Tümünü Görmek İçin Tıkla

Foto Aslan

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Foto Aslan Hakkında

Balçova merkezli Foto Aslan İzmir ilinde birçok şube ile hizmet veriyor. Dış çekim, düğün çekimi, nişan çekimi, düğün hikayesi, düğün belgeseli, sünnet çekimi, mezuniyet çekimi gibi çekimleri uygun fiyatları ile sunuyor. İzmir içi ve çevresinde titizlikle çalışan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kaliteli baskı teknikleri kullanarak düğün albümünüzü hazırlıyor. 1.250 TL'den başlayan fiyatları ve daha fazlasını bulabileceğiniz yazımızda, bu fotoğrafçı hakkında daha ayrıntılı bilgileri öğreneceksiniz.

Dış Mekan Düğün Çekimi Özellikleri

İzmir Balçova merkez şubesi dışında farklı ilçelerde de şubesi bulunan bu fotoğrafçı nişan çekimi, stüdyo çekimi, save the date, trashday, konsept çekim, sünnet çekimi, okul çekimi ile hizmet verebiliyor. Gelin ve damat ile çekim öncesi görüşüp istekleri hakkında bilgi alan düğün fotoğrafçısı çifte uygun dış çekim yerleri ve pozları kullanıyor. 30 yılı aşkın süredir hizmet sürdüren bu firma çiftler için rahat bir çekim sunuyor. Foto Aslan İzmir ve çevresini çekim alanı olarak kullanıyor. Sahil kenarında, rüzgar gülleri arasında, lunaparkta İzmir’in tarihi birçok alanında çekim yapabiliyor. Profesyonel ekip bulunduran düğün fotoğrafçısı gelin ve damadı en doğal ve gerçek halleriyle mükemmel şekilde çekiyor. Stüdyo çekimi isteyen gelin ve damat için tüm şubelerde hizmet veriliyor.

Foto Aslan İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Balçova ilçesinde merkez şubesi ve İzmir genelinde birçok şubesi bulunan düğün fotoğrafçısı üç farklı dış çekim paketi sunuyor. Fiyatlar, 1250 TL ile 1750 TL arasında değişiyor. 1250TL olan dış çekim başlangıç paketi İzmir içi fotoğraf çekimi yapılırken, Urla Çeşme arasında ve güneş batana dek süren daha kapsamlı dış çekim fiyatları 1750TL olarak belirtiliyor. Bu firmanın dış çekim fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi ve fırsatlara ulaşmak için ücretsiz teklif formunu doldurabilir, size özel fiyatlar hakkında DüğünBuketi ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar ve Hizmet Kapsamı

Her şubede bulunan fotoğraf baskı alanı çekim sonunda fotoğrafların daha çabuk teslim edilmesini sağlıyor. Düğün fotoğrafçısı baskı için doğru teknik ve doğru kağıt kullanılmasının önemli olduğunu düşünüyor. Anıların uzun süre deforme olmadan ve yıllar sonra bile çok güzelmişiz diyebileceğiniz pozlama ve baskı tekniği kullanarak düğün albümlerinizi hazırlıyor. Düğün hikayesi isteyen çiftler için bir drone ve bir kamera ile tüm gün çekimi, dış çekim, düğün boyu çekim yaparak çiftlerin tercih ettiği müzikler ile hikayelerini hazırlıyor. Ayrıca tüm paketlerde 1 adet 30x80 albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü, 1 adet 70x100 tuval çekim dijitalleri Foto Aslan İzmir tarafından veriliyor.

Foto Aslan İzmir Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İzmir ili Balçova ilçesinde merkez şubesi ve birçok ilçede alt şubesi bulunuyor. Balçova Foto Aslan şubesi açık adresi: Korutürk Mah. Öykü Sk. No : 4 /C Balçova / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Kuaförde çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  İzmir içi ya da Urla Çeşme Arası dış çekim, 1 adet 30x80 albüm, 2 adet aile albümü, 1adet cep albümü, 1 adet 70x100 tuval çekim dijitalleri, düğün albümü, düğün belgeseli, tüm gün çekimi.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftlere uygun konsept seçimi gerçekleşiyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Stüdyo çekimi, sünnet çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, konsept çekim.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 hafta gibi bir sürede teslim yapılıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir ve çevresinde hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Çekimler için anlaşmalı bir kuaförün bulunması ilave özelliklerden.

 • Foto Aslan Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Foto Aslan Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1250 TL, her şey dahil paket 1750 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Korutürk Mah. Öykü Sk. No : 4 /C Balçova / İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%