Tümünü Görmek İçin Tıkla

İzmir Düğün Hikayesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.500
Her Şey Dahil 2.500

Hakkında

İzmir Düğün Hikayesi Hakkında

Alsancak mevkiinde bulunan İzmir Düğün Hikayesi, en unutulmaz anlarınızı profesyonel hizmetleri ile taçlandırıyor. İzmir halkının ilk seçenekleri arasında yer alan firma, 1500 TL'den teklif fiyatları ile çiftlere vazgeçilmez teklif sunuyor. Düğün fotoğrafçısı ve dış çekim hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Sunulan Konseptler

İzmir ve çevre illerden yoğun ilgi gören İzmir Düğün Hikayesi, üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti esası ile çalışan büyük bir ekibe sahiptir. 4 farklı paket seçeneği sunan firma, isteklerinize ve hayallerinize göre konsept belirleme konusunda yardımcı oluyor. Konsept seçimi de yapılabiliyor. Save the date- Çöp günü çekimi isterseniz, düğün gününden önce belirleyeceğiniz bir günde, rahatınız ile çekim yapabilirsiniz. 2 saat ayak bu çekimin ardından, tüm fotoğraflar firma tarafından, poz sınırlaması olmadan dijital ortamdan boyutu ulaştırılıyor. Ayrıca seçeceğiniz 30 kare için de photoshop işlemi yapılıyor.

İzmir Düğün Hikayesi Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Firma tarafından sunulan bu ayrıcalıklı paketlerle siz de en özel günün unutulmaz güzellikte bi anıya çevirebilirsiniz. Paket başlangıç fiyatları 1500 TL- 2.000 TL aralığında seyrediyor. Seçeceğiniz ve paketlere göre fiyatlar artık gösterecektir. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden faydalanabilirsiniz.

Olanakları

Standart paket dış çekim isterseniz dış mekan klibiniz firma tarafından hediye ediliyor. Fotoğraf çekimi için fazla vakit ayırabiliyorsanız standart çekim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Takibi 3 saat ayak çekimler 2 farklı mekanda gerçekleştiriliyor. 1 adet büyük albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet de dış mekan klibi çekim sonrasında boyut ulaştırılıyor.  Artı paket seçeneği oldukça kapsamlı. Zira gün boyu fotoğraf çekimi yapılıyor. Düğün gübik hazırlık hazırlık hazırlık kadar detay İzmir Düğün Hikayesi tarafından yakalanıyor. Aynı gün dış mekan çekimi de yapılıyor. Seçeceğiniz bir şarkı ile birlikte düğün klibiniz de cabası. Drone çekimi ile muhteşem bir video klibe kim hayır diyebilir? Premium paket içeriğine kısaca her şey dahil diyebiliriz. Plus paket içeriğinde olduğu gibi burada da gün boyu çekim hizmeti veriliyor. Drone ile video görüntüleriniz alınıyor. Seçeceğiniz farklı bir günde dış mekan fotoğraf çekimi gerçekleştiriliyor. Üstelik belirli bir saat ya da kare sınırlaması da yok.

Nerededir?

İzmir Alsancak konumunda bulunan İzmir Düğün Hikayesi, ulaşım konusunda herhangi bir konumunda bulunuyor. Toplu taşıma aracını kullanarak ulaşım sağlayabileceğiniz gibi özel araçlarınızla da firmaya gidebilirsiniz. Firma, Zara mağazasının Alsancak şubesi ile aynı hizada bulunuyor. Mekanın açık adresi; Kültür mah. Cumhuriyet Bulvarı No: 189 Daire: 6 Alsancak / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Doğum çekimi
 • Düğün klibi
 • Konsept çekim
 • Kuaförde çekim
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Hazırlık anından düğün sonuna kadar fotoğraf çekimi, farklı bir gün için seçilen farklı mekanlarda dış çekim, drone çekimi, düğün klibi, 1 adet büyük albüm, 2 adet aile albümü verilmektedir.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Mekan seçimine özel konsept belirleme yapılmaktadır. İstenilen konsepte uygun mekan seçimi de yapılabilmektedir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün Hikayesi, Düğün Fotoğrafçılığı, Trash The Dress, Save The Date ve Doğum fotoğrafçılığı hizmetleri verilmektedir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta içinde ürün teslim edilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Şehir dışına hizmet verilmektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Sehir dışında hizmet verilebilmektedir. Dış çekim ve save the date gibi avantajlar bulunmaktadır.

 • İzmir Düğün Hikayesi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  İzmir Düğün Hikayesi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%