Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nuer Tasarım

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Nuer Tasarım Hakkında

Nuer Tasarım, nişan, kına ve düğün gibi evliliğe giden adımlarınızda, davetlilerinize hediye edebileceğiniz ve onlara hep sizi hatırlatacak hediyelikler hazırlıyor. İzmir'in Buca ilçesinde hizmet veriyor. Kişisel zevklerinize göre şekillendirebileceğiniz hediyelikler bulunuyor. Sizi ve evliliğinizi yansıtan nikah hediyelik modelleri sayesinde hafızalara kazınabilirsiniz. Ayrıca fiyatları 2 TL’ye yakın olarak belirleniyor.

Özellikleri

Nuer Tasarım, nikah şekerinin yanı sıra kolonya ve sabun şişeleri de üretiliyor. Kendi tercihinize göre istediğinizi seçip üretim talebinde bulunabilirsiniz. Ürünler, kişiye özel ve sizin tarzınızla birebir uyumlu olduğundan düğün hazırlığınızın en tatlı detayı haline geliyor. Firmanın ürettiği her ürünün en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünmesi, dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Düğün hazırlığı sürecinin karmaşası içinde, hediyelikler ve şekerlemelerin hazırlanmasının bir sorun olmaktan çıkmasını sağlıyor ve çiftler için işleri kolaylaştırıyor.

Sunulan İmkanlar

Nuer Tasarım, İzmir’de bulunmasına rağmen her yere teslimat sağlıyor. Böylece gitme derdiniz olmadan da hediyelik yapımı işiniz kolaylıkla halloluyor. Sadece nikah ve düğün değil, söz, nişan, kına gibi organizasyonlarınız için de şekerler ve hediyelikler üretiliyor. Minimum sipariş adetinizin 50 adet olması gerekiyor ve 4 hafta içinde hediyelikleriniz hazırlanmış oluyor. Sevdiklerinizi düğününüze davet ederken veya düğününüzden sonra, ağızlarında hoş bir tat bırakacak olan aromalı güzel şekerlemeler üretiyor. Hediyelikler arasında; mumlar, örgü ve pek çok renk seçeneğine sahip anahtarlıklar, kutulu şekerler, küçük sabunlar ve tarakların bulunduğu setler bulunuyor. Ayrıca damat kahvesi fincan seti de üretilen ürünler arasında yer alıyor. Söz merasiminizde kullanabileceğiniz ahşaptan yapılma tepsiler ve içine hediyeler koyabileceğiniz küçük keseler de mevcut.

Nuer Tasarım Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Hediyelikler ve şekerlerin fiyatları, çiftlerin seçimlerine göre değişiklik gösteriyor. Standart olarak şekerler 2 TL’ye yakın fiyatta bulunuyor. Kına, söz, nişan organizasyonlarınızda kullanacağınız hediyelikler de farklı fiyatlandırmaya giriyor. Firmanın güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Nuer Tasarım, İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veriyor fakat Türkiye’nin her yerine teslimat sağlanıyor. Firmaya toplu taşıma araçları veya özel aracınızla kolayca gidebilirsiniz. Adres: Buca / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Lavanta keseleri
 • Mumluk
 • Sabun
 • Ücretsiz teslimat
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kına, nişan, söz, doğum günü gibi tüm özel günleriniz için şekerlemeler ve hediyeler üretiliyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma İzmir'de bulunuyor fakat Türkiye'nin her yerine teslimat sağlanıyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Nikah şekerinin yanı sıra kına, söz ve nişan organizasyonları için de hediyelikler üretiliyor.

 • Nuer Tasarım Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Nuer Tasarım Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 4 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Buca/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%