Tümünü Görmek İçin Tıkla

Pink Kiralama

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Pink Kiralama Hakkında

İzmir ili Buca ilçesindeki Pink Kiralama, pembe ve şık araçlarını çiftlerin hizmetine sunar. Araç kiralamada hem uygun hem de kaliteli hizmetleri ile çiftlerin gelin arabası hususunda gözdesi olan bu firma, uzmanlığı dolayısıyla şehrin önemli araba kiralama firmalarından. Üstelik, yalnızca 400 TL olan başlangıç fiyatları ile çiftleri bekliyor. Siz de böyle bir firma ile çalışmak istiyorsanız ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Bu kiralama firması, çeşitli gruplardaki araba kiralama ve şoförlü araba kiralama özelliği ile siz çiftlerin yanında en iyi şekilde yer alıyor. Arzunuza göre ister retro, nostaljik bir şirin vosvos, ister lüks bir araç, isterseniz de klasik şık bir araba kiralayabilirsiniz. Alanında en yükseklere doğru adım adım yaklaşan araç kiralama firması, taleplere göre şehir dışına araba kiralama hizmeti de veriyor. Çiftlerin istediği hizmetler doğrultusunda imkanlar sağlayan Pink Kiralama, en iyi işi çıkarmak için son ana kadar gayretle çalışıyor. Pembe vosvoslar, göz alıcı biçimde süslenerek siz çiftlerin binmesiyle her şey eksiksiz şekilde tamamlanıyor. Fotoğraflarda çıkarken sizinle birlikte tüm detayları güzelleştiriyor. Bulunduğu şehirde en üst sıralara doğru çıkan araç kiralama firması için her zaman ilk sırada çiftlerin ne düşündüğü geliyor.

Pink Kiralama Fiyatları

Her cebe seslenen araç kiralama firmasında, fiyatlar sizin arzuladığınız hizmetlere göre farklılık gösterebilir. Minimum 400 ile 600 TL’den başlayan fiyatları ile sizi bu en mutlu gününüzde bekliyor. Firmanın kiralama konusunda ortaya koyduğu uygun fiyat politikası, tüm çiftlerin ilk tercih nedenlerinden.

Olanaklar

Araba kiralama konusunda kendine daima güvenen mekân, çiftlerin en mutlu ve neşeli anlarına tanıklık etmekten oldukça memnun. Üstü açık vosvosu ve başka tarzdaki arabalarıyla çiftlerin mutluluğunu arttırmayı başarıyor. Hangi grupta araç seçtiğiniz fark etmeksizin, gelin arabası kiralama firmasının hizmet kalitesi değişmiyor. Pink Kiralama, her zaman daha iyi işler çıkartmak için uğraşarak sürekli bir yenilenme döngüsü içinde. Bu döngü içinde size hep en yeni olanakları sunmaya çalışarak kalitesini yükseltiyor. Ayrıca mekân, araba kiralama alanında lider firmalardan olması geçmişinin köklü olduğunun göstergesi. Bunun yanı sıra, daimi şekilde firmanın bünyesindeki arabalarda her türlü tedbir alınarak hareket ediliyor. Sıfır sorunla hizmet veren firma, cazip olanaklar sunuyor.

Pink Kiralama Nerededir?

Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi'nin hemen karşısında bulunan mekana ulaşım için, toplu taşıma vasıtaları kullanılabilir. Mekanın detaylı açık adresi ise şu şekilde: Türkmenistan Cd. Aydoğdu Mh. Gül Apt. No:1 Buca / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin arabası süsleme
 • Klasik araba kiralama
 • Lüks gelin araması kiralama
 • Özel şoför
 • Şehir dışına araba kiralama
 • Şoförlü araba kiralama
 • Toplu taşıma hizmeti
 • Vip transfer hizmeti
 • Vosvos kiralama
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Lüks araba kiralama ve araç süsleme hizmetleri bu pakette mevcut.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İsteğinize göre retro ya da klasik araç kiralanabilir. Aracın türüne ve rengine göre de farklı süslemeler gerçekleştirilmekte.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Araç kiralama hizmeti haricinde araç süsleme ve araçla dış çekim yapma imkanı da bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önce iletişime geçilmesi yeterlidir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Talep edildiği vakitte araç hazır olacaktır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir ve çevresine hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şoför hizmeti, şehir dışına araba kiralama hizmeti verilir.

 • Pink Kiralama Gelin Arabası fiyatları ne kadardır?

  Pink Kiralama Gelin Arabası fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Türkmenistan Cd. Aydoğdu Mh. Gül Apt. No:1 Buca / İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%