İzmir Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(169 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
İzmir Seyir Garden
97

İzmir Seyir Garden

4.9
(18)
İzmir, Buca
Öne çıkan
750kapasite
400başlangıç fiyatı
Mes Mudita Event Hall
37

Mes Mudita Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Çeşme
Öne çıkan
500kapasite
400başlangıç fiyatı
Bizim Bahçe Toy Han
28
13

Bizim Bahçe Toy Han

5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Öne çıkan
700kapasite
350başlangıç fiyatı
Yalım Garden
56
3

Yalım Garden

5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Monna Lizza Event Hall
62

Monna Lizza Event Hall

5.0
(3)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
650başlangıç fiyatı
Park Hera Wedding House
13
1

Park Hera Wedding House

5.0
(7)
İzmir, Balçova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Çuha Bahçe by Celebra
42
1

Çuha Bahçe by Celebra

5.0
(1)
İzmir, Urla
450kapasite
350başlangıç fiyatı
Three Palm Event More
191
3

Three Palm Event More

5.0
(2)
İzmir, Balçova
600kapasite
900başlangıç fiyatı
Marşandiz Luxury Kır Bahçesi
1

Marşandiz Luxury Kır Bahçesi

5.0
(2)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Prenses Garden
117
6

Prenses Garden

5.0
(15)
İzmir, Narlıdere
1,200kapasite
750başlangıç fiyatı
Atiz Park
65
4

Atiz Park

5.0
(6)
İzmir, Menemen
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Yazıcı Çiftlik Evi
155
2

Yazıcı Çiftlik Evi

5.0
(2)
İzmir, Foça
150kapasite
2500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir’de En çok Aranan Kır Düğünü Mekanları

İzmir genelinde, pek çok ilçede kır düğünü salonları bulunuyor. Her biri son derece uygun fiyat aralıkları ile öne çıkıyor. Bu şehirdeki kır düğünü mekanları fiyatları 50 TL’den başlıyor. İlçelere göre düğün salonları ortalama fiyatları ise şu şekilde;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Buca

30 TL

100 TL

Narlıdere

30 TL

80 TL

Bayraklı

50 TL

100 TL

Balçova

30 TL

150 TL

Urla

50 TL

150 TL

Güzelbahçe

30 TL

150 TL

Bornova

30 TL

100 TL

Menemen

30 TL

80 TL

Karşıyaka

30 TL

100 TL

Gaziemir

30 TL

80 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Buca Kır Düğünü Salonları

İzmir kır düğünü için en sık tercih edilen ilçelerinden biri olan Buca, şık alanları ile çiftlerin uğrak noktası oluyor. İlçede yer alan Aşk Olsun Düğün Salonu, sunduğu cazip tekliflerle ön plana çıkıyor. Gölet yakınlarında yer alan bu düğün salonu, deneyimli kadrosu ve şık peyzaj düzenlemesi ile çiftlerden tam puan alıyorç Yemekli fiyatları hafta içi 30 TL’den başlayan bu salonun, hafta sonu başlangıç fiyatı 50 TL’dir.

Açık düğün salonları arasında en şık mekanların yer aldığı lokasyonda, sınırsız hizmetlerle hayatınız en özel anlarını yaşayabilirsiniz. Türünün en güzel örneklerinin yer aldığı kır düğünü salonları, Buca ilçesinde sizleri bekliyor. Kırçiçeği Event Hall ve Cennet Vadisi Kır Düğünü Salonu, ilçe genelinde en çok rağbet gören adresler arasında yer alıyor.

Kaynaklar Kır Düğün Salonu Fiyatları

Buca ilçesinin kır düğün salonları ile dolu olan mahallelerinden biri olan Kaynaklar, çiftlere çok özel seçenekler sunuyor. Birbirinden farklı konseptlere sahip olan mekanlar, şehrin en rağbet gören düğün yerleri arasında yer alıyor. Kır düğünü salon fiyatları bu lokasyonda da son derece uygun ve bütçe sarsmayan aralıklarda seyrediyor. Bu bölgede kır düğünü fiyatları kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Bu bölgedeki mekanların birçoğu kır düğünü paket fiyatları için de 2.000 TL ile 7.500 TL arasında değişen tekliflerle karşınıza çıkıyor. Eren çiftliği ve Vera Kır Düğün Salonu, bu fiyat aralıklarında bütçenize en uygun seçenekleri sunuyor.

