Mamak Davet Alanları

(4 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Mamak
Klas Düğün Salonu
26
9

Klas Düğün Salonu

5.0
(6)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Aydınca Düğün Salonu
9
4

Aydınca Düğün Salonu

5.0
(10)
Ankara, Mamak
1,000kapasite
70başlangıç fiyatı
Gönül Dağı Düğün Salonu
26

Gönül Dağı Düğün Salonu

5.0
(3)
Ankara, Mamak
400kapasite
70başlangıç fiyatı
Mi Amor Wedding
6

Mi Amor Wedding

5.0
(5)
Ankara, Mamak
650kapasite
95başlangıç fiyatı

Ankara Mamak ilçesinde bulunan davet alanları etkinlik düzenlemek isteyen kişiler için kapalı ve açık salonlarını sunuyor. Masa süslemeleri ve dekorasyon seçeneklerini her davet için kişiye özel olarak değiştirebiliyor. Açık alanlarında havuz başı ve kır düğünü konseptini gerçekleştirmeleri ile çiftlerin tercihi oluyor. Yemekli olarak düzenlenecek davetler için kişi başı ortalama fiyatları 30 TL’den başlıyor.

En Beğenilen Mamak Davet Alanları ve Fiyatları

Mamak davet alanları uygun fiyat seçenekleri ile düzenlenecek davetlere ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz davetlilerinize kokteyl menü veya yemekli menüler ikram etme şansınız bulunuyor. 30 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlenen davetler 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Sandalye ve mekan giydirme seçenekleri tüm davetler için sunuluyor.

Ankara Mamak davet alanları ortalama fiyatları şöyledir:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Uluçınar Konağı

50 TL

100 TL

MF Garden 

50 TL

80 TL

Lele Gardens

30 TL

50 TL

Konservatuar Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Şafaktepe Konağı

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Uluçınar Konağı

Uluçınar Konağı, geniş ve şık mimariye sahip salonu ile dikkat çekiyor. 500 misafirin ağırlanabildiği kapalı davet alanında hizmet sunuyor. Misafirlerin kullanabileceği 500 araca uygun olan otoparkı bulunuyor. Şık masalarına şamdan ekleyerek süsleme yaparken düzenlenen davete göre masa renkleri değişiyor.

Kına geceleri için gelin adaylarına kına seti ve nedime ekibi sağlayarak kusursuz davetler verebiliyor. Masa süsleme seçenekleri arasında supla ve çiçek dekorasyonları bulunuyor. Karşılama kokteyli eşliğinde davetlileriniz ağırlama imkanınız bulunuyor.

Düğün organizasyonlarında ise çiftlere gelin tagı hizmeti sunuluyor. DJ ve müzik grubu temin edebilme şansı bulunan Uluçınar Konağı, tüm davetler için en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Kokteyl eşliğinde düzenlenen davetler 20 TL’den başlarken yemekli düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

MF Garden

Mamak düğün mekanları arasında geniş hizmet kapasitesi ile MF Garden öne çıkıyor. 1.000 kişilik kır bahçesinin yanı sıra 750 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor. Salonlarında bulunan masalarına supla ekleme ve şamdan ile süsleme hazırlıkları yapıyor.

Sandalyelerine renkli süslemeler ekleyerek giydirme işlemin bulunuyor. Yaptığınız organizasyona göre süslemeler değişiyor.

Gelin yolu ve gelin tagı alınabilen hizmetler arasında yer alıyor. Etkinlik sorumlusu ile davetinizin tüm detaylarını planlayabilme imkanınız bulunuyor. Volkan şovu eşliğinde görkemli davetler verebilmenize yardımcı oluyor. Video ve fotoğraf çekimi ile tüm davet süreci kayıt altına alınıyor. Yemekli davetler için belirlediği fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Lele Gardens

Mamak davet alanları arasında yer alan Lele Gardens uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor. Seçtiğiniz menüye ek olarak düğün pastası hizmetini alma şansınız bulunuyor. En fazla 1.000 konuk ağırlanabilen kır bahçesi alanı bulunuyor.

Dışarıdan organizasyon firması ve catering firması getirme imkanı ile kusursuz davetlerin verilmesine imkan tanıyor. Seçtiğiniz konseptlere uygun olan süsleme ve dekorasyonlar yapılabiliyor.

Lele Gardens’ın kendi fotoğrafçısından yararlanabileceğiniz gibi dışarıdan kendi anlaştığınız fotoğrafçıyı da getirme imkanınız bulunuyor. Ayrıca mekanın düğün davet fiyatları 30 TL'den açılıyor.

