Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yelda Çalımlı Photography

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Yelda Çalımlı Photography Hakkında

Öyle anlar vardır ki hiçbir detayını unutmamak gerekir. İşte düğünleriniz de bu özel anlardan birisidir. Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu mutlu günün her bir detayını saklamak isteyebilirsiniz. Bunun için önereceğimiz isim elbette Yelda Çalımlı Photography olmalıdır. Yelda Hanım ve ekibi İstanbul ili Kağıthane semtindeki stüdyolarında en az sizin kadar heyecanlı bir şekilde bu an’ları kaydetmek istemektedir. Hem de bu anları 1500 TL gibi oldukça uygun dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları olan paketler dahilinde sunmaktadır.

Çekim Türleri

Değişen ve modernleşen dünyada düğün fotoğraflarında da değişiklikler yaşanmıştır. Yelda Hanım ve ekibi bu hızlı değişime uyum sağlamış ve hatta profesyonelleşmiştir. Son günlerde düğün çekimlerinin olmazsa olmazı online davetiye şeklinde düşünebileceğiniz "save the date" çekimleri vardır. Ya da düğünün başından sonuna geçen her saniyenin gösterildiği düğün hikayesi ya da belgeseli seçenekleri vardır. Eğer normalin biraz daha dışına çıkmak isterseniz düğünden sonra ormanın içinde ya da denizin ortasında yapabileceğiniz trashday çekimleri de mevcuttur. Unutmayınız ki firma, her bir fotoğraf karesinin içinde yüzlerce duygu olduğuna inanıp tüm ayrıntıların da kaydedilmesi amaçlıyor.

Yelda Çalımlı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ortalama olarak 1.500 TL'den başlayan başlangıç fiyatları, düğün çekimi ve dış mekan çekimi için en çok tercih edilenlerden. Her şey dahil fiyatlar ise yaklaşık olarak, 2.000 TL civarında siz kıymetli çiftlerimize hizmet vermekte. DüğünBuketi ayrıcalığı ile size özel fiyatları keşfetmek için hemen şimdi teklif alın!

Olanakları

Yelda Çalımlı Photography, düğünün her aşamasında, her anı fotoğraflamak için profesyonel ekibiyle birlikte çalışmaktadır. Çiftimizin oldukça heyecanlı olduğunu bilen ekip, tüm sıcakkanlılığı ve deneyimiyle doğabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmektedir. Bu güzel günün enerjisini stüdyo duvarlarının arasına sıkıştırmak istemeyen firma, çekimlerini özellikle açık alanda yapmaktadır. Açık alan tercihini turistik ya da tarihi mekanlardan yana kullanmak isteyen çiftlerimiz için hem her şehirde hem de yurt dışında çekim yapma imkanı sunulmaktadır. Yelda Çalımlı Photography yaptığı kaliteli çekimler ile basında da kendinden oldukça söz ettirmektedir. Hem ünlü isimlerle çalışmakta hem de en bilinen dergilerin katalog çekimlerinde de rol almaktadır. Siz de düğününüzün çekimlerini böylesine bir profesyonelle yapmak isteyen şanslı çiftlerden biri olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmak olacaktır.

Yelda Çalımlı Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo İstanbul ili Kağıthane semtinde bulunmaktadır. Her yerden rahat ulaşılabilir konumu sayesinde her yerdeki çekime de rahatlıkla gidebilmektedir. Siz de Yelda Hanım ve profesyonel ekibiyle tanışmak için randevu alarak stüdyoyu ziyaret edebilirsiniz. Adres: Yeşilce Mahallesi, Değirmen Sokak, No 6, Daire 16, Kağıthane – İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Kuaförde çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftimiz ve ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Yaklaşık olarak 3 hafta içerisinde arzu ettiğiniz ürünler sizlere teslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Yurt içi tüm şehirlere hizmet götürülürken, arzu edenler için yurt dışı çekim imkanı da bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Çekilen tüm fotoğraf ve videolar dijital ortamda da teslim ediliyor.

 • Yelda Çalımlı Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Yelda Çalımlı Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yeşilce Mahallesi, Değirmen Sokak, No 6, Daire 16, Kağıthane – İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%