İstanbul Söz, Nişan Mekanları ve 2024 Fiyatları

(202 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Söz, Nişan Mekanları
Bey Garden Kır Düğünü
18

Bey Garden Kır Düğünü

5.0
(5)
İstanbul, Beylikdüzü
Öne çıkan
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Ibis Istanbul Tuzla Hotel
11
1

Ibis Istanbul Tuzla Hotel

5.0
(3)
İstanbul, Tuzla
330kapasite
1000başlangıç fiyatı
İstanbul Yat Kiralama
28

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
55kapasite
Süslübahçe Cafe & Restaurant
67
2

Süslübahçe Cafe & Restaurant

5.0
(2)
İstanbul, Çekmeköy
250kapasite
450başlangıç fiyatı
Otantik Kına Davet Salonu
60
6

Otantik Kına Davet Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Beylikdüzü
1,800kapasite
200başlangıç fiyatı
Kuzey Garden
68
1

Kuzey Garden

5.0
(3)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
220başlangıç fiyatı
Yeşiltepe Garden
30
2

Yeşiltepe Garden

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
250başlangıç fiyatı
Laviva Garden
63
3

Laviva Garden

5.0
(14)
İstanbul, Başakşehir
800kapasite
400başlangıç fiyatı
Portaxe
39
2

Portaxe

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Rena Garden
24
1

Rena Garden

5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
280kapasite
500başlangıç fiyatı
Grand Life Garden
30

Grand Life Garden

İstanbul, Avcılar
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Moon Event Davet
37
3

Moon Event Davet

5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
120kapasite
400başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün öncesinde aile arasında düzenlenen törenlerden biri olan nişan ve söz merasimleri için çiftler sıklıkla mekanları tercih ediyor. İstanbul nişan ve söz mekanları, sundukları hizmet kalitesi ve şık dekorasyonları ile ilgi çekiyor. Kişi başı 80 - 200 TL'den başlayan yemekli nişan fiyatları, aldığınız hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. İstanbul nişan mekanlarını ve hizmetlerini izin için inceledik.

İstanbul Nişan Mekanları Fiyatları

İstanbul nişan ve söz mekanları, geniş fiyat skalası ile her bütçeye hitap ediyor. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bölgelerinde konumlanan mekanların kişi başı ortalama fiyatları 80 - 200 TL'den başlıyor.

Şehrin her iki yakasındaki en güzel nişan mekanlarını sizler için yakından inceledik.

Avrupa Yakası Söz & Nişan Yapılacak Mekanlar

İstanbul Avrupa Yakası'nda nişan organizasyonları düzenleyebileceğiniz birbirinden şık mekanlar bulunuyor. Beşiktaş, Sarıyer, Şişli ve Beylikdüzü gibi ilçelerde konumlanan davet alanlarında hayalinizdeki organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

çoğu nişan mekanı kendi bünyesinde bir organizasyon ekibi ile çalışıyor. özel davetlerde ise dışarıdan organizasyon firması kabul edilebiliyor. Bölgenin önde mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Bey Garden Kır Düğünü 500 TL 500 TL
Moon Event Davet 250 TL 400 TL
Banquet Deluxe Düğün & Davet 265 TL 175 TL
Kuzey Garden 220 TL 220 TL
Nova Plaza Prime 960 TL 1000 TL
Ibis Istanbul Tuzla Hotel 750 TL 1000 TL
Rena Garden 300 TL 500 TL
Portaxe 3000 TL 3000 TL
Süsleme Sanat Evi Event 150 TL 300 TL
Grand Anka Otel 300 TL 350 TL

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bahçelievler Abidin Park Öğretmenevi

100 TL

200 TL

World Point Efruz Balo Salonu

100 TL

150 TL

Clarion Golden Horn Hotel

200 TL

300 TL

Salon Saray Davet

120 TL

140 TL

Wedding Palace Kuyumcukent

110 TL

230 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Bahçelievler Abidin Park öğretmenevi

Eğer nişan kutlamasını havuz başında yapmayı düşünüyorsanız, burası tam size göre! İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde yer alan Abidin Park öğretmenevi, samimi bir ortamda sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyor.

Öğretmenevi DüğünBuketi.com çiftlerine özel sunduğu uygun fiyat seçenekleriyle de gönülleri kazanıyor. Mekan, 750 kişilik hizmet kapasite ve 100 TL’den başlayan fiyatları ile kapılarını açıyor.

World Point Efruz Balo Salonu

Şık ve gösterişli bir nişan ve söz töreni hayal ediyorsanız, World Point Efruz tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Memnuniyete verilen önemi sonuna kadar hissedeceğiniz mekanın nişan paketi fiyatları oldukça cezbedici. 100 TL gibi bir miktarla açılan kokteylli ve yemekli davet fiyatları, bütçe dostu seçenekler sunuyor. Yemekli organizasyonların da düzenlenebildiği mekandan rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Clarion Golden Horn Hotel

Beyoğlu ilçesinde hizmet veren Clarion Golden Horn Hotel, otelde nişan organizasyonu planlayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 200 kişi kapasiteli davet salonunda yılın dört mevsimi etkinlik düzenlenebiliyor.

Otel bünyesindeki organizasyon danışmanı ile iletişimde kalarak gecenizi daha planlı bir şekilde tasarlamanız mümkün oluyor. Kokteyl menü fiyatları kişi başı 200 TL'den başlarken, yemekli nişan fiyatları 80 TL civarında seyrediyor. 

Salon Saray Davet

Başakşehir ilçesinde popülerliği ile nam salmış olan Salon Saray Davet, nişan ve söz davetleri için en uygun mekanlardan biri olarak öne çıkıyor.