Bayraklı Kır Düğün Salonu Fiyatları

Bayraklı ilçesindeki çeşitli kır düğün salonları arasından öne çıkan Sandal Marina, geniş kapasitesi ile tüm sevdiklerinizle unutamayacağınız bir gün vadediyor. İlçedeki diğer tüm mekanlarda olduğu gibi buranın da ortalama 100 TL’den başlayan fiyatları, sezon içerisinde oldukça uygun olarak değerlendiriliyor.

Sandal Marina, Dünya Barış Anıtı ve Aydemir Plaza – La Jardin türlerinin en iyi kır düğün salonları olarak bu bölgede hizmet veriyor.

Balçova Kır Düğünü Mekanları

İzmir kır düğünü mekanlarını bir arada barındıran ilçelerden biri de Balçova olarak öne çıkıyor. Yemyeşil kır bahçeleri ve davet alanları sunan birçok alternatif mekan burada sizleri bekliyor. Şehri Garden, La Win ve Gözde Wedding Garden gibi alanında öncü olan mekanlar Balçova ilçesinde hizmet veriyor.

Bu mekanlar çiftlere sunduğu 30 TL, 50 TL ve 100 TL gibi farklı yemekli kır düğünü fiyatları seçenekleriyle, bütçenize en uygun seçimi yapmanıza da yardımcı oluyor. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak bu ilçedeki en uygun kır davet alanını seçebilirsiniz.

İnciraltı Kır Düğün Fiyatları

Havaların tam anlamıyla güzelleştiği yaz sezonunda, kır düğünü için seçilen tercih edilen konumlardan biri de İnciraltı oluyor. Birbirinden şık mekanların bir arada bulunduğu İnciraltı’nda, hayalinizi süsleyen düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Yeşil, çim alanlarla birleşen beyaz masalar, burada bir başka güzel görünüyor.

Saklı Bahçe ve Şamdan Kır Düğün Salonu gibi adını duyurmuş olan mekanlar bu noktada hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Son derece ilgi çeken dekorasyonları ve 30 - 80 TL arasında belirlenen başlangıç fiyatları ile çiftlere cazip teklifler sunuluyor.

Narlıdere Kır Düğünü Fiyatları

Alkollü veya alkolsüz olarak, dilediğiniz her konseptte kır düğünü gerçekleştirmenize olanak sağlayan ilçelerden biri de Narlıdere’dir. Şehrin büyüleyici mekanlarının bulunduğu bu konuma ulaşım da oldukça kolaydır. Salonların cazip düğün fiyatları ve birbirinden güzel konseptleri ile her detayında unutulmaz bir davet sizi bekliyor.

Romarin Wedding & More ve Ebruli Garden, Narlıdere ilçesinin en sevilen kır düğünü salonları arasında yer alıyor. Geniş kapasiteleri ve 80 TL'den başlayan uygun yemekli davet fiyatları ile şehrin farklı noktaların onlarca çifti ağırlıyor.

Güzelbahçe Kır Düğünü Salonları

Şehrin genelinde, belki de çiftlerin en uğrak noktalarından biri Güzelbahçe'de birbirinden güzel kır düğün salonları hizmet veriyor. Yazlık bir ilçe olmasıyla da bilinen Güzelbahçe, kır bahçelerine ek olarak deniz kıyısında bulunan mekanları ile de yoğun ilgi topluyor.

Kalinka Garden ve Locca Garden, Güzelbahçe ilçesinde en çok rağbet gören mekanlar olarak anılıyor. Bu iki mekan 500-750 kişilik kapasiteleri ve 50 TL ile 150 TL arasında değişen fiyat aralıkları ile öne çıkıyor.

Urla Kır Düğünü Salonları

Büyüleyici sokakları ve tertemiz havasıyla kendini sevdiren Urla, düğün veya nişan hazırlığı yapan çiftlere çeşitli mekan alternatifleri sunuyor. Deniz kenarı ve sahilde yer alan kır düğünü mekanları ile çiftlere eşsiz bir manzara eşliğinde düğün yapma şansı veriyor. Alkollü veya alkolsüz, yemekli veya yemeksiz her türlü konsept eşliğinde en özel gün ve davetlerinizi bu ilçede düzenleyebilirsiniz.

