Tümünü Görmek İçin Tıkla

Vitrinn Lounge

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Vitrinn Lounge Hakkında

İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde yer alan ve en güzel anılarınıza şahitlik yapacak Vitrinn Lounge nişan, söz ve diğer tüm organizasyonlarınızda size hizmet veriyor. Anadolu Yakası'nda yer alan mekan ile nişan ve söz organizasyonları kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Mekanın açık ve kapalı iki alanı bulunmaktadır. Açık alanda 500 kişiye kadar misafirlerinize hizmet verebilmektedir. Kapalı alanda ise 200 kişiye kadar hizmet verilebilmektedir. Eğer organizasyonunuzu yemekli yapmayı düşünüyorsanız mekanın yemek hizmeti verebildiği kapasitesi 200 kişiye kadardır. Kokteyl tarzında 500 kişiye kadar hizmet verilebilmektedir. Mekanın ferah iç yapısı ve yüksek tavan olması mekana ayrıca bir konfor sağlamaktadır. Şehir merkezinde yer alan mekan açık alanıyla ferah bir organizasyon sunarken, kapalı alanının genişliğiyle rahatlığı garanti ediyor.

Vitrinn Lounge Maltepe Nişan ve Söz Organizasyonu Fiyatları

Mekan ile yapmak isteyeceğiniz nişan organizasyonları çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Yemekli nişan organizasyonlarınızda hafta içi fiyatları 80 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir. Hafta sonu ise 100 TL ile 150 TL aralığında değişmektedir. Eğer kokteyl tarzı düzenlemek isterseniz fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” bölümünden yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Vitrinn Lounge ile yapacağınız organizasyonlarda profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Önceden gelerek tüm detaylarıyla davetinizi planlayabilirsiniz. Hayalleriniz ile mekanın tecrübesi birleşerek size eşsiz bir organizasyon yapma fırsatı sunuluyor. Sunulan yemek menüleri geceye damgasını vuracak kadar enfes hazırlanıyor. Yemekleri işinin ehli ustalar hazırlıyor, serviste hızlı ve kusursuz bir dağıtım söz konusu oluyor. Mekanın sunduğu sahne ve ses hizmetleri ile eğlencenizde son sürat devam ediyor. Her daim yanınızda bulunan çalışanlar planlamaya geldiğiniz ilk andan ışıkların söneceği ana kadar sizi yalnız bırakmıyor.

Vitrinn Lounge Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan oldukça kolay bir konumda yer almaktadır. İstanbul ili Maltepe ilçesinde konumlanmaktadır. Anadolu Yakası'nda bulunan konumu ile kolaylıkla bulunabiliyor. Ayrıca mekana ait 150 araçlık otopark hizmeti verilmektedir. Ayrıca mekanın vale hizmetiyle, misafirleriniz yer arama derdi yaşamadan direk davetinize katılabiliyor. Mekana ait açık adres; Yalı, Turgut Özal Bulvarı No:227, 34844 Maltepe / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Bölgenin en iyi restoranlarından biri olan Vitrinn'de Türk mutfağından en güzel örnekleri bulabilirsiniz.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Açık ve kapalı olarak hizmet veren iki farklı davet alanı bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Nişan daveti için süsleme seçenekleri bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İstanbul'un Maltepe ilçesinde hizmet veriyor.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Mekanda müzik yayını bulunuyor.

 • Vitrinn Lounge Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Vitrinn Lounge Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL

 • Vitrinn Lounge kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Vitrinn Lounge açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yalı, Turgut Özal Bulvarı No:227, 34844 Maltepe / İstanbul.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%