Filtreler

Yaka

İlçeler

3 sonuç
İstanbul
Düğün Firmaları
Damatlık Modelleri
Osman Bulut Bespoke Design Studio

Osman Bulut Bespoke Design Studio

İstanbul, Şişli
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sarar

Sarar

5.0 (2)
İstanbul, Şişli
D'S Damat

D'S Damat

5.0 (3)
İstanbul, Üsküdar

Damatlık seçimi, düğün hazırlık sürecinde damat adaylarının öncelikleri arasında yer alıyor. Damatlık takım elbise satan firmalar birbirinden şık model seçenekleri sunuyor. Hazır modellere ek olarak özel tasarım smokin de üretebilen markalar, dilerseniz kiralama hizmeti de veriyor. İstanbul damatlık mağazalarında takım fiyatları ortalama 3.500 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul Damatlık Fiyatları

Damat adayları için damatlık fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. İstanbul’da damatlık fiyatları seçilen modele göre değişmekle birlikte ortalama olarak 3.500 - 10.000 TL arasında değişiyor.

Fiyatlar, damat adaylarının tercih edecekleri model, kesim ve kumaş türü gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bunların yanı sıra damatlık tercihlerinde kiralama, satın alma ve özel dikim seçeneği gibi birçok alternatif fiyatlandırma konusunda etkili oluyor.

İstanbul Damatlık Firmaları

Başlangıç Fiyatı*

Her Şey Dahil Fiyatları*

Altınyıldız

3.000 TL

15.000 TL

Beymen

4.000 TL

5.000 TL

Ramsey

4.000 TL

7.000 TL

Network

2.500 TL

5.000 TL

Torres Damatlık

3.000 TL

7.000 TL

Muzaffer çaha

4.000 TL

 8.000 TL

Ferruh Karakaşlı

2.000 TL

 5.000 TL

Şinasi Günaydın

4.000 TL

 7.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İstanbul'da Damatlık Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da damatlık takım elbise ve smokin kiralayabileceğiniz birçok mağaza bulunuyor. Bu markaların kiralama fiyatları ortalama olarak 750 TL’den başlıyor. İstanbul’da kiralama hizmeti veren markalar farklı damatlık model seçenekleri sunuyor.

Satın almaya oranla uygun fiyat avantajı sunan kiralama yöntemi damatlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Düğününüz için beğendiğiniz model bütçenizin üstünde kaldıysa kiralama seçeneği sizin için ideal olacaktır.

İstanbul Özel Dikim Damatlık Fiyatları

İstanbul’da yer alan ve özel dikim hizmeti sunan mağazaların fiyatları ortalama 5.000 TL - 10.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Damatlık arayışınızda size uygun damatlığı bulamadıysanız özel dikim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu damatlıklara ortalama 2-3 hafta olan teslimat süresi ile sahip olabilirsiniz.

İstanbul'da Damatlık Nereden Alınır?

İstanbul’da damatlık satan yerler arasında Altınyıldız, Beymen, Şinasi Günaydın ve Ferruh Karakaşlı gibi markalar bulunuyor. Bu mağazalarda damat adaylarının özel günlerinde tercih edebilecekleri birçok model bulunuyor.

Markaların sundukları takım elbise ve smokin modellerini inceleyip, tarzınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca damatlık satan bu mağazalar; satın alma, kiralama ve özel dikim gibi seçenekler ile damatlık seçiminizde size yardımcı olacaktır.

İstanbul'da En çok Tercih Edilen Damatlık Markaları

İstanbul’da en çok tercih edilen damatlık mağazaları Network, Beymen ve Ramsey gibi hazır giyim markaları olarak öne çıkıyor. Bu mağazalarda damat adayları için smokin, frak, takım elbise ve spor kesim damatlıklar gibi birçok seçenek sunuluyor.

Bu firmalar aynı zamanda sıklıkla kampanyalar da düzenliyor. İstanbul’un dört bir yanında mağazaları bulunan bu markalar, farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap edebiliyor.

