyaj tarzı belirleniyor. Kaliteli malzemeler aracılığıyla yüzünüz şekline en uygun makyaj, kaliteli malzemelerle titiz bir şekilde yapılıyor. Gelinliğin tarzına ve düğün konseptine uygun olarak gelinle saç modeli seçiliyor. Gelinin zevki seçilen saç modelini şekillendirebiliyor. Doğal bukleli saçlardan daha görkemli saç modellerine kadar pek çok seçenek Nef Kuaför tarafından sunuluyor. Gelinin saçı usta ellere emanet edilerek en zarif şekilde yapılıyor. Duvağın doğru yere doğru bir şekilde takılması da önem arz ediyor. Saç aksesuarla uyum sağlıyor. Özenle yapılan saç özel spreylerle kalıcı hale getiriliyor.

Nef Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlayarak 1000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Düğünden 4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor, ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com üzerinde yer alan ücretsiz bilgi formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Nef Kuaför, ücretsiz prova imkanı sağlıyor. Evde hizmet seçeneğini de sunuyor, öncelik sizin rahatınız oluyor. Sizi ve sevdiklerinizi düşünerek yakınlarınıza da hizmet ediyor. Düğün konsepti ve yüz şekli göz önünde bulundurularak saç ve makyaj belirleniyor. Kaliteli ürünlerle makyaj yapılıyor. Yüzünüzdeki canlı ve hoş görüntü saatlerce yüzünüzde kalıyor. Porselen makyaj usta ellerle yapılıyor. Aynı şekilde saç modeli konsepte ve gelinin isteklerine göre şekilleniyor. Yüzüne en çok yakışacak model belirleniyor. Özel spreylerle kalıcılığı arttırılıyor. Gelin saçı duvak ve aksesuarlarla taçlandırılıyor. Epilasyon, manikür ve pedikür gibi ek hizmetler veren Nef Kuaför, sizleri ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde bulunan Nef Kuaför, otobüsler ve metro vasıtasıyla ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Ayvalı Mahallesi güzergahına 208, 271, 277 ve 278 numaralı otobüsler ve M1-M2-M3 metro hattı ile ulaşabilirsiniz. Özel aracınız veya taksi ile gelmek isterseniz açık adres aşağıda yer almaktadır. Adres: Ayvalı Mahallesi, Gazze Caddesi, No:32, 06010 Keçiören / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Epilasyon
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç provası
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin makyajı ve saç tasarımı hizmetlerine ek olarak taç ve duvak gibi kişiye özel aksesuar tasarımı da gelinlikle bir bütün halinde kullanılıyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İstenilen dekorasyon gerçekleştirilebiliyor. Bu konseptte amaçlanan saç, makyaj ve gelinlik modelinin bütünlüğünü sağlamak.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sadece geline değil, yakınlarına da hizmet veriliyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Saçlarınız ve makyajınız ortalama olarak 2 saatte hazırlanmış olacaktır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara'da hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Epilasyon, manikür ve pedikür, takma kirpik ek avantajlardandır.

 • Nef Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Nef Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%