Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik Hakkında

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik bu güzel günlerinde çiftlerin arasındaki aşk gibi filizleniyor. Sıradan nikah şekeri ve süslemelerinden sıkılan çiftler için yeni bir tercih oluyor. Doğadan uzak şehir hayatında sürdürülebilir bir yaşamı tercih eden çiftlerin yüzünü güldürüyor. Fiyatları 2 TL'den başlıyor.

Firma Özellikleri

En uygun bütçeyle en anlamlı hediyeyi çiftlere ve sevdiklerine sunuyor. Çiftlerin sıradanlıktan uzak arayışlarında Yeşeren Kalem ilgi odağı oluyor.  Çiçek açan kurşun kalem tasarımıyla, hem kullanışlı hem de anlamlı bir hediye hizmetini sizlere sunuyor. Doğayı korumak ve ona yeni bir nefes kazandırmak adına bilinçli bir tercih oluyor. Yeşeren kalem tasarımı çiftlerin tercihlerine özel olarak süslenip, açık kutu ve kapalı kutu olmak üzere iki ayrı şekilde paketlenerek hazırlanıyor. Paketlerin üzerine çiftlerin isimleri, davet tarihi ve özel bir not eklenerek çiftler ve sevdikleri için daha anlamlı bir hediye haline getiriliyor.

Sunulan Hizmetler

Yeşeren kalem tasarımı yalnızca tek çeşit çiçek olarak değil, çeşitli türleriyle çiftlerin tercihleri doğrultusunda hazırlanıyor.  Hediyelik ürünlerin hazırlanma aşamasına girmesi için çiftlerin davetten yaklaşık 3 hafta önce sipariş oluşturması gerekiyor. Tercih edilen çiçek türü ve özel tasarıma göre hazırlanan ürünler yaklaşık 1 hafta içerisinde teslim ediliyor. Şehirler arası kargo teslimi imkanı da uzak bölgelerde olan doğa sever çiftlere sunuluyor. Sipariş adetlerinde belirlenen bir sınır bulunmuyor. Çiftler arzu ettikleri kadar ürünü kolaylıkla en kısa sürede temin edebiliyor. Yeşeren Kalem’i tercih eden çiftlerimizden ürün haricinde teslimat ücreti da talep edilmiyor.

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri Ve Hediyelik, doğasever ve farklılık arayan çiftler için en uygun imkanlarla hizmet sunuyor. Özel günlerinde çiftlerin ekonomik olarak yanında oluyor. Hazırlanan ürünler tercih edilen süsleme ve organizasyona göre değişkenlik gösteriyor. Yeşeren Kalem hediyelik ürünlerinin başlangıç ücreti 2TL’dır. En özel hediyelerle sevdiklerinizle mutluluğu paylaşmak istiyorsanız, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik, İzmir Bornova ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu ile firmayı ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz adrese ürün teslimatı ile temassız teslimat imkanınız da bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel organizasyon, özel not, kalem hizmeti bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel tasarım, desenli şablon baskı, organze kurdele ve çiçek süslemesi bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nikah şekeri ve hediyelik hizmeti bulunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 hafta teslim sürecidir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Her şehire gönderim bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Davetiye hizmeti bulunuyor.

 • Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 8 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir/ Bornova

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%