Altınyıldız

İstanbul’da damatlık satın alabileceğiniz yerler arasında bulunan Altınyıldız; smokin, takım elbise ve aksesuarlar gibi birçok seçeneği damat adaylarına sunuyor. Tasarımlarıyla dikkat çeken Altınyıldız markası, özel ve şık kombinleri ile beğeni topluyor.

Takım elbise modelleri 1 - 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Beymen

Beymen smokin, takım elbise ve frak gibi farklı damatlık modelleri ile bu özel gününüze eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı sağlıyor. Beymen'de hazır model ve özel dikim hizmetleri gibi birçok seçenek bulunuyor.

Network

Network, İstanbul’da yer alan mağazalarında birbirinden şık tasarımlarını damat adaylarının beğenisine sunuyor. Kendine has çizgisi ve hazır modelleri ile hizmet veren Network, birçok smokin ve takım elbise seçeneğiyle öne çıkıyor.

Seçilen modele ve aksesuarlara göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Ramsey

Ramsey, damat adaylarına smokin ve takım elbise başta olmak üzere pek çok farklı model seçeneği sunuyor. Mağaza, hazır modelleri ile hizmet veriyor. Ayrıca 1 haftadan daha kısa sürede teslimat sağlayabiliyor.

En İyi Damatlık Firmaları İstanbul

İstanbul’da en iyi damatlık seçeneklerini sunan firmalar arasında Marcel Butik Nişantaşı, Muzaffer çaha & Suare ve Şinasi Günaydın gibi isimler bulunuyor. Bu mağazalarda hazır modeller, özel dikimler ve kiralama seçenekleri de bulunuyor.

Muzaffer çaha

İstanbul’da bulunan Muzaffer çaha, damat adayları için birçok smokin ve takım elbise modeli sunuyor. Mağaza ayrıca İtalya kesim, spor modeller, klasik damatlık ve özel tasarım modeller bulunduruyor. Markanın ortalama teslimat süresi 3 hafta sürüyor.

Ferruh Karakaşlı

Ferruh Karakaşlı, özel dikim ve hazır model seçenekleri ile hizmet veriyor. Mağaza, düğün günleri için damat adaylarına smokin, takım elbise ve aksesuar tercihlerinde birçok seçenek sunuyor. Firmanın terzilik hizmetinde teslimat süresi ise ortalama 3 hafta sürüyor.

Şinasi Günaydın

Tasarımcı Şinasi Günaydın hazır model, özel dikim ve kiralama seçenekleri ile birçok smokin ve takım elbise modelini kendi tarzıyla sunuyor. Marka, özel tasarım ürünleri ile damat adaylarından tam puan alıyor.

İstanbul'un En İyi Düğün Otelleri

Damatlık modelinize karar verdiniz, fakat düğün konseptinizde kararsız kaldıysanız size harika bir önerimiz var! Otelde düğün, son yıllarda özellikle lüks bir organizasyon planlayan çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Otellerin çiftlere özel kişi başı 170 TL'den başlayan uygun fiyat seçenekleri bulunuyor.

Bu yazımızda, İstanbul’da yer alan ve damatlık hizmeti sunan firmaları yakından inceledik. Damatlık markalarının satın alma ve kiralama fiyatlarını sizlerle paylaştık. Modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki firmaları inceleyebilir, teklif al butonunu kullanarak firmalardan ücretsiz teklif alabilirsiniz. Şık ve keyifli bir düğün dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular

  • İstanbul'da damatlık nereden alınır?

    Sarar, D'S Damat, Osman Bulut, Vakko, Beymen, Karaca Damatlık, Hatemoğlu, Kiğılı, Altın Yıldız.
  • İstanbul'da damatlık fiyatları ne kadardan başlıyor?

    Damatlık fiyatları düz kesim ve takım elbise modellerinde ortalama 3.000 TL'den başlıyor. Takımın içine pantolon, ceket, gömlek ve kravat - papyon dahil ediliyor. Damatlık smokin fiyatları ise 5.000 TL'den başlayarak kullanılan kumaş türüne göre değişiyor. Ünlü markaların damatlıklarında fiyatlar ortalama 6.000 TL'den açılırken, özel dikim damatlık fiyatları 7.500 TL'den başlıyor.
Loader
0
%