Polatlı Davet Alanları

(4 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Polatlı
Park Polatlı Düğün Salonları
7

Park Polatlı Düğün Salonları

Ankara, Polatlı
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Başak Düğün Salonu
5

Başak Düğün Salonu

Ankara, Polatlı
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
MK Düğün ve Toplantı Salonları
11

MK Düğün ve Toplantı Salonları

Ankara, Polatlı
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Güzelbahçe Wedding Garden
11

Güzelbahçe Wedding Garden

Ankara, Polatlı
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı

Ankara Polatlı davet alanları, düzenlenecek organizasyona göre hizmet paketlerini sunuyor. Dilerseniz özel süsleme imkanlarından yararlanma şansınız bulunuyor. Sunduğu olanakları ile her etkinlik için uygun olan kapalı ve açık salonlar arasında tercih yapılabiliyor. Mezuniyet törenlerinden sünnet düğünlerine kadar her davet için uygun olan fiyatları ile düğün mekanları dikkat çekiyor. Kır bahçesi, havuz başı ve tarihi mekan gibi özellikleriyle öne çıkan mekanların davet fiyatları 10 TL'den başlıyor.

Polatlı’nın En Sevilen Davet Alanları

Polatlı ilçesinde yer alan davet alanları, şık süsleme ve konsept seçeneklerini en uygun fiyatlar ile sunuyor. Yemekli ve kokteyl menü arasında seçim yapılabilme imkanı bulunuyor. Sunulan uygun fiyatları ile tüm etkinlikler için ideal seçenekler sunuluyor. After party alanları ve geniş kapasiteli salonları ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapılıyor. Davet alanlarının yemekli menüleri için belirlediği fiyatlar ise 10 - 50 TL arasında değişiyor.

Polatlı ilçesindeki davet alanlarının fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Abdullah Resort Otel

10 TL

50 TL

Nazar Düğün Salonu

10 TL

50 TL

İki Alyans Düğün Salonları

30 TL

50 TL

MK Şehitlik Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Hayal Düğün Salonu

10 TL

30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Abdullah Resort Otel

Otelde düzenlenecek olan