Çankaya Davet Alanları

(38 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Çankaya
The Wings Hotels Neva Palas
9

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
Öne çıkan
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ayık Pırlanta Düğün Salonu
88
2

Ayık Pırlanta Düğün Salonu

4.9
(9)
Ankara, Çankaya
750kapasite
35başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
İncek Çınar Kasrı
136

İncek Çınar Kasrı

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
1,200kapasite
180başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Leylaa Düğün Balo Salonu
15
1

Leylaa Düğün Balo Salonu

5.0
(4)
Ankara, Çankaya
600kapasite
65başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Wishes Garden Çayyolu

Ankara, Çankaya
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Zerafet Ankara
64
9

Zerafet Ankara

4.6
(5)
Ankara, Çankaya
1,000kapasite
290başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Çoruh Balo Salonu
20

Çoruh Balo Salonu

5.0
(3)
Ankara, Çankaya
550kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Terrace Wedding
32

Terrace Wedding

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Congresium
6

Congresium

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Çırağan Balo & Kokteyl
5

Çırağan Balo & Kokteyl

Ankara, Çankaya
550kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Görkemli Vadi Cafe
9

Görkemli Vadi Cafe

Ankara, Çankaya
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
İTÜ Gümüşsuyu Restaurant
6

İTÜ Gümüşsuyu Restaurant

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Ankara şehrinin çankaya ilçesinde yer alan davet alanları, düzenlenmesi düşünülen tüm etkinlikler için alternatif oluşturuyor. Açık ve kapalı salonları ile her mevsim düzenlenen davetlere ev sahipliği yapıyor. Mekan süsleme ve mekan giydirme seçenekleri her davet için ayrı olarak sunuluyor. Kır bahçesi ve havuz başı alanları da farklı konseptlerin uygulanmasına vesile oluyor. Davet mekanlarının düzenlenen organizasyonları için belirlediği fiyatları 50 TL’den başlıyor.

çankaya’da bulunan davet alanlarının detaylı incelemesini yazımızda bulabilirsiniz.

öne çıkan çankaya Davet Alanları ve Fiyatları

Ankara çankaya ilçesinde en sevilen davet alanları geniş hizmetleri içeren paketlerini sunuyor. Dilerseniz davetlileriniz için karşılama kokteylleri verilebiliyor. Isıtma sistemli ve kolonsuz salonları ile konforlu etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Düzenlemek istediğiniz davetler için geniş kapasiteye sahip olan mekanlarında uygun fiyatları öne çıkıyor. Mekanların belirlediği davet fiyatları ise kişi başı ortalama olarak 50 - 100 TL arasında değişiyor.

En sevilen çankaya davet alanlarının yemekli fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Lenas Wedding Garden

50 TL

100 TL

Asrı çınar Balo Nikah Salonu

60 TL

70 TL

Vivaldi Park Balo

80 TL

100 TL

Zerafet Ankara

80 TL

100 TL

Ataköşk Hotel

80 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Lenas Wedding Garden

Lenas Wedding Garden geniş davet alanları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Maksimum 1.000 konuk için hizmet sağlayabildiği kır bahçesi ve açık davet alanı bulunuyor. Kapalı davet alanında ise 750 misafiri ağırlayabiliyor. Salonlarında şık masa ve mekan giydirme seçenekleri ile her davetin vazgeçilmez adresi oluyor.

Modern ışıklandırma teknikleri ile donatılan salonunda çiçekle yapılan süslemeler her detayı tamamlıyor. Supla ve şamdan ile masa süsleme seçenekleri sizlerin tercihine bırakılıyor. Davetlileriniz kokteyl ile karşılanırken video ve fotoğraf çekimleri ile anılarınız ölümsüzleştiriliyor. Yemekli davetler için belirlenen fiyatları 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Asrı çınar Balo Nikah Salonu

çankaya düğün mekanları arasında en fazla tercih edilen Asrı çınar Balo Nikah Salonu yer alıyor. Beyaz sandalyelerini renkli masa örtüleri ile tamamlıyor. Peçeteliklerden, şamdanlarına kadar her detayın özenle uyumlu olması sağlanıyor. Yemekli davetler için 60 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçe düzeyine uygunluk gösteriyor.

500 kişi için uygun olan kapalı davet alanı ile hizmet sunuyor. Gelin yolu ve gelin tagı hizmetleri düğün davetlerine özel olarak sunuluyor. çocuklar için ayrı bir eğlence alanı bulunurken dilerseniz terasını da sizler için hazırda bekliyor. Etkinlik sorumlusu davet boyunca planladığınız organizasyonun sorunsuz yerine gelmesini sağlıyor.

Vivaldi Park Balo

Vivaldi Park Balo şık davet alanı ile çiftler tarafından rağbet görüyor. Masalarına şamdan ekleme seçeneklerini mum süslemelerine ek olarak sunuyor. Gelin tagı ve çiçeklerle donatılan gelin tahtı hizmetleri düğün davetlerinde sağlanıyor. Dilerseniz alkol servisi, kokteyl menü ve yemekli menüler arasında tercih yapılabiliyor. Yemekli davetler için 80 - 100 TL arasında olan fiyat seçenekleri bulunuyor.