İlçenin en beğenilen mekanlarından biri olan Manej Urla, otantik havası ve dekorasyonu ile rustik düğünler için biçilmiş kaftan. Her düğüne özel ayrı konsept seçenekleri sunan Manej'in düğün fiyatları kişi başı 300 TL'den başlıyor.

Bornova Kır Düğünü Yerleri

İzmir kır düğünü salonları ve mekanları, şık konseptleri ve her bütçeye uygun paket seçenekleri ile Bornova ilçesinde konumlanıyor. Hem kır düğünü alanları, hem de kapalı düğün salonları ile dört mevsim organizasyon düzenlemenize olanak sağlanıyor.

İlçenin en çok tercih edilen düğün mekanlarından biri olan Beyaz İnci, geniş kapasitesi ve 50 TL’den başlayan yemekli davet fiyatları ile göz dolduruyor. Yeni evlenecek olan çiftleri kendisine çekmeyi başaran bu mekan, deneyimli organizasyon ekibi ve şık dekorasyonu ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Pınarbaşı Kır Düğün Salonu Fiyatları

Birbirinden şık açık düğün salonları sunan yerlerden biri de Pınarbaşı Mahallesi olarak öne çıkıyor. Bornova ilçesine bağlı olan bu lokasyon, şehrin farklı noktalarından onlarca çifte ev sahipliği yapıyor. Doğanın içerisinde büyüleyici bir yemekli düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen İzmirliler soluğu bu bölgede alıyor.

Her biri birbirinden şık kır düğün salonları, 1.000 kişiye varan kapasiteleri ve 30 TL’den başlayan fiyatları hizmet veriyor.

çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemyeşil bir alanda, ağaçların gölgesi altında düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. çiçekliköy içerisinde bulunan kır düğünü salonları, kokteylli veya yemekli düzende organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Papatya Garden ve Keyfizade Butik Kır Düğün Bahçesi bölgenin en sevilen kır düğünü salonları arasında yer alıyor. 50 TL’den başlayan fiyatları seçenekleri sunan mekanlar, uygun paket seçenekleri ile de yüzleri güldürüyor.

Menemen Kır Düğünü Salonları

İzmir kır düğünü mekanları arasında şehirden uzakta, doğa ile baş başa bir alternatif arıyorsanız Menemen ilçesi tam size göre! 2.000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasiteleri bulunan mekanlarda uygun fiyatlar eşliğinde organizasyon düzenlemek mümkün.

Bölgenin en iyi mekanlarından biri olan çitlembik Bahçe, 1000 - 2000 kişi arasında değişen kapasitesi ve 30 TL'den başlayan fiyatları ile öne çıkıyor.

Karşıyaka Kır Düğünü Salonu Fiyatları

Şehrin lüks ve gösterişli ilçelerinden biri olan Karşıyaka, farklı bütçelere uygun düğün paketleri sunan mekanlara ev sahipliği yapıyor. Karşıyakalı çiftlerin en çok tercih ettiği kır düğünü mekanlarından olan Palm Park da bu ilçede yer alıyor. Palm Park gibi birçok kır düğünü salonu bu ilçe sınırları içerisinde sizi bekliyor. 1.000 kişiye varan kapasite seçenekleri ve 30 TL’den başlayan yemekli kır düğünü fiyatları ile unutulmaz bir gün sizi bekliyor.

Gaziemir Kır Düğün Mekanları

Dört bir yanı yeşillikler ile kaplı kır bahçelerinin bulunduğu Gaziemir ilçesi, şehrin her noktasından çiftlerin tercih ettiği bir bölge olarak öne çıkıyor. Buradaki kır düğünü mekanları, genellikle Sarnıç Mahallesi üzerinde konumlanıyor. Havuz başı kır düğünü mekanlarını da bulabileceğiniz bölgede, en çok beğenilen düğün salonları arasında Seydi Bahçe öne çıkıyor.

