Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ufuk Karabiber Photography

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Ufuk Karabiber Photography Hakkında

Ufuk Karabiber Photography İzmir ili Konak ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Özel günleriniz için profesyonel destek almak istiyorsanız uygun dış çekim fiyatları sunan fotoğrafçıyı tercih edebilirsiniz. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne, pek çok deneyim kazanmış olan fotoğrafçı ile en güzel anlarınızı birer hatıraya dönüştürebilirsiniz.

Çekim Türleri

Ufuk Karabiber, dış çekim mekanları olarak birçok alternatif sunuyor. İzmir ili başta olmak üzere dilerseniz şehir dışı çekim olanaklarını da değerlendirebiliyorsunuz. Düğün fotoğrafçısı İstanbul ilinin farklı noktalarında da kusursuz fotoğraflar çekiyor. Tarihi mekanlar, deniz kenarları ve bahçeler bu noktalardan sadece bazıları. Dilerseniz farklı şehir seçenekleri de fotoğrafçı tarafından değerlendiriliyor. Birçok farklı lokasyonda hizmet sunan firma ile birlikte çalışırken, dış çekim mekanlarına çiftlerin isteği doğrultusunda karar veriliyor. Save the date çekimleri ile düğün gününüzü, hoş ve yenilikçi bir şekilde tüm sevdiklerinize duyurabiliyorsunuz. Düğününüzün her bir saniyesini anlatan düğün belgeseli hizmetini de fotoğrafçı tarafından alabiliyorsunuz. Düğün sonrasında eğlenceli anlarınızın doğal bir şekilde kaydedildiği trashday çekimleri ile oldukça keyifli fotoğraflar ve videolar hazırlanıyor.

Ufuk Karabiber Photography Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı özel günlerinizi unutulmaz kılmak için sizinle ortak bir hazırlık yapıyor. Fotoğrafçıda dış çekim fiyatları 1.000 TL - 1.500 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz çekim türlerine ve aldığınız hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Ayrıntılı bilgi ve size özel fiyat teklifi alabilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Ufuk Karabiber Photography, üstün kalite hizmet anlayışı ile size profesyonel dış çekim desteği sağlıyor. Dilerseniz stüdyo çekimi yapılması yönünde ek bir talepte bulunabiliyorsunuz. Ayrıca İzmir ve İstanbul başta olmak üzere ülkenin herhangi bir yerinde düğün fotoğraflarınız ve videolarınız hazırlanabiliyor. Çiftler için ekip temini sağlanıyor. Düğün fotoğraflarınızdan oluşan düğün albümü de en güzel şekilde hazırlanıyor. Orijinal fotoğraf teslimi ise 4 hafta sonrasında yapılıyor. Düğün fotoğrafçısı tarafından tüm bu eşsiz hizmetleri alabilmek için de 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Gidilir?

Ufuk Karabiber Photography İzmir ili Konak ilçesinde oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Dilerseniz toplu taşıma, taksi veya özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 253, 691, 921 numaralı otobüsleri, IZBAN Menemen- Cumaovası hattı, Konak tramvayı veya Alsancak- Karşıyaka vapurunu kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres şu şekildedir: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 5A, 35220 Alsancak / Konak / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Orijinal fotoğrafların teslimi
 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış çekim, şehir dışı çekim, ekip temini, orjinal fotoğraf kopya teslim hizmetleri bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Stüdyo çekim ve şehir dışı çekim hizmetlerinde konsept çalışmalar gerçekleştirilebiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, save the date, trashday gibi çekim hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2-3 hafta önceden iletişime geçilebilir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, İstanbul ili başta olmak üzere ülke geneline gidilebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor.

 • Ufuk Karabiber Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Ufuk Karabiber Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 5A, 35220 Alsancak / İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%