Tümünü Görmek İçin Tıkla

Düğünümüz Var İzmir

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Düğünümüz Var İzmir Hakkında

İzmir Konak konumunda stüdyosu bulunan Düğünümüz Var İzmir, mutluluğunuzun karelerini sonsuzluğa taşıyor. Hayatınızın en özel günlerini size özel konsept ve tasarımlarla sunan firma profesyonel bir hizmet veriyor. Kalite ve uzmanlık anlayışıyla dış çekim fotoğrafları en hızlı biçimde sizlere ulaştırmayı amaçlıyor. Düğününüzü gelin alımından kuaför hazırlıklarına eğlenceden mutluluk gözyaşlarına kadar kayıt altına alarak unutulmaz hatıralara çeviren firmanın fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Çekim Türleri

Düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyon için farklı türlerde çekim yapan Düğünümüz Var ekibi çekimlerini organizasyonun konsept ve tasarımına göre belirliyor. Düğün organizasyonunuzun her anında yer alarak save the date çekimi oluşturabiliyor. Ayrıca düğün organizasyonunuzdan ayrı bir gün dış çekim gerçekleştirerek tüm fotoğraf ve video çekimlerini aynı katalogda toplayabiliyor. Firma son zamanların trendlerini takip ederek trashday çekimi hizmeti de veriyor.

Düğünümüz Var İzmir Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf stüdyosunun fiyatları çekim türüne, şehir içi- şehir dışı çekimlere ve teslim edilen orijinal kopya, video sayısına göre değişiklik gösteriyor. Kişiye özel konsept ile yapılan çekimlerin başlangıç fiyatları 1.500 TL ile 2.000 TL aralığında oluyor. Bu fiyat aralığında birçok türde organizasyon için şehir içi – şehir dışı, dış çekim, trashday ve save the date  çekim imkanları bulunuyor. Dilerseniz DüğünBuketi.com'daki danışmanlarımızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Düğünümüz Var İzmir, organizasyonlarınız için profesyonel ekibiyle hizmet veriyor. Firma tercihleriniz doğrultusunda şehir dışında çekim, dış mekan çekimi, yurt dışında çekim ve stüdyo çekimi imkanı sağlıyor. Çekimler sonucunda fotoğraf ve videoların orijinal kopyasını sizlere teslim ediyor. 4 hafta önceden iletişime geçildiğinde gelin alımından kuaför hazırlıklarına nikah ve düğün eğlencesine kadar düğün organizasyonunuzdaki her detayı stüdyo çekimleri ve dış çekimlerle kayıt altına alabiliyor. Firma sosyal medya üzerinden sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir save the date videosu oluşturarak tüm anılarınızı dört hafta içerisinde teslim etme garantisi sunuyor. Size özel konsept tasarımları, farklı çekim mekanları ile birçok ayrıcalık sunuyor. En özel anlarınızı güzel karelerle ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Nerededir?

Düğün hazırlığında olan çiftlerin mutlaka uğradıkları bir semt olan Konak, Düğünümüz Var İzmir'e ev sahipliği yapıyor. İzmir’in merkez ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısına toplu taşıma araçları ile de kolayca ulaşım sağlanabiliyor. İzmir-Konak lokasyonundaki firmaya kısa mesafe yürüyüş ile de varılabiliyor. Adres: Konak / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Kuaförde çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış çekim veya stüdyo çekimin yanında save the date, trashday, konsept çekim, şehir dışı ve yurt dışı çekim her şey dahil pakette yer alır.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Sahil kenarı, orman içerisinde, kent ve tarihi alanlarda belirlenen konsepte göre çekim yapılabilmektedir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün fotoğrafçılığı dışında kına, nişan, söz ve sünnet düğünü çekimleri yapılmaktadır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 Hafta içerisinde ürünler teslim edilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir ve istek dahilinde şehir dışı, yurt dışı hizmeti verilebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Düğün organizasyonlarını kız alımından kuaför hazırlıkların nikah ve düğün eğlencesine kadar her anıyla kayıt altına alınıyor, bunların yanında save the date, trashday gibi çekim imkanları sunuyor.

 • Düğünümüz Var İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Düğünümüz Var İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir-Konak

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%