Konsept nişan masası süsleme hizmeti de veren salon altın sarısının hakim olduğu dekorasyonuyla göz dolduruyor. Salonda kişi başı yemekli 140 TL, yemeksiz 120 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor. Salon Saray'dan rezervasyon yaptırmak ve indirimlerini öğrenmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Wedding Palace Kuyumcukent

Bünyesinde 5 farklı davet salonu bulundurması ile kendine hayran bırakan Wedding Palace, kalabalık davetler için biçilmiş kaftan!

Hafta içi yemekli 110 TL, hafta sonu 130 TL'den başlayan düğün fiyatları ile sizi bekleyen mekan, düğün paketlerine ek olarak sunduğu hizmetler ile öne çıkıyor. Fotoğraf çekimi, mekan süsleme, servis elemanı, ekipman temini ve orkestra hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Anadolu Yakası Nişan Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası nişan ve söz mekanları uygun fiyatlı paket seçenekleri sunuyor.

Bu bölgedeki mekanların bir çoğu fiyat olarak 80 - 150 TL arasında açılış yapıyor. Aldığınız hizmet içeriği arttıkça fiyatlar kişi başı 200 - 300 TL'ye kadar çıkabiliyor. Eğer otel tercih edecekseniz yine bu bölgede birbirinden güzel alternatifleriniz bulunuyor.

Bölgenin öne çıkan mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan

Hafta İçi

Hafta Sonu

Nirvana Organizasyon

100 TL

150 TL

Bella Garden Kır Düğünü

100 TL

200 TL

Ataşehir Kına

100 TL

150 TL

Myy Boutique Hotel

150 TL

200 TL

Sophia Teras

200 TL

300 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alabilirsiniz.

Nirvana Organizasyon

25 yıldan fazla süredir hizmet veren Nirvana Organizasyon, balo ve davet salonlarında nişan etkinliklerine ek olarak kına gecesi ve sünnet düğünü etkinlikleri düzenlenebiliyor. özel etkinlik planlama ekibi bulunan mekan, konsept mekan giydirme uygulayabiliyor.

Hem yemekli hem de kokteyl düzeninde davetlerinizi kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatlarla düzenleyebilirsiniz. 

Bella Garden Kır Düğünü

Nişan ve söz merasimi kır bahçesinde olsun isteyen çiftlere bir önerimiz var. Beykoz ilçesinde yer alan Bella Garden Kır Düğünü, kolay ulaşılabilir bir konumda doğa ile iç içe bir atmosfer sunuyor.

1.000 kişiye kadar davetlinin ağırlanabildiği kır bahçesi alanında butik veya kalabalık etkinlikler düzenlenebiliyor. Muhteşem manzarası ile öne çıkan mekanın kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Ataşehir Kına

Ataşehir Kına, 100 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi ile butik davetlere ev sahipliği yapıyor. Bölgenin önde gelen salonları arasında yer alan Ataşehir Kına'da özel nişan masası süslemesi yapılabiliyor.

Kişi başı 100 TL'den başlayan nişan fiyatları, hafta sonu 150 TL civarında seyrediyor. 

Myy Boutique Hotel

Otel, açık alanda 50 kişi, kapalı alanda 200 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi sunuyor. Konaklama imkanı da bulunan otelde davetiniz sonrasında dilerseniz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Myy Boutique Hotel, kokteyl davetlerde kişi başı 150 TL'den başlayan nişan fiyatları sunuyor. Yemekli bir organizasyon planlıyorsanız kişi başı 200 TL'den başlayan menüleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilir, organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sophia Teras

400 kişilik kapalı davet alanında hizmet veren Sophia Teras, cam tavanlı mimarisi ile ferah bir atmosfer sunuyor. Ses, ışık ve sahne hizmetleri ile eşsiz bir gösteriye tanıklık edebilmenize imkan sunan mekan, farklı konseptlerde giydirme yapılabiliyor.

DJ ve müzik grubu temini, catering hizmeti ve barkovizyon gibi çeşitli imkanları sunan mekanda kişi başı 200 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor.

İstanbul Nişan İçin Profesyonel Organizasyon Firmaları

Avrupa Yakası’nda yer alan Tunca Kürüm Organizasyon, özel günleriniz için her zaman destekçiniz oluyor. Kişiye ve çifte özel hazırlık yapan firma, çiftlerin tüm eksiklerini temin ediyor. Nişan tepsisi ve nişan makası gibi detaylara kadar planlayan firma, dilerseniz nişan hediyeliklerinizi de temin edebiliyor.

Hizmet paketleri içinde catering, masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, havai fişek şovu gibi imkanlar sunuluyor. Bu firmanın başlangıç paketi fiyatları 1.500 TL her şey dahil paket fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor.

İstanbul Fatih bölgesinde bulunan Bosphorus Organization da uygun fiyat aralıklarında oldukça özenli bir hizmet sunuyor. Nişan tagı, nişan tepsisi, kurdele, hediyelik gibi birçok detayı incelikli bir şekilde hazır ediyor.

Size özel konsept hazırlığı ile gönülleri fetheden firma, İstanbul genelinde popülerliğini koruyor. 2.500 TL'den başlayan paket fiyatlarını siz de değerlendirebilirsiniz.

İstanbul nişan ve söz mekanları, en güzel halleriyle sizi karşılıyor. özel günlerinizin vazgeçilmez adresleri haline gelen salonlar, sizin zevkinize göre dekore ediliyor. Uygun fiyat aralıkları ile kapılarını açan salonlarda şık davetler sizi bekliyor. Detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular