Tümünü Görmek İçin Tıkla

Studio Art (İstanbul)

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Studio Art (İstanbul) Hakkında

Timurtaş Onan tarafından kurulan Studio Art 30 yılı aşkın süredir profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti vermektedir. Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada jüri üyeliği yaparken birçok ödüle layık görülmüş bir sanatçı olan Timurtaş Onan, fotoğraf çekiminin sanat olduğunu düşünüyor. Bütçenize uygun seçeneklerle ve 1000TL’den başlayan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ile çiftlerin en güzel gününde çiftlerle buluşuyor. Yerinde ziyaret etmek için İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yeri bulunuyor fakat Studio Art (İstanbul) dünyanın her yerine sizinle.

Çekim Türleri

Düğün çekimlerinin yanı sıra , nişan törenlerinizi, mezuniyet kutlamalarınızı, baby shower partilerinizi, sünnet düğünlerinizi , Save the date çekimlerinizi, Trashday çekimlerinizi gerçekleştirirken dış mekan çekimi ve stüdyo çekimi ile isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Konsept çekimler, katalog çekimleri, düğün klipi, düğün hikayesi gibi imkanlar sağlarken, profesyonel ekibiyle son teknolojiye uyum içinde çekimleriniz gerçekleşmektedir. Studio Art (İstanbul) cast, endüstri, mimari, ürün, reprodüksiyon, sağlık tekstil ve yeme içme kategorilerinde de profesyonel hizmet vermektedir.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Adından sık sık söz ettiren ve profesyonel ekibi ve yıllara dayanan tecrübesiyle Studio Art, bütçenizi de düşünüyor. Uygun fiyatları ve avantajlarıyla yüzünüzü güldürecek. Standart paketin başlangıç fiyatı 1000 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 1500 TL’dir. . Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve Studio Art (İstanbul) hakkında daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Siz neredeyseniz Studio Art (İstanbul) orada. Dünyanın her yerinde çekim hizmeti alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı hizmette profesyonel bir ekiple çalışabilirsiniz. Çekim sırasında sizi nasıl poz vermeliyim endişesinden kurtararak tamamen doğal pozlarla çekimleriniz gerçekleşmektedir. Çekim öncesi Studio Art ile anlaşarak sizin istediğiniz yerde istediğiniz konseptle çekim alanını belirlendikten sonra gerçekleştirilen fotoğraf çekimi ileride hep güzel hatırlayacağınız, o günü yaşıyormuş gibi gülümseten karelerle taçlandırılırken tüm gün sayısız fotoğraflarınız olacaktır. Yaklaşık 2 hafta önce iletişime geçerek, fotoğraflarınızın orijinal kopyalarıyla birlikte çekim gerçekleştikten 2 hafta sonra ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Studio Art (İstanbul) Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşımı ve konumu oldukça kolay olup tüm toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. 129T, 256, 37T, 48T, 62, 63, 72T, 93T numaralı otobüslerle, Marmaray ile, M2 metro hattıyla ya da D-11, D-31, D-61 numaralı dolmuşlarla ulaşabileceğiniz gibi taksi ya da kişisel aracınızla da ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise burada: Cihangir Mah. Kumrulu Yokuşu N:24 / 3 Beyoğlu - İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Mezuniyet çekimi
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Sizlerin ve ekibin olarak ortak kararı sonucu çekim alanları belirleniyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi aklınıza gelebilecek her türlü çekim hizmeti burada mevcut.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta öncesinde iletişme geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 hafta içinde talep ettiğiniz ürünler teslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Türkiye ve yurt dışı arzu edilen her yerde çekim imkanı bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

 • Studio Art (İstanbul) Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Studio Art (İstanbul) Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%