Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sarnıç Kır Düğün Salonları

5.0 (1 Yorum)
None

Benzer Düğün Mekanları

Jasmin Jardin Wedding

5.0 (2)
İzmir, Gaziemir Öne çıkan simge Öne Çıkan
1000 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

Bizim Bahçe Kır Düğünü

5.0 (15)
İzmir, Gaziemir
1000 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Unutulmaz Düğün İçin Sarnıç Kır Düğün Salonları

Unutulmaz düğün merasimleri gerçekleştirmeniz için Sarnıç Kır Düğün Salonları sizlere hizmet vermektedir. Düğün etkinlikleri haftalar, hatta aylar öncesinden planlanmaktadır. Düğün sahipleri, bu önemli günde yaşanacak tüm aksilikleri ortadan kaldırabilmek amacıyla çok önceden hazırlıklar yapmaya başlarlar. Yapılan hazırlıkların boşa çıkmaması ve kaliteli, unutulmaz bir düğün organizasyonu geçirilmesi için profesyonel kişiler ile çalışmak önem arz etmektedir. Hiçbir çift, verdiği emeğin boşa çıkmasını istemez ve bu önemli geceden beklentilerini yüksekte tutar. Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile bu konuda yaşayacağız problemleri ve stresi en aza indirebilirsiniz. Kaliteli ve unutulmaz düğün organizasyonunuzun hazırlıklarını yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Rüya Gibi Kır Düğünü Konsepti

Sarnıç Kır Düğün Salonları, sizlere unutamayacağınız bir kır düğünü organizasyonu vadetmektedir. Evlilik arifesindeki çiftlerin büyük çoğunluğu, çocukluğundan beri hayal ettiği biçimde, doğa ile iç içe bir düğün yapmayı istemektedir. Bu noktada da gelin ve damatların hayallerini süsleyen kır düğünü, unutulmaz bir gece organize etmek isteyen çiftlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Kış ayları içerisinde yapılan düğünler için iyi bir seçenek olmamaktadır. Kır düğünleri, bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olarak ön plana çıkmaktadır. Havaların ısınması ve doğanın yeniden doğması, insanların içine sonsuz bir coşku yüklemektedir. Bu coşku ve mutluluğu dışa vurmak isteyen çiftler için de kır düğünü konsepti çok iyi bir seçenek olmaktadır. Sarnıç Kır Düğün Salonları, bu noktada sizlere hizmet vermek için özveriyle çalışmaktadır. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte doğa canlanmakta, yeşillenmekte ve insanlara da yeniden doğuşun güzelliğini, mutluluğunu hissettirmektedir. Bu sebepten dolayı da bu dönem, evlenmek isteyen çiftlerin çalışmalarını hızlandırdığı bir dönem olmaktadır. Yeşilliklerin ve çiçeklerin arasında, doğa ile iç içe huzurlu ve mutlu bir organizasyon geçirmek istiyorsanız, Sarnıç Kır Düğün Salonları sizler için iyi bir tercih olacaktır. Sarnıç Kır Düğün Salonları, sahip olduğu geniş açık alan sayesinde ferah etkinlikler için iyi bir seçenektir. Alanında uzman çalışanları ile birlikte gerçekleştireceğiniz düğüne katılacak tüm misafirlere unutulmaz bir organizasyon vadetmektedir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyatlar

Düğün hazırlığındaki çiftlerin zihinlerini meşgul eden en önemli konulardan bir tanesi de bütçe olmaktadır. Gelinlik, damatlık, catering hizmetleri gibi çeşitli alanlarda harcama yapmak durumunda kalan çiftler, bütçe konusunda hassas davranmaktadır. Sarnıç Kır Düğün Salonları, bu noktada sizlere kaliteli hizmeti, uygun fiyatlar karşılığında sunmak için çalışmaktadır. Düğün merasiminizden beklentileriniz ve istekleriniz, düğüne katılacak kişi sayısı gibi detaylar, ödenmesi gereken ücretin belirlenmesinde rol oynamaktadır. Bu sebepten dolayı evlilik hazırlığındaki çiftlerin, düğün ile ilgili detayları belirleyip iletişime geçmesi faydalarına olacaktır. Sizler de Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile Sarnıç Kır Düğün Salonları ile iletişime geçebilir, cazip fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Sarnıç Kır Düğün Salonları, sahip olduğu geniş açık alan sayesinde yalnızca düğün değil, pek çok etkinliğinizde sizlere ev sahipliği yapabilmektedir. Düğün öncesi gerçekleştirilecek kına, nişan merasimi gibi çeşitli etkinlikleriniz için de fiyat teklifi alabilirsiniz. Bununla birlikte sünnet düğünü, çeşitli davetler ve kokteyller, mezuniyet etkinlikleri gibi organizasyonlarınız için Sarnıç Kır Düğün Salonlarını tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu açık alan sayesinde yüksek sayıda misafir katılımı ile gerçekleştirilen etkinliklere müsaittir.

Sarnıç Kır Düğün Salonları Nasıl Gidilir

İzmir’in Gaziemir ilçesi içerisinde konumlanmış olan Sarnıç Kır Düğün Salonu, Fatih Mahallesi Çamlık Caddesinde bulunmaktadır. İzmir içerisinden bu konuma İZBAN ve otobüs ile ulaşım mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte genellikle düğün sahipleri, düğün günü için özel kiraladıkları araçlar ile misafirlerin bölgeye ulaşımını sağlayabilmektedir.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • MM
    M****

    Konum olarak merkezi bir yerde. gayet şık hatta modern tarzında düzenlenmiş bir yer. Mekanın kendi organizasyon görevlileri çok titiz ve güzel bir şekilde çalışıyorlar. Çok memnun kaldık.

Konum

Fatih Mahallesi, Sarnic Kir Dugun Salonlari, Çamlık Caddesi, Gaziemir/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%