Tümünü Görmek İçin Tıkla

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu

Hepimiz hayatımızda kendimizi özel hissetmek ve sevmek isteriz. Bu sevgiyi yakaladığımızda da belirli bir zaman sonra düğün ile bu sevgiyi renklendirir ve hayatımızın yeni bir dönemine gireriz. Bu noktada Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu devreye giriyor! Kendinizi özel hissettirecek ekibiyle harikalar diyarında değil Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu’nda olacaksınız! Şehrin içinde bambaşka bir dekorda aradığınız kaliteyi ailemizle tanışarak bulacaksınız.

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 kişilik konuk kapasitesine sahip olan salonumuzda her etkinlik için farklı personel görev almaktadır. Konuklarınızı kapıda karşılayan kapı hosteslerimiz ve çiftimizle yakından ilgilenen organizasyon sorumlumuz gece boyunca sizlerle olacaktır. Denizin tatlı meltemi eserken siz aşkın ilk dansını edecek ve sevdiklerinize unutulmaz kareler armağan edeceksiniz. Düğün çıkış müziğiniz isteğinize göre ayarlanacak ve siz gelin yolundan yürürken sizlere eşlik edecek. Ayrıca düğün çiçekleri de mekânın konseptine uygun olarak her masaya ve gelin yoluna yerleştirilecektir. Dilerseniz gelin odanıza kuaför tahsis eder ve nedimelerinizle kız kıza keyifli saatler geçirebilirsiniz. Kokteyl ve yemekli organizasyonlarınızda ise lezzetli olmayan düğün yemeklerinin aksine işinde uzman aşçı şefimiz lezzet yemekler hazırlayacak ve siz düğün tadımına gelip onay verdikten sonra menünüz kesinleşecektir. Kokteyllerde ise barmenimizin özel karışımı olan içeceklerin tarifini almak için can atacaksınız! Siz sevdiklerinizle eğlenirken kokteyller ve yemekler de damağınızı şenlendirecek. Bunların yanında düğünün olmazsa olmazı fotoğraf ve video çekimlerinizi düğün alanımızda gerçekleştirebilir, hatta bunun için görevlendirilmiş ekibimiz ile prodüksiyon çalışması yapabilirsiniz. Kendi organizasyonunuzdan sonra herkese tavsiye edeceğiniz Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu her etkinlikte sizlerle olacak.

Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu Nerededir? Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

İzmir’in Karşıyaka semtinde bulunan salonumuz birçok toplu taşımanın güzergâhı üzerindedir. 920 numaralı otobüsle İzmir merkezden 29 dakikada, limandan 202 ve 200 numaralı otobüslerle 160 dakikada, tekrar limandan 910 ve 200 numaralı otobüs hatlarıyla da 105 dakikada ulaşabilirsiniz. Bostanlı tarafından gelecek konuklarımız için 920 numaralı otobüsle 33 dakikada veya Bostanlı iskeleden 200 numaralı otobüsle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracınız ile D550 karayolu üzerinden 21 dakikada mekânımıza ulaşabilirsiniz. Konsept ve tasarım sınırlamamız olmadığı gibi ulaşımda da birçok seçeneğe sahip olacaksınız!   Düğün ve nişan, kına, özel davetleriniz, sünnet gibi tüm organizasyonlarınızda yanınızda olan salonumuz ve işinin ehli ekibimiz sizi asla sükût-u hayale uğratmayacak, yüzünüzde kocaman bir tebessüm oluşturacak. Ciddi ve sistemli bir şekilde ilk günden beri çalışıyor, başarı ve kalitenin tesadüf olmadığını iddia ediyoruz.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • DA
    D**** & A****

    Denize sıfır, harika tesis ve tam bir kır düğünü alanı, unutulmayacak bir gündü. Çok eğlendik ve son derece mutlu olduk… Her şey süperdi…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%