Filtreler

Yaka

İlçeler

11 sonuç
İstanbul
Düğün Firmaları
Düğün Yemeği için Catering Firmaları
Elchyn Group - Elchyn Catering

Elchyn Group - Elchyn Catering

5.0 (2)
İstanbul, Sarıyer
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gurme Life

Gurme Life

5.0 (1)
İstanbul, Sarıyer
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yemek Sofrası Catering

Yemek Sofrası Catering

İstanbul, Ümraniye
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Spicy Gourmet Foods

Spicy Gourmet Foods

5.0 (5)
İstanbul, Kağıthane
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Setup Catering Davet ve Organizasyon

Setup Catering Davet ve Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Çekmeköy
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kazan Yemek

Kazan Yemek

İstanbul, Esenyurt
30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Coşkun Lezzet Catering

Coşkun Lezzet Catering

5.0 (1)
İstanbul, Eyüp
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kavanoz Nane Catering

Kavanoz Nane Catering

5.0 (3)
İstanbul, Şişli

İstanbul’da hizmet veren catering firmaları, düğün yemeği öncesi sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Anadolu ve Avrupa Yakası’nın çeşitleri yerlerinde hizmet veren birçok catering firması bulunuyor. Bu firmaların fiyatları, sundukları menülere ve satın aldığınız hizmet paketine göre farklılık gösteriyor. İstanbul catering firmaları düğün yemeği fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

İstanbul'da Düğün Yemeği İçin Catering Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da düğün yemeği için catering firmalarının başlangıç fiyatları, ortalama olarak 1.000 TL’dir. Her şey dahil paketler ise yaklaşık 1.500 TL'de başlıyor. Firmaların sunduğu başlangıç paketleri; menü tadımı, ücretsiz teslimat gibi temel hizmetleri kapsıyor. Her şey dahil menüler ise servis elemanı, ekipman temini gibi daha detaylı hizmetleri içeriyor. Bazı firmalar kişi başı ücretlendirme de yapabiliyor.

İstanbul'un önde gelen catering firmalarının başlangıç fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Temaş Catering

1.200 TL

3.000 TL

Setup Catering Davet & Organizasyon

1.000 TL

5.000 TL

Coşkun Lezzet Catering

500 TL

1.000 TL

Prestij Catering

1.100 TL

2.500 TL

Elma Catering

1.000 TL

3.000 TL

Karınca Catering

750 TL

2.000 TL

Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon

1.000 TL

3.000 TL

Le Mans Catering

1.250 TL

4.000 TL

Gurme Life

1.000 TL

1.500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

İstanbul Catering Şirketleri Fiyatları Neye Göre Belirliyor?

İstanbul’da hizmet veren catering firmalarının fiyatları; hizmet paketlerine, organizasyon türüne ve davetli sayısına göre belirleniyor. Söz ve düğün yemeği gibi farklı etkinlik türlerinde seçeceğiniz kokteyl veya yemekli menü fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca fiyatları etkileyen bir diğer nokta menü zenginliği olarak öne çıkıyor. Müşterinin talep ettiği menü ne kadar çeşitliyse ücretler de aynı oranda artıyor.

Yemekli Düğün Organizasyonu

Düğününüzde konuklarınıza catering firmalarının hazır menülerini sunabileceğiniz gibi kendi menünüzü kendiniz de belirleyebilirsiniz. Ayrıca açık büfe ve a la carte menü gibi seçeneklerden konseptinize en uygun olanını seçebilir, düğün menünüzde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yemekli menülerin içeriğinde başlangıç, ara sıcak, ana yemek, meze seçenekleri, tatlı, meyve ve içerik ikramları yer alıyor. Fix menüler kişi başı 30 TL'den başlarken, özel menü seçenekleri kişi başı 75 - 100 TL civarında seyrediyor.

Kokteylli Düğün Organizasyonu

Kokteylli düğün organizasyonlarında, konukların ayakta rahatlıkla tüketebileceği peynir topu, kanepe ve mini sandviç gibi yiyecekler tercih ediliyor. Bu organizasyonlarda içecek servisi de oldukça önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Konuklarınız için dilerseniz alkollü, dilerseniz alkolsüz içecek menüleri oluşturabilirsiniz.

Kokteyl menülü düğün fiyatları seçilen ikram türlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Porsiyonlu olarak servis edilen ikramların fiyatları daha uygunken, açık büfe atıştırmalık fiyatları biraz daha yüksek aralıklarda seyrediyor. Ortalama olarak kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatlarla kokteyl davetler düzenlenebiliyor.

