İstanbul Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

(151 sonuç)

İstanbul
Düğün Firmaları
Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları
Varol Fotoğrafçılık
7

Varol Fotoğrafçılık

İstanbul, Bakırköy
2000başlangıç fiyatı
Kadıköy Fotoğraf Merkezi
8

Kadıköy Fotoğraf Merkezi

İstanbul, Ataşehir
1000başlangıç fiyatı
Cihangir Wedding Photography
5

Cihangir Wedding Photography

İstanbul, Üsküdar
1000başlangıç fiyatı
Ekol Fotoğrafçılık
7

Ekol Fotoğrafçılık

İstanbul, Beylikdüzü
1500başlangıç fiyatı
Babil Medya Wedding
15

Babil Medya Wedding

İstanbul, Bakırköy
1000başlangıç fiyatı
Çifte Kumrular Wedding
8

Çifte Kumrular Wedding

İstanbul, Fatih
1000başlangıç fiyatı
Yelda Çalımlı Photography
8

Yelda Çalımlı Photography

İstanbul, Kağıthane
1500başlangıç fiyatı
Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal
8

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal

İstanbul, Kartal
750başlangıç fiyatı
Hayat Ağacı Photography
11

Hayat Ağacı Photography

İstanbul, Kadıköy
600başlangıç fiyatı
Stüdyo Necati
9

Stüdyo Necati

İstanbul, Gaziosmanpaşa
900başlangıç fiyatı
Stüdyo Saray
5

Stüdyo Saray

İstanbul, Bakırköy
500başlangıç fiyatı
June Weddings
7

June Weddings

İstanbul, Beşiktaş
1500başlangıç fiyatı

çiftlerin düğün sürecinde en çok araştırdığı konulardan biri dış çekim ve fotoğrafçı hizmetleri olarak öne çıkıyor. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçılar düğün hikayesinden save the date çekimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. İstanbul dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama 1.500 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul'un En İyi Düğün Fotoğrafçıları ve Fiyatları

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları arasında İstanbul’da faaliyet gösteren Alihan Kutlu Fotoğrafçılık, Ajans Red, Hayat Ağacı Photography gibi firmalar bulunuyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı başlangıç ücretleri ortalama olarak 1.000 TL, her şey dahil fiyatlar ise ortalama olarak 2.000 TL civarında seyrediyor.

Avrupa ve Anadolu Yakası'nda birbirinden güzel dış çekim mekanları yer alıyor. Fotoğraf çekiminizde en iyi sonucu elde etmek için; kaliteli ekipmanlara sahip, deneyimli firmalar ile anlaşma yapmanızı tavsiye ederiz.

Anadolu Yakası Dış çekim Fotoğrafçıları ve Fiyatları

Anadolu Yakası dış çekim fotoğrafçıları paket fiyatları ortalama 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketler ise ortalama olarak 3.000 TL civarında seyrediyor. çekim fiyatları kişilerin satın aldıkları hizmet paketlerine, çekimlerde talep ettikleri poz sayısına, gerçekleştirilen çekim türüne göre değişiklik gösteriyor.

çiftler tarafından genellikle düğün hikayesi, dış çekim, drone ile çekim, katalog çekimi türlerinin yer aldığı paketler tercih ediliyor. Bölgede öne çıkan fotoğrafçıların ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Alihan Kutlu Fotoğrafçılık

1.500 TL

2.000 TL

Hayat Ağacı Photography

1.500 TL

3.000 TL

Düğünümüz Var

2.000 TL

2.000 TL

Aytuğ Ulutürk Photography

2.500 TL

5.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Alihan Kutlu Fotoğrafçılık

Avrupa Yakası’nda bulunan Alihan Kutlu Fotoğrafçılık, İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında en tanınan isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Firma stüdyonun dışına çıkarak çekimlerini genelde dış mekanda gerçekleştiriyor.

Alihan Kutlu ayrıca düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve katalog çekimi gibi hizmetleri de sunuyor. Profesyonel bir çekim isteyenler için uygun fiyat fırsatları bulunuyor. 

Hayat Ağacı Photography

Anadolu Yakası bölgesinde bulunan Hayat Ağacı Photography, İstanbul'da sıklıkla tercih edilen fotoğraf firmaları arasında yer alıyor. Fiyatları açısından oldukça uygun teklifler sunan firma, düğün fotoğraflarında doğal ışığın olduğu kareler yakalayarak oldukça başarılı sonuçlar elde ediyor.

Hayat Ağacı Photography, çekimlerini çiftlerin beklentilerini gözeterek gerçekleştirebiliyor. Firma çiftlerin mekan seçimlerine ve poz isteklerine göre çekim programı hazırlama fırsatı sunuyor. 

Düğünümüz Var

Düğünümüz Var, Anadolu Yakası başta olmak üzere tüm İstanbul'da hizmet verebiliyor. Dış çekimlerde birçok farklı mekan ve konsept seçeneği sunuyor. Fotoğraf çekimi için istediğiniz ekipmanları ayarlayabilen firma, gelin başı ve baş makyajı için de ekip hizmeti sunuyor.

