Tümünü Görmek İçin Tıkla

Rüyam Kır Bahçesi

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Rüyam Kır Bahçesi

Rüyam Kır Bahçesi, akıllardaki bir düğünden daha fazlasını isteyen çiftlerin tercihi. Kazan’da bulunan Rüyam Kır Bahçesi, çiftlere beklentilerinin üstünde bir hizmet sağlayabilmek için hiç durmadan çalışıyor. Kusursuz bir kır düğünü isteyen gelin adaylarının ilk tercihleri arasında. Hatta Rüyam Kır Bahçesi, en iyiler listesinde. Yemyeşil doğanın, meyve ağaçlarının, çardakların, rengarenk çiçeklerin ve atların eşlik ettiği rüya gibi bir düğün salonu sizi bekliyor.

Alışılmışın Dışında Hizmet

Rüyam Kır Bahçesi’nde havuz başı düğün, kır düğünü, nişan, kına gecesi, mezuniyet, serpme kahvaltı, toplantı, seminer, doğum günü kutlamaları, sünnet gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer düğün salonlarından farklı olarak at binme ve binicilik eğitimi imkanı da sizlere sunuluyor. Üstelik Rüyam Kır Bahçesi’nin sunduğu imkanlar sadece bununla sınırlı değil. Düğün veya diğer kutlamalar için Rüyam Kır Bahçesi'ni tercih ettiyseniz, çocuklarınız için oyun parkı ve düğün esnasında çocuklar ile ilgilenen oyun ablaları, sahneye atla gelme imkanı ve gelinlerimize hostes imkanı da sunulmaktadır. Alışılmışın dışında demiştik, çünkü Rüyam Kır Bahçesi sadece düğün ve diğer kutlamalar dışında ücretsiz olarak hipoterapi hizmeti sunuluyor. Engelli çocuklara ve yetişkinlere verilen bu hizmet sadece atlar ve yunuslar ile sağlanmaktadır. Rüyam Kır Bahçesi at binme ve binicilik hizmetlerinin yanında engelli çocuk ve yetişkinlere bütün kasları çalıştırma ve terapi için hipoterapi hizmeti de veriliyor.

En İyi En Uygun Fiyata

750-1000 kişi arası yemekli düğün veya kokteyl hizmeti verebilen Rüyam Kır Bahçesi, kır bahçesi dışında hem açık alan hem kapalı alan hem de havuz başı imkanı bulundurmakta. 750 araca kadar otopark hizmeti, ışık, ses, sahne hizmeti, menü tadımı imkanı ve organizasyon firması hizmeti de sunuyor. Dileyen çiftler dışarıdan bir organizasyon firması veya catering şirketi ile de anlaşıp onlarla çalışabiliyor. Rüyam Kır Bahçesi'nin bulunduğu Kazan’ın Ankara’dan uzak olması gözünüzü korkutmasın. İhtiyacınız olacak birçok gereksinime Ankara kadar hızlı cevap verebiliyor. Kolay ulaşım imkanı ile de mesafeleri yakınlaştırıyor. Size sadece en mutlu gününüzün tadını çıkarmak kalıyor. Siz de fiyat teklifi almak için sitemiz üzerinden "Ücretsiz teklif al" butonuna tıklayabilirsiniz!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Ü**** & E****

    Kendi otoparkının bulunması büyük avantaj. Düğünümüzde hiçbir aksaklık yaşanmadı. Her şey planlama esnasında bize nasıl aktarıldıysa öyle ilerledi. Teşekkürler.

Konum

Saray Mahallesi, İstanbul Yolu 26 Km Saray Köy, 06980 Kazan/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%