İzmir Açık Hava Düğün Mekanı Alternatifleri

Dikili Park Arena ve Aquamarin İzmir & Maydanoz Catering şehrin önde gelen açık hava düğün mekanları arasında yer alıyor. Kır düğünü salonlarına alternatif olarak değerlendirebileceğiniz bu mekanlar, çoğunlukla deniz kenarında konumlanıyor. Düğün haricinde birçok kutlama, toplantı, etkinlik ve organizasyon için de bu mekanları tercih edebilirsiniz.

İzmir Kapalı Düğün Salonları

İzmir'de özellikle sonbahar ve kış aylarında kapalı düğün salonları sıklıkla tercih ediliyor. çoğu kır düğünü salonu bünyesinde kapalı davet alanı alternatifi de bulunuyor. Vera Düğün Salonu ve Kumsal Düğün Salonu bu mekanlar arasındaki başlıca örneklerden sadece ikisi.

İzmir Kına Gecesi Mekanları

İzmir'de birbirinden şık kına bahçeleri hizmet veriyor. Açık havada kına gecesi hizmeti veren mekanlar, eksiksiz bir kına gecesinden tüm beklentilerinizi karşılıyor. Geceye renk katacak dans gösterileri, kına tahtı, kına müzikleri ve ikramlar eşliğinde eğlenceye doyabileceğiniz mekanlar sizleri bekliyor.

İzmir Nikah Salonu ve Evlendirme Daireleri

Düğün yerine sade bir nikah merasimi tercih ediyorsanız İzmir'de açık ve kapalı olarak hizmet veren salonları tercih edebilirsiniz. İkametiniz nerede olursa olsun İzmir’deki tüm evlendirme dairesi ve nikah salonlarında dünya evine girebilirsiniz

İzmir Nişan Mekanları

Nişan organizasyonunu açık hava mekanlarda gerçekleştirmek isteyen çiftler için oldukça uygun fiyat seçenekleri sunuluyor. Nişan masası süsleme, konsept hazırlama ve orkestra gibi hizmetleri temin edebileceğiniz birbirinden şık davet alanları sizi bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'deki kır düğün mekanlarına dair tüm merak edilen soruların cevapları aşağıda yer alıyor.

İzmir Kır Düğün Salonları Başlangıç Fiyatları Ne Kadar?

Kır düğünü konsepti için hizmet sunan mekanların fiyatları, bulundukları konuma göre değişebiliyor. Genel olarak bakıldığı zaman minimum 30 - 50 TL arasında başlayan fiyatlar, maksimum 150 - 200 TL civarında seyrediyor.

İzmir'de En çok Tercih Edilen Kır Düğünü Mekanları

İzmir'de çiftler tarafından en çok rağbet gören ve tercih edilen mekanların başında Karnaval Luxury, Kumsal Düğün Davet ve La Win geliyor. Buca, İnciraltı ve Balçova bölgelerindeki bu mekanlar, uygun fiyatları ve hizmet çeşitlilikleri ile öne çıkıyor.

Urla'da Violet Wedding & Events ve Urla'daki Bahçem, Buca'da Moya Park kır düğün mekanları da en çok tercih edilenler listesine girmeyi başarıyor. Mekanlar, lüks, şık ve hayranlık uyandıran ambiyansları ile çiftlerden tam puan almayı başarıyor.

İzmir Kır Düğün Mekanlarının Kapasite Aralığı

Her çiftin davetli listesine uygun kır düğünü mekanları İzmir'de yer alıyor. 50 - 150 kişi kapasiteli butik düğün gerçekleştirilen kır düğün salonları olduğu gibi, 500 - 750 kişiye kadar misafir ağırlayan yerler de mevcut. Geniş kır bahçesi olan tesislerde kapasitenin 1.000 - 2.000 kişiye kadar yükseldiği de görülüyor.

İzmir kır düğünü salonları, avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor. Erken rezervasyona özel indirimlerden yararlanabilir, Organizasyon Danışmanlık Servisi'miz ile iletişime geçerek bu şık mekanlardan yerinizi ayırtabilirsiniz. ücretsiz fiyat teklifleri alarak düğün bütçenizi önceden belirleyebilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!