Tümünü Görmek İçin Tıkla

Özlem Demircan Prodüksiyon

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

''Fotoğraf benim hayatımın her noktasında. En güzel günümde mükemmel ve kaliteli bir fotoğrafçıyla çalışmak isterim. Benim aradığım herhangi bir fotoğrafçı değil, işinin uzmanı kaliteli bir fotoğrafçı. '' diyorsanız sizin başvurmanız gereken yer Özlem Demircan Prodüksiyon. Kaliteli fotoğrafçı kolay bulunmadığı gibi onlardan rezervasyon yaptırmak da kolay değil. Hala vaktiniz varken ve geç kalmamışken gününüzü belirleyin ve rezervasyonunuzu yaptırın. Selfie ile fotoğraf çılgınlığının arşa çıktığı bir dönemdeyiz. Durum böyle olunca herkes fotoğrafçı veya herkes fotoğraftan anlar duruma geldi. Bu durum kaliteli fotoğraf ile ilgili akılda da soru işareti bırakır oldu. Özlem Demircan Prodüksiyon' un amacı aklınızdaki soru işaretlerini vereceği cevaplar ile gidererek çekeceği fotoğraflar ile sizi mutlu etmek ve yıllarca albümünüzü her elinize aldığınızda aynı heyecan ve mutluluğu tekrar yaşamanızı sağlamak. Her çiftin bir hikayesi var ve herkesinki birbirinden özel, siz de en güzel gününüzün hikayesinin kalıcı olmasını istemez misiniz? Özlem Demircan Prodüksiyon hikayenize sizin ilk günkü heyecanınızı, aşkınızı ve gözlerinizden okunan mutluluğunuzu ve kendi enerjisini, yaratıcılığını, tecrübe ve deneyimini ekleyerek ölümsüzleştiriyor. Her hikâye ölümsüzleştirilmeyi hak ediyor, siz de hikayenizi ölümsüzleştirmek istemez misiniz? O zaman ilk fırsatta İzmir'e. Özlem Demircan Prodüksiyon'a! Düğün fotoğraflarınızda veya düğün hikayenizde baş vuracağınız güzel bir adres Özlem Demircan Prodüksiyon, hayallerinizdeki fotoğraflar artık size bir uçak bileti kadar yakın. Klasik çizgiden siz de sıkıldıysanız, ''Yenilikler arıyoruz.'' diyorsanız doğru adrestesiniz. Özlem Demircan Prodüksiyon, yaratıcılık ve hayal gücünde sınır tanımıyor. Konsept ve alternatif fotoğraf tercih edenler için eğlenceli, enerji dolu personel kadrosu ile 1997' den bu yana Bornava İzmir' de sizleri bekliyor. Üstelik hem profesyoneller hem de arkadaş gibiler.

Fotoğrafçıda Aranması Gereken Özellikler

  • Samimi, Cana Yakın ve Arkadaş Canlısı Olmalı: Seçtiğiniz fotoğrafçı sektörün belki en iyi teknik ekipmanlarına sahip olabilir fakat eğer cana yakın ya da samimi değilse sizin için bu çekimler zorlaşabilir.
  • Enerjik Olmalı: Siz stres ve yorgunlukla baş etmeye çalışırken size destek olacak enerjik bir fotoğrafçı gününüzü kurtarabilir.
  • Müşteriyi Doğru Anlamak ve Analiz Etmek: Sizin anlatmak istediğinizi anlamamak ve sizin istediğinizin tersi istikamette fotoğraflar çekmek. Sizin gerilmenize sebep olacağı gibi fotoğrafçının tavsiye edilme ve memnuniyet oranını da düşürecektir.
  • Yaratıcı: Pastada büyük pay almak isteyen her fotoğrafçı yaratıcılığını kullanarak alternatif ve dikkat çekici pozlar ürettiği müddetçe hep ön planda olacaktır.
  • Sabırlı ve Sakin Olmalı: Sabırsız ve aceleci birisi sizi çok daha fazla yoracaktır.
  • Ayrıntıcı ve Özenli Çalışıyor Olmalı.
  • Fazla Sadelik ve Abartı Arasındaki Çizgiyi Koruyabiliyor Olmalı: Bugün çektirdiğiniz bir fotoğraf üç yıl sonra hoşunuza gitmeyebilir, ne kadar da abartılı veya sade olduğunu düşünebilirsiniz. Oysa ki siz onu yıllarca göz önünde tutmak için yaptırmıştınız. Böyle bir hayal kırıklığı yaşamamak için yaratıcılığın da, sadeliğin de dozunda olması ömrünüzün sonuna kadar beğenmenizi sağlayacaktır.
  • Yenilikçi ve Yeniliklere Açık Olmalı: Kaliteli fotoğrafçı kendini dar alana sıkıştırmamalı. Sürekli alternatif pozlar ve mekân arayışı içinde olmalı ve yenilikleri tecrübe etmeli.
Bu özellikler fotoğrafçıyı rakiplerine karşı ön plana çıkararak müşterilerine güven verecektir. Fotoğrafını çektiği herkesten olumlu geri dönüşler alacaktır. Özlem Demircan Prodüksiyon bu konuda beklentileri fazlası ile karşılayacağı hususunda kendine çok güveniyor. Özlem Demircan Prodüksiyon İle Birlikte Gerçekleştirilebilecek Organizasyon Türleri: Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü   Özlem Demircan Prodüksiyon,  fotoğrafçılık ile kalmıyor fotoğrafçılığın yanı sıra düğün hikayesi, doğum belgeseli, 360 virtual tur, hava fotoğrafları, marka ve ürün fotoğrafları da çekiyor. Fotoğraflarınız hayallerinizin ötesinde olsun istiyorsanız şu an tam yerindesiniz. Kolaylık ile telefon bilgilerinden ulaşabilir ve en kısa zamanda yüz yüze görüşme gerçekleştirebilmek için İzmir'e gidebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Düğün videosu değil, sinema filmi gibiydi, fotoğraflar işe muhteşem… düğün fotoğrafı ömrünüzün sonuna kadar saklanan bir şey olduğundan işi uzman ellere bırakın…

Konum

Izmir, İzmir, Turkey

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%