Keçiören Davet Alanları

(19 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Keçiören
New Mahall Kır Düğünü
43
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
250başlangıç fiyatı
İnci Saray Düğün Salonu
23
2

İnci Saray Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
Bella Wedding Antares
15

Bella Wedding Antares

5.0
(4)
Ankara, Keçiören
900kapasite
50başlangıç fiyatı
Seval Düğün Salonu
13

Seval Düğün Salonu

5.0
(3)
Ankara, Keçiören
350kapasite
6500başlangıç fiyatı
Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları
13

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları

Ankara, Keçiören
2,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Meteoroloji Havuzlu Bahçe
14

Meteoroloji Havuzlu Bahçe

Ankara, Keçiören
300kapasite
50başlangıç fiyatı
KG Ziyafet Salonu
6

KG Ziyafet Salonu

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Amade Beylerbeyi Balo ve Nikah Salonu
4

Amade Beylerbeyi Balo ve Nikah Salonu

Ankara, Keçiören
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Protokol Düğün Salonu
19
2

Protokol Düğün Salonu

5.0
(3)
Ankara, Keçiören
650kapasite
115başlangıç fiyatı
Tuğratepe Nikah Düğün Kına Kokteyl
47
2

Tuğratepe Nikah Düğün Kına Kokteyl

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
650kapasite
40başlangıç fiyatı
Born's Park
5
2

Born's Park

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
750kapasite
90başlangıç fiyatı
Masal Düğün Salonu
30

Masal Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
450kapasite
10000başlangıç fiyatı

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde bulunan davet alanları her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor. Yıl boyunca hem açık hem de kapalı alanlarıyla sizlere hizmet veriyor. Pek çok olanağı sizlere sunan davet alanları, çeşitli paketleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İstediğiniz dekorasyonda, talep ettiğiniz yemek ve kokteyl seçenekleriyle davet verme imkanı bulunuyor. Davet alanlarının kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Keçiören'in En Kaliteli Davet Alanları ve Fiyatları

Keçiören'de bulunan davet alanları Ankaralılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet gecesi gibi birçok organizasyon için hizmet veriyor. Hayallerinizdeki daveti gerçekleştirmeniz için en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor. Şık ve sade dekorasyona sahip davet alanlarında etkinlik fiyatları 30 TL'den başlayıp 130 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Keçiören davet alanları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Ihlamur Kasrı

100 TL

130 TL

Protokol Wedding

50 TL

80 TL

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonu

30 TL

50 TL

Bella Wedding Antares

50 TL

80 TL

çeft Cafe Restaurant

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ihlamur Kasrı

Ihlamur Kasrı, ihtişamlı yapısı ve köklü tarihiyle Keçiören davet alanları arasında öne çıkıyor. Açık ve kapalı alanlarıyla yıl boyu hizmet veren mekanın açık hava kapasitesi 750 - 1.000 kişi aralığında, kapalı alanları ise 2.000 - 3.000 kişi aralığında seyrediyor.

Kolonsuz salon özelliğiyle ferah bir ortam yaratılıyor. Düzenleyeceğiniz her organizasyonda sizlere pek çok fırsat ve olanak sağlıyor. Mekan tarafından atanan organizasyon sorumlusu davetleriniz için her konuda size yardımcı oluyor.

Mekan zevkinize göre süsleniyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla size özel menüler hazırlanıyor. Profesyonel ekip davetinizin mükemmel olması için çalışıyor. Ses, ışık ve sahne hizmeti, otopark ve vale hizmeti, catering ve fotoğraf çekimi hizmeti gibi birçok hizmet de sizleri bekliyor.

Kokteylli ve yemekli menü seçenekleri bulunan davet alanının kişi başı fiyatları hafta içi 100 TL, hafta sonu ise 130 TL'den başlıyor.

Protokol Wedding

Keçiören ilçesinin sevilen davet alanları arasına giren Protokol Wedding, açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Muhteşem dekorasyonu ve büyüleyici yapısıyla göz kamaştırıyor. Mekanın kır bahçesi 200 - 300 kişi kapasiteye sahip olup, bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olarak konumlanıyor. Kapalı alanları ise 500 - 600 kişi kapasiteyle sizi bekliyor.

Her türlü davetinize ev sahipliği yapan Protokol Wedding, uzman kadrosuyla her şeyin kusursuz olması için çabalıyor. Menüde değişiklik ve menü tadımı, organizasyon danışmanı, masa ve sandalye süsleme gibi pek çok hizmeti sizlerle buluşturuyor. Kişi başı davet fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor.

Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonu

Keçiören ilçesinde bulunan Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonu, sunduğu kaliteli hizmetler ve uygun fiyatlarıyla her çeşit davetinize eşlik ediyor. Açık ve kapalı davet alanları bulunan mekanın iki farklı kır bahçesi de hizmete açılıyor. 600 ve 1.200 kişi kapasiteli kır bahçesi; düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarda ideal alan olarak tercih ediliyor.

1.000 - 2.000 kişilik kapalı alanı ise kolonsuz salon ve yüksek tavan özelliğiyle geniş ve ferah bir alan yaratıyor. Menü tadımı, organizasyon sorumlusu, otopark ve vale hizmeti de veriliyor. Park Aden'de davet fiyatları ise kişi başı 30 - 50 TL’den başlıyor.

Bella Wedding Antares

Ankara ilinin merkezinde yer alan Bella Wedding Antares, Keçiören ilçesinin en güzel davet alanları arasında sayılıyor. Kapalı alanlarıyla hizmet veren mekan kusursuz ve şık dekorasyonuyla sizleri bekliyor.

750 - 1.000 kişilik kapasitesi bulunan mekan birçok davete ev sahipliği yapıyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde mükemmel bir gün geçirmeniz hedefleniyor. Kişiye özel menü seçenekleri de bulunan mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneği de yer alıyor.

İstediğiniz temada ve konseptte tasarlanan mekan; fotoğraf çekimi, ses, sahne ve müzik sistemi, catering gibi pek çok imkanı sizler için temin ediyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle hizmet veren Bella Wedding Anteras'ın uygun fiyatları bulunuyor. Kişi başı davet fiyatları hafta içi 50 TL'den, hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor.

çeft Cafe Restaurant

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde bulunan davet alanları arasında sevilen çeft Cafe Restaurant, sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Pek çok organizasyona ev sahipliği yapan mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Kır bahçesi kapasitesi 200 - 300 kişi aralığında, kapalı alanları ise 500 - 750 kişi aralığında misafir ağırlıyor.

Usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler damak zevkinize göre şekilleniyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik, catering, organizasyon danışmanlığı, otopark, vale, ses ve sahne hizmetleri mekan tarafından sağlanıyor. Mekanında davet fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Keçiören'in En Güzel Düğün Salonları

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan düğün salonları, en huzurlu ve mutlu gününüzü unutulmaz kılmak için sizlere hizmet veriyor. Kapalı salonu, kır bahçesi, havuz başı alanlarıyla sıklıkla tercih ediliyor. Size her şeyin en iyisini sunan düğün salonları; çeşitli paketleri, fırsatları, sunduğu hizmetleri, yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle biliniyor.

Keçiören'in en güzel düğün salonları arasında Queen Wedding, Ankara Düğün Salonu ve Yeni Lalezar Düğün Salonu yer alıyor. Kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için hizmet veren mekanlar kusursuz nitelikte bir gece vadediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Keçiören ilçesinde yer alan davet alanları ilgili merak edilen soruların cevapları burada.

Keçiören davet alanları fiyatları ne kadar?

Keçiören davet alanlarında düzenlenen organizasyonların kişi başı fiyatları 50 - 100 TL arasında başlıyor. Paket olarak belirlenen fiyatlar ise 5.000 - 7.500 TL aralığında seyrediyor.

En şık Keçiören davet alanları

  • Bella Wedding Antares
  • Ihlamur Kasrı
  • Amade Topkapı Salonu
  • çeşni Konağı
  • Lena Kına Nikah Balo
  • Next Garden Nikah ve Balo Salonları
  • Mevlana Kültür Merkezi

Keçiören davet alanlarında hangi organizasyonlar düzenleniyor?

Kına gecesi, nikah, mezuniyet ve balo gibi davetler için uygun olan Keçiören davet alanları; düğün ve iş toplantıları gibi farklı alanlarda da hizmet veriyor.

Ankara Keçiören davet alanları; havuz başı alanları, kır bahçesi, sahil kenarı ve tarihi mekan konseptleriyle farklı seçenekler sunuyor. Zevkinize ve bütçenize göre tercih yapabileceğiniz yerlerin size özel imkanlarından da faydalanma şansınız bulunuyor. Her mekanın kampanyalı fiyatlarından yararlanmak için destek ekibiyle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.