Avrupa Yakası’nda En İyi Düğün Fotoğrafçısı ve Fiyatları

Avrupa Yakası bölgesinde en iyi düğün fotoğrafçıları arasında Ajans Red, Hande Karakaya Photography ve Flamingo Photo Art gibi firmalar bulunuyor. Bölgede dış çekim fiyatları ortalama 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama olarak 3.000 TL civarında seyrediyor.

Fotoğrafçıların başlangıç paketleri genellikle düğün hikayesi, tercih edilen bir mekanda dış çekim, dijital fotoğraf teslimi hizmetlerini kapsıyor. Paket niteliği yükseldikçe drone ile çekim, farklı mekanlarda dış çekim, fotoğraf albümü gibi hizmetler de sunuluyor. Bölgenin en çok tercih edilen fotoğrafçılarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Ajans Red

1.000 TL

1.500 TL

VIP Ajans Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL

2.000 TL

Hande Karakaya Photography

2.000 TL

3.000 TL

Flamingo Photo Art

1.000 TL

2.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ajans Red

Ajans Red uygun fiyatlı çekim paketleri sunan düğün fotoğrafçılarından biri olarak öne çıkıyor. Firma; düğün hikayesi, düğün belgeseli ve kuaför çekimi gibi hizmetler de sunuyor. Dış çekim mekanı seçmekte kararsız kalıyorsanız firmadan özel danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz

Hande Karayaka Photography

Hande Karayaka Photography ile kendi düğün hikayenizi oluşturabilirsiniz. Düğün çekimi için birçok farklı mekan kullanan Hande Karayaka, çekim fiyatları kapsamında da uygun fırsatlar sunuyor.

Firma; dış çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, stüdyo fotoğraf çekimi, trashday çekimleri gerçekleştirebiliyor. 

Flamingo Photo Art

Flamingo Photo Art ile detaylı düğün çekimi yapabilir, firmanın sunduğu kampanya fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Farklı mekanlarda gerçekleştirilen çekimler ile orijinal bir klip hazırlayabilir, konuklarınıza ve aile bireylerinize bu klibi sunabilirsiniz.

Fotoğrafçı; düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday gibi çekim türlerinde hizmet veriyor. İstanbul dış çekim alanları arasında bulunan ve en çok sonbahar çekimlerinde tercih edilen Polonezköy, Rumeli Feneri, Sapanca ve bunun gibi mekanlar içerisinden istediğiniz mekanı seçebilir, hemen düğün çekimlerini başlatabilirsiniz!

VIP Ajans Düğün Fotoğrafçısı

VIP Ajans Fotoğraf Atölyesi uzun yıllardır çiftlere düğün ve nişan fotoğrafı çekim hizmeti veriyor. Firma; salıncak, doğa, sahil, orman, tarla, boğaz, kır gibi farklı konseptlere sahip çekim seçenekleri sunuyor. Farklı mekan ve konsept fırsatları sunan VIP Düğün firması ile keyifli bir düğün çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçıları Dış Çekim Hizmetleri

İstanbul dış çekim ve düğün fotoğrafçıları hizmetleri arasında; gelin damat katalog çekimi, trashday çekimi, düğün hikayesi & klibi, düğün belgeseli, nişan çekimi, hamile & doğum çekimi, save the date, drone çekimleri bulunuyor.

Gelin damat katalog çekimleri çiftler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Save the date ve trashday çekimleri ise son dönemin trendleri arasında yer alıyor. Dış çekim fiyatları; tercih edilen çekim türüne göre değişim gösteriyor. Ayrıca pakete eklenen her düğün albümü veya ek hizmet fiyatları değiştiriyor.

Gelin Damat Katalog Çekimi

Gelin ve damat katalog çekiminde öncelikli olarak dış çekim mekanını belirlemek gerekiyor. çekimlere başlanmadan önce çekim açıları ve pozları belirleniyor. Bu adımlar doğrultusunda çekimler gerçekleştiriliyor. çiftlerin genellikle severek tercih ettiği bu hizmet, aile bireylerinde ya da çiftlerin dostlarına dağıtılmak için de çoğaltılabiliyor.

Trashday

İstanbul dış çekim fotoğrafçıları hizmetleri arasında trashday olanağı da bulunuyor. Bu çekim, düğün gününden sonraki bir günde gerçekleştiriliyor. Akımın adı Türkçeye çevrildiğinde “Elbiseyi çöpe atmak” anlamına geliyor.

Trashday çekimleri genellikle çiftlerin gelinlik ve damatlıklarıyla denizin içinde verdikleri pozları içeriyor. Ayrıca bu çekim türünde renkli boyaların kullanılması da bir o kadar ilgi görüyor. Trashday çekimlerinde elbiselerin kirlenmesi esas alınıyor.