750 kişilik kapalı davet alanına alternatif olarak 100 kişilik açık davet alanı bulunuyor. 170 araçlık otopark hizmetini vale ile birlikte sunuyor. Renkli ışıklandırmaları sahne alanında hakimiyet sürüyor. Düzenlemek istediğiniz davete uygun olarak mekan süslemesi yapılabiliyor.

Zerafet Ankara

Zerafet Ankara geniş davetler için tercih edilen çankaya düğün mekanları arasında yer alıyor. 1.000 misafirin ağırlanabildiği açık ve kapalı salonu bulunuyor. Davetinize gelen misafirleriniz için 500 araçlık otoparkını sunuyor. Renkli ışıklandırması ile salonun aydınlatılmasını sağlıyor.

DJ ve orkestra hizmetleri ile after party düzenlemelerini yapıyor. Karşılama hostesi davetlilerinizi karşılarken dilerseniz kokteyl de ikram edilebiliyor. Kolonsuz salonu ve jeneratörü ile konforlu, kesintisiz davetlerin verilmesine yardımcı oluyor. Kokteyl davetler için 50 TL’den başlayan fiyat seçenekleri yemekli davetlerde 80 TL’den başlıyor.

Ataköşk Hotel

Kalabalık davetlerin baş rolü olan Ataköşk Hotel, çankaya’da öne çıkmayı başarıyor. 1.000 kişilik kapalı davet alanı ile sizleri karşılıyor. 750 araçlık otoparkını vale hizmeti ile birlikte sunuyor. After party alanında eğlence düzenlemek isteyen kişileri DJ ve müzik grubu karşılıyor. Davetinize ve tercihlerinize göre mekan süslemesi yapılabiliyor.

Kusursuz bir davet verebilmeniz için kapılarını açan Ataköşk Hotel, video ve fotoğraf çekimi ile hizmetlerini destekliyor. Dışarıdan organizasyon firması getirme imkanı ile hayalini kurduğunuz detaylara ulaşabilmenizi sağlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 80 - 100 TL arasında belirleniyor.

Ankara'nın En Şık Nişan ve Söz Mekanları

Ankara şehrinde bulunan nişan ve söz mekanları, düzenlemek istediğiniz davetler için alternatif oluşturuyor. Nişan tagı ve nişan süslemeleri davetlerinize özel olarak yapılabiliyor. Geniş davet alanı seçenekleri ve kapasiteleri ile nişan ve söz mekanları kalitesinden ödün vermiyor.

İncek çınar Kasrı, nişan ve söz davetleriniz için 800 kişilik kır bahçesi alanında hizmet veriyor. Aynı zamanda 700 kişiye uygun olan açık davet alanı bulunuyor. Nişan pastası ve mekan giydirme seçenekleri ile organizasyonlarınıza farklı bir dokunuşta bulunuyor. Düzenleyeceğiniz davetlerde menü seçimine göre nişan fiyatları 120 TL’den başlıyor.

Ve Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi, söz ve nişan organizasyonlarında popülerliğini korumayı başarıyor. Nişan tagı alanını güller ile süsleyen mekan isteklerinize göre çiçek ve şamdan ile masa süslemesi yapıyor. 2.000 kişilik geniş davet alanlarında düzenlenecek nişan ve söz daveti için kişi başı fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

çankaya davet alanları hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

çankaya davet alanları fiyatları ne kadar?

Ankaralı çiftlerin rağbet gösterdiği çankaya davet alanları fiyat olarak esnek aralıklar sunuyor. 80 TL'den başlayan davet fiyatları karşınıza çıkıyor. İndirim ve kampanyalar ile daha uygun anlaşmalar yapılabiliyor.

En şık Ankara çankaya davet alanları

  • Lenas Wedding & Garden
  • Zerafet Ankara
  • Vivaldi Park Balo
  • Mydonos Weddings & Meeting
  • White Cerenomy
  • Akman Rönesans

çankaya davet alanlarında hangi organizasyonlar düzenleniyor?

çankaya davet alanlarının kır bahçelerinde kır düğünü, kapalı alanlarında salon düğünü gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra nikah, balo, kokteyl kutlamalar da düzenleniyor.

Ankara çankaya ilçesinde yer alan davet alanları; nişan, söz, düğün, sünnet düğünü gibi etkinlikler için ideal oluyor. Farklı konsept seçenekleri, dekoratif hazırlıklar ve ihtiyaç duyulan hizmetlerin temini ile kusuruz bir düzenlemeye imza atılıyor. Davet alanlarının düğün mekanı olarak da hizmet veriyor olması kaliteli ve profesyonel olanakların bulunmasını sağlıyor. En iyi davet alanında karar kılmak istiyorsanız, düğün danışmanlarıyla iletişime geçerek her zaman destek alabilirsiniz.