En İyi İstanbul Catering & Düğün Yemeği Firmaları

İstanbul’da en iyi düğün yemeği firmaları dendiğinde Coşkun Lezzet Catering ve Setup Catering gibi firmalar akla geliyor. Bu şirketler, sundukları lezzetli yemekleri ve güvenilir hizmetleri ile çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca bu firmalar talebe göre kosher, vegan, vejetaryen, çocuklara özel ve diyabet menüler de hazırlayabiliyor.

Temaş Catering

İstanbul catering firmaları arasında yer alan Temaş Catering ile düğünlerinizde profesyonel bir sunuma merhaba diyebilirsiniz! Dilerseniz kendi menünüzü hazırlayabilir, dilerseniz de sizler için hazırlanmış seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Temaş Catering, alkollü ve alkolsüz menü seçeneklerini de sizlerle buluşturuyor.

Firma ortalama 1000 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuyor.

Setup Catering Davet & Organizasyon

Setup Catering, İstanbul’da hizmet veren düğün yemeği firmaları arasında yer alıyor. Firmanın sunduğu alternatif menü seçenekleri arasından konseptinize en uygun menüyü seçebilirsiniz. Ayrıca firma, düğün yemekleri için önceden sunum yapma ve menü tadımı olanağı da sunuyor. Şirket, talep edilmesi halinde servis personeli de sağlıyor.

Setup Catering düğün yemeği fiyatları 1000 TL'den başlıyor. My Wedi çiftlerine özel indirim fırsatları sunan firma ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Coşkun Lezzet Catering

Coşkun Lezzet Catering, farklı menü seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Firmanın sunduğu menü seçenekleri ile nikah töreni ve kına gecesi gibi organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Lezzetli menüler ile konuklarınızı mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz! Kokteyl hizmeti de sunan çoşkun Catering'in fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Prestij Catering

İstanbul’da yer alan Prestij Catering, düğün yemeği hizmeti sunan firmalar arasında sıklıkla tercih ediliyor. Firma, çiftlerin istekleri doğrultusunda özel menüler hazırlayabiliyor. Yemekli menülerde kırmızı ve beyaz et seçeneklerine ek olarak deniz ürünlerini de kullanabiliyor. Ayrıca kokteyl davetler için ikram masası, içecek barı ve çikolata şelalesi gibi hizmetleri de bulunuyor.

Prestij Catering ile yemekli düğün organizasyonu fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Elma Catering

Düğün yemeği organizasyonları için İstanbul'da tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif Elma Catering olarak öne çıkıyor. Piyasa fiyatları kapsamında uygun seçenekler sunan firma, ücretlendirmelerini davetli sayısına göre düzenliyor. Anlaşmalı mekanlar ile çalışan Elma, kişi başı 150 TL'den başlayan fiyatlarla et menü ve sınırsız içecek ikramları sunuyor.

Karşılama kokteyli imkanı da bulunan firma menü içeriklerinde ikram, ana yemek, başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek ve meyve sunumları da yapıyor.

İstanbul Catering Şirketleri ve Hizmetleri

İstanbul’da yer alan catering şirketleri farklı etkinlikler için tabldot, yerinde yemek üretimi, paket servisi gibi hizmetler veriyor. Firmalar, düğünler için kokteyl, kokteyl prolange, açık büfe ve set menü seçeneklerini sunuyor.

Düğün ve söz yemeği gibi kalabalık grupların ağırlandığı organizasyonlarda genellikle catering firmaları tercih ediliyor. Firmaların sunmuş olduğu profesyonel yemek hizmeti çiftleri düğün yemeği düşünme stresinden kurtarıyor.

Kına Gecesi İçin Catering Şirketleri

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda kına gecesi organizasyonu için tercih edebileceğiniz birçok catering şirketi bulunuyor. Kına gecelerinde çiftler genellikle tercihlerini kokteyl menülerden yana kullanıyor. İkram servislerinde daha çok çerez, tatlı ve meyve ikramları yer alıyor. Alkollü ve alkolsüz içecek ikramları da yine firmalar tarafından hazırlanabiliyor.

Karınca Catering

Karınca Catering, Anadolu Yakası’nda hizmet veriyor. Müşterilerin beklentilerine uygun hizmet veren firma, alanında en çok tercih edilen şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. Karınca Catering, sizin belirlediğiniz mekanlarda da hizmet verebiliyor. Kına gecesi davetlerinizde Karınca ile çalışabilir, birbirinden lezzetli ikram menüleri ile gecenize renk katabilirsiniz.

Karınca Catering 750 TL'den başlayan kokteyl fiyatları ile beğeni topluyor.

Nikah Töreni İçin Catering Şirketleri

Catering şirketleri, nikah törenleri için yemek ve kokteyl tarzında menüler hazırlayabiliyor. Nikah merasimleri düğün organizasyonlarına göre daha kısa davetler oldukları için bistro masalarda kokteyl ikramları daha çok tercih ediliyor. İkramlar için servis elemanı temini de sağlayabilen catering firmaları, tatlı ve tuzlu çeşitleri ile içecek olanakları sunuyor.

Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon

İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon, nikah organizasyonlarında bölgenin en çok tercih edilen catering firmaları arasında yer alıyor. Firma, menülerini farklı damak zevklerine uygun olarak her dönem güncelliyor. Aynı zamanda organizasyon firması olarak da hizmet veren Boğaziçi'nde masa sandalye temini, servis elemanı ve süsleme gibi hizmetler de sunuyor.

Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon ile 1000 TL'den başlayan fiyatlarla kokteyl ve yemekli düğün davetleri düzenleyebilirsiniz.

Nişan & Söz İçin Catering Firmaları

İstanbul catering firmaları, söz ve nişan konsepti ile uyumlu menü seçenekleri de sunuyor. Söz ve nişan konseptlerinde genellikle kokteyl paketler tercih ediliyor, ancak talep doğrultusunda yemekli menüler de hazırlanabiliyor. Nişan masası üzerinde servis edilecek cupcake, küçük atıştırmalıklar ve nişan pastası yine catering firmaları tarafından hazırlanabiliyor.

Le Mans Catering

Le Mans Catering, İstanbul’da işini tutkuyla yapan ve düğün için catering hizmeti veren firmalar arasında yer alıyor. Firma, Anadolu Yakası’nda hizmet veriyor. Nişan organizasyonları için de hizmet sağlayabilen firma, kokteyl ve özel menüler eşliğinde yemek ikramı yapabiliyor.

Nişan gibi özellikle küçük porsiyonlarda ikram servisi yapılan etkinliklerde tercihinizi bu başarılı firmadan yana kullanabilirsiniz. Firmanın kişi başı yemek servisi fiyatlarının 40 TL'den başladığını de eklemek isteriz.

Sünnet Düğünü İçin Catering Firmaları

Anadolu ve Avrupa Yakası’nda sünnet düğünü için catering hizmeti veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalar arasında özellikle Gurme Life öne çıkıyor. Organizasyonunuza uygun sunum ve menüler hazırlayan firmalar, tercihlerinize göre menü düzenlemesi de yapabiliyor. Yemekli sünnet düğünü ve mevlid planlıyorsanız catering firmaları yükünüzü oldukça hafifletecektir.

Gurme Life

Avrupa Yakası’nda yer alan Gurme Life, müşteri memnuniyetini ön plan planda tutan politikası ile tercih edilirliğini arttırıyor. Firmadan sünnet düğünü davetlerinize özel catering hizmeti alabilirsiniz. Etli sulu yemek, tavuklu pilav, pide ve ayran servisi olanağına ek olarak ziyafet düzenlemek isteyen aileler de unutulmuyor. Fix menü, a la carte ve kokteyl alternatifleri Gurme'de sizi bekliyor.

Firma 1000 TL'den başlayan uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Catering ve düğün yemeği firmaları ile ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

İstanbul'da düğün yemeği fiyatları ne kadardan başlıyor?

Düğün, nişan, kına veya sünnet düğünü davetinizi yemekli planlıyorsanız catering firmalarından oldukça uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Catering firmaları genelde 50, 100 ve 200 kişilik gibi oranlar üzerinden fiyat hesaplaması yapılıyor. Tam öğün gün boyu hizmet veren catering firmalarının fiyatları ortalama 5.000 - 6.000 TL'den başlıyor. Yalnızca kokteyl ve içecek servisi yapacaksınız 2.500 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'daki en iyi catering firmaları hangileri?

  • Elchyn Group - Elchyn Catering
  • Gurme Life
  • Spicy Gourmet Food
  • Kavanoz Nane Catering
  • Five O'clock Catering.

Düğün yemeği menüsünde neler olabilir?

Düğün yemeğinizde catering firmalarından açık büfe veya tabldot şeklinde hizmet alabilirsiniz. Düğün yemeği menüsünde ise genelde çorba, etli ana yemek, pilav, salata- cacık ve bir çeşit tatlı tercih ediliyor. Sünnet düğünü ve mevlüt gibi davetlerinizde ise pide, tavuklu pilav ve ayran gibi elde yemesi kolay menüleri tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için İstanbul’da hizmet veren catering şirketlerini ve hizmet paketlerini derledik. Firmaların sahip olduğu fiyatlara değindik. Ayrıca, yemekli ve kokteylli davetlerinize ilişkin, catering hizmetleri ile alakalı aradığınız tüm detaylara yer verdik. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Şehrinizin en güzel kır düğünü mekanlarını ve organizasyon firmalarını da inceleyebilirsiniz. Lezzetli bir organizasyon dileriz!

Loader
0
%