Düğün Hikayesi & Klibi

Düğün hikayesi ve klibi, düğün çekimi sırasında yeni trendlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu çekim türünde, çiftlerin kuaförde hazırlık süreçlerinden başlanarak tüm günleri kesitler halinde kayıt altına alınıyor. Düğün hikayesinde dış çekimlere de yer veriliyor. Giderek popülerliğini artıran düğün hikayesi, çiftler tarafından oldukça talep görüyor.

Düğün Belgeseli

Düğün belgeseli nesilden nesile aktarabileceğiniz, çocuklarınıza severek izleteceğiniz bir çekim türü seçeneği diyebiliriz. Ortalama 2-3 dakika süren bu belgesel son dönemde çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Düğün belgeseli çekiminden önce ufak bir düzenleme gerekiyor. Daha sonra çekim yerine uygun konsept hazırlanıyor ve çift pozları alınmaya başlanıyor. Son aşamada ise çekimler çiftlerin talep ettiği müziklerle montajlanıyor.

Nişan çekimi

Nişan çekimi son yılarda çiftler tarafından oldukça talep görüyor. Bu çekimler iç mekanda ve dış mekanda gerçekleştirilebiliyor. Nişan çekimleri, çiftlerin nişan günlerinde veya başka bir tarihte yapılabiliyor. Düğün çekimi yapan birçok firma nişan çekimi için de hizmet verebiliyor.

Hamile & Doğum çekimi

Hamile ve doğum çekimini mutluluk çekimi olarak adlandırabiliriz. İstanbul düğün fotoğrafçıları, hamilelik ve doğum çekimlerinizde de hizmet verebiliyor. çiftlerin anne ve baba olmalarına sayılı zamanlar kala gerçekleştirilen bu çekimler, oldukça sade ve doğal kompozisyonları ile öne çıkıyor.

Save The Date

Save The Date çekimi, nikah gününün belli olmasının ardından çiftlerin sevdiklerine evlilik tarihini duyurmak için yaptığı çekimler arasında yer alıyor. çekimlerde genellikle evlilik teklifi ambiyansı yansıtılıyor.

Save The Date çekiminde önemli olan unsurlar aksesuarlardır. çiftler için uygun ve özel olan aksesuarlar mekana yerleştiriliyor ve çiftlerin bu hazırlanmış alan içerisinde pozları çekiliyor.

Drone çekimleri

Drone çekimleri son zamanlara damgasını vuran dış çekim seçenekleri arasında yer alıyor. Profesyonel ekipmanlar ile drone çekimleri oldukça renkli geçiyor. Eğlenceli çekimlerin de yer verildiği drone görüntüleri için tamamen profesyonel bir ekip ile çalışmak gerekiyor.

İstanbul’da Dış çekim İçin Uygun Mekanlar

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası içerisinde birbirinden güzel dış çekim mekanları yer alıyor. İki bölgede de yeşil alanlar daha çok tercih ediliyor. Polonezköy, Beykoz Korusu, Mihrabat Korusu, Eski Büyükdere İskelesi ve Kız Kulesi İstanbul'un en çok tercih edilen dış çekim mekanları arasında yer alıyor.

Yeşillik ve doğallığın yanı sıra Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde bulunan tarihi mekanlar da çiftlerin düğün çekimi için tercih ettiği bölgeler arasında öne çıkıyor.

Anadolu Yakası Dış çekim Yerleri

Anadolu Yakası bölgesinde dış çekim pozları için kullanılabilecek alternatif yerler; Adalar, Ağva Kilimli Koyu, Adile Sultan Kasrı, Fethi Paşa Korusu’dur. Doğal ve tarihi güzelliklere sahip mekanlar dış çekimler için idealdir.

Bu mekanların sahip olduğu romantik atmosfer fotoğraflara oldukça olumlu bir şekilde yansıyor. Bu nedenle sahiller, tarihi yapılar, ormanlık alanlar dış çekim mekanları arasında sıklıkla tercih ediliyor.

Avrupa Yakası Dış çekim Yerleri

Avrupa Yakası düğün çekimi mekan pozları için önerebileceğimiz yerler arasında; Atatürk Arboretumu, Baltaliman Japon Bahçesi, Belgrad Ormanı, Flamingo Köyü, Bakırköy Botanik Parkı gibi seçenekler bulunuyor. Tarihi yarımadadaki birbirinden güzel yapılar dış çekim için benzersiz bir atmosfer oluşturuyor.

İstanbul dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmetlerini ele aldığımız yazımızda, fotoğraf çekimleriniz sırasında ihtiyacınız olan tüm bilgilere yer verdik. Sizler için, en çok tercih edilen firmaları ve hizmetlerini ayrıntılı bir biçimde tanıttık. İstanbul’da yer alan dış çekim mekanlarını sizler için derledik. Konu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan firmalara göz atabilir ve ücretsiz teklif alabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular