Rosebay Wedding & Event

5.0 (2 Yorum)
None

Düğün Videoları

Hakkında

Rosebay Wedding & Event Hakkında

İzmir’in Foça ilçesinde kapılarını açan Rosebay Wedding & Event; Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde mutluluğa adım atmanızı sağlıyor. Deniz manzaralı havuz başı alanında zarif ve şık söz ve nişan organizasyonlarına imza atıyor. Kapalı alanı da bulunan mekanda söz ve nişan fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Rosebay Wedding & Event; söz veya nişan gününüzde sizlere hem havuz başı alanı hem kapalı davet salonuyla hizmet veriyor. Kapalı davet salonunda 200 kişi; havuz başı alanında ise 300 kişilik kapasitesi bulunuyor. Panoramik Ege manzarasına sahip açık alanında doğal atmosferi bozmamak için çiçek süslemeleri kullanılıyor. Kır çiçeklerinden ilham alınarak dekore edilen davet alanlarına modern supla ve şamdan süslemeleri eşlik ediyor. Valesiyle beraber otopark hizmeti de sunan mekan sizler veya uzaktan gelen misafirleriniz için konaklama imkanı da tanıyor. Söz veya nişan gününde çiftlere gelin ve damat odası da tahsis ediyor. Düğün, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi farklı davetlere de ev sahipliği yapıyor.

Sunulan İmkanlar

Havuz başı alanını hem deniz manzarası hem kır konseptiyle birleştiren Rosebay Wedding & Event; söz veya nişan gününüzde güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle misafirlerinizi karşılıyor. Söz veya nişanda her detayı çiftlerin isteklerinize göre ayarlamak için organizasyon danışmanlığını üstleniyor. Etkinlik sorumluları organizasyon boyunca çiftlerle iletişim halinde kalarak her sorularına cevap buluyor. Kır çiçekleriyle süslenmiş bir gelin yolu dizayn ediliyor. Mutluluğa attıkları ilk adımı bir pastayla taçlandırmak isteyen çiftler için birbirinden lezzetli ve şık pasta seçenekleri de sunuyor. Söz veya nişanınızda sizlere DJ veya repertuarı oldukça geniş müzik grubu eşlik ediyor. Yemekli söz/nişan davetlerinde usta şefler tarafından hazırlanmış birden fazla menü seçeneği sunuyor. Söz/nişan gününden önce sizleri menü tadımına davet ederek dilediğiniz değişikliği yapabilme imkanı tanıyor. Çiftlerin isteklerine göre masa ve mekan süslemesi yapmak için hassasiyetle çalışan mekan; dışarıdan organizasyon firması temin edilmesine de müsaade ediyor.

Rosebay Wedding & Event Söz ve Nişan Fiyatları

Ege Denizi’nin muhteşem görüntüsü ve kokusu eşliğinde mutluluğa ilk adımı atmanızı sağlayan mekanda söz ve nişan fiyatları yemekli 80 TL ve kokteyl 50 TL’den başlıyor. Size özel teklif ve indirimlerden haberdar olmak için “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir veya bizleri arayarak Düğünbuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Foça ilçesinde kapılarını açan mekan İzmir şehir merkezine bir saat uzaklıkta bulunuyor. Şehrin dışında, doğayla iç içe ve sakin bir atmosfer sunan Rosebay Wedding & Event’e özel araçla veya 744 numaralı otobüs hattıyla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Cumhuriyet Mahallesi, Club Rose Bay Hotel, Yeni Foça/ Foça / İzmir.

Daha fazla göster

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (2) 5.0

  • Manzaraya karşı sade ve şık bir nişan töreni yaptım. Süslemeler, hizmetleri,çalışan ekibi çok sevdim teşekkür ederim

  • nişanımı unutulmaz kıldığınız için teşekkürler.

Konum

Cumhuriyet, Prof. Muammer Aksoy Cd. No:207, 35680 Foça/İzmir, Türkiye

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%