Konservatuar Düğün Salonu

Konservatuar Düğün Salonu ise beyaz masalarına eklediği şık ve modern süslemeleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Salonunda yapılan süsleme ile masaların aksesuarlarının uyumlu olmasına dikkat ediliyor. İsterseniz dışarıdan catering firması getirerek kendi seçtiğiniz ikramlıkları davetlilerinize sunma imkanınız bulunuyor.

Mamak düğün salonları arasında en beğenilen mekanlar arasında yer alıyor. Kır bahçesi alanı için 1.000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kapalı davet alanında ise 500 misafir için uygun bir alan bulunuyor. Havuz başı alanı da alternatif olarak sunuluyor. çiçeklerle süslenmiş alanlarına kırmızı halı ile giriş yapılabiliyor.

Şafaktepe Konağı

Mamak ilçesindeki düğün mekanları arasında Şafaktepe Konağı en çok tercih edilen yerlerden biri. Renkli süsleme yapılan masa ve sandalyeleri 500 kişilik salona yerleştiriliyor. Mor renklerinin hakim olduğu salonunda şamdan ve mum süslemeleri masalara eklenebiliyor.

Düğün organizasyonlarına özel olarak gelin yolu ve gelin - damat odası sunuluyor. Davetlilerine sunduğu 250 araç kapasiteli otoparkı ile park sorununa çözüm getiriliyor. Klima ve ışık, ses sistemleri olan salonlarında en özel günlerinizde konforlu davetler düzenlenebilmesine destek sağlıyor.

Etkinlik sorumlusu ile davetinizin her detayını planlama şansınız bulunuyor. Menü tadımı ve menü değişimi yapılma şansı bulunuyor. Böylece kendi damak tadınıza uygun lezzetlerin servis edildiği bir gece yaşanıyor. Konakta yemekli düğün davet fiyatları 50 - 80 TL arasında değişim gösteriyor.

Ankara Nişan ve Söz Mekanları

Ankara şehrinde bulunan nişan ve söz mekanları çiftlerin isteklerine göre açık veya kapalı salonlarında davetler düzenleyebiliyor. Şık sunumlarına ek olarak nişan tagı hizmeti sağlanıyor. After party organizasyonu ve alkol servisi alınabilen hizmetler arasında yer alıyor. Geniş kapasiteleri ve uygun fiyatları ile nişan ve söz mekanları beğeni topluyor.

Gala Balo Salonu, masa süslemelerini nişan davetlerine özel olarak yapıyor. Nişan tagı ile çiftlerin video ve fotoğraf çekimlerinde en güzel karelere arka plan hazırlanıyor. DJ ve müzik grubu ile sınırsız bir eğlence fırsatı sunuluyor. Yemekli nişan ve söz daveti verecekseniz fiyatları 75 TL’den başlıyor.

King Hotel, mekan giydirme ve sandalye süslemelerini 200 kişilik davet alanında düzenlenen davetler için sunuyor. Havuz başı alanı veya kapalı alanı arasında seçim yapabilme imkanı bulunuyor. Nişan tepsisi ve nişan tagına ek olarak davete özel dekoratif aksesuarlar da kullanılıyor. Otelde nişan ve söz fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Mamak'taki davet alanları ile ilgili çiftlerin merak ettiği sorular ve cevapları burada yer alıyor.

Mamak davet alanları fiyatları ne kadar?

Mamak düğün ve davet mekanları fiyatları kişi başı ortalama 60 - 70 TL arasında seyrediyor. Gün, davetli sayısı ve davet türüne göre fiyat aralığı değişebiliyor.

En şık Mamak davet alanları

  • Altınset Düğün Salonu
  • Kratya Düğün Salonu
  • Forewer Wedding Düğün Salonu
  • Şafaktepe Konağı
  • MF Garden Kır Düğün Salonu
  • Alyans Balo & Düğün Salonları

Mamak davet alanlarında hangi organizasyonlar düzenleniyor?

Kapasitelerinin geniş olması ile düğünler için sıkça tercih edilen Mamak davet alanları, hem açık hem de kapalı salonlarında çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Nikah, nişan, balo, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler yapılabiliyor.

Ankara Mamak davet alanları; nişan, söz, kına gecesi ve düğün gibi organizasyonların tamamına ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesinde, havuz başında ya da kapalı salonda düzenlenen davetler sayesinde eşsiz deneyimler yaşanıyor. Unutulmayacak anıların biriktirilmesine samimi bir şekilde yardımcı olan düğün mekanları, davetlerin öncelikli adresi haline geliyor. Tüm davet alanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.