Tümünü Görmek İçin Tıkla

Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.500,00
Her Şey Dahil 2.000,00

Hakkında

Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi Hakkında

İzmir Konak ilçesinde faaliyet gösteren Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi kendine has tarzıyla ön plana çıkıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisiyle İzmirlilerin vazgeçilmez tercihi haline gelen firma fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgi iççin teklif formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Ekip düğün belgeseli kapsamında mis gibi İzmir havası ve deniz kenarı avantajlarını değerlendiriyor. Bol mavi ve bol yeşilin harmanlandığı bir hizmet ortaya çıkarıyor. Düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetiyle de ön plana çıkan Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi farklı çekim açılarını hizmette sunuyor. İzmir ilinin önde gelen markalarının ürünlerinin katalog çekimini kendine has tarzıyla ilerleten firma sağlam fotoğraf sanatçıları ile çalışıyor. Şehrin çeşitli alanlarında veya mekanlarında bir hikayesi olan görselliği ile anlaşılan konsept çekimleri ise oldukça eğlenceli ve bol kahkahalı geçiyor. Save the date çekimleri uzun süre konuşulan firma farklı hikayeleri bünyesine çekmeyi başarıyor. Trashday hizmetiyle de ön plana çıkan Samet Başbelen zamanla tercih edilen bir firma haline geliyor. 6 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmanın orijinal kopya ile birlikte ürün teslimi yapması için 3 hafta beklemeniz gerekiyor.

Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çekim türüne göre değişen fiyatlar çiftlerin isteklerine göre de şekil alıyor. Başlangıç fiyatları 1500 TL olan fiyatlar her şey dahil hizmette 2000 TL olabiliyor. Değişen fiyatlar ve hizmet içeriği hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Firmanın sunduğu şehir dışı çekim hizmetiyle ister İzmir’in muazzam doğasında olun isterseniz de güneşin tamamen hissedildiği bir ovada olun. Her iki durumda da birbirinden özel kareler elde edebiliyorsunuz. Fotoğrafçı Samet Başbelen İzmir’de heybesine doldurduğu tecrübeleri yurt dışında çekim tercihinde ortaya çıkarıyor. Tecrübe ve farklı bir kültürün harmanlanması sonucu ortaya eşsiz bir hizmet çıkıyor. Fikir konusunda birbiriyle yarışan bir ekiple çalışan firma çift isteklerini göz önünde bulundurarak yol gösterici özelliğini harekete geçiriyor. Dış mekan çekimlerinde anlık fikir alışverişinde bulunan ekip süreci daha hızlı ve eğlenceli hale getiriyor.

Fotoğrafçı Samet Başbelen Nerededir?

Merkez ofisi İzmir'in Konak ilçesinde bulunan firmaya ulaşmak oldukça kolay. İster metro ister diğer toplu taşıma araçları isterseniz de özel araçla ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli konsept çekim gibi hizmetleri içerir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, dış çekim, save the date ve trashday hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten en az altı hafta önce iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  3 hafta içerisinde ürün teslimi sağlanır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir ve tüm şehirlerde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim avantajları bulunuyor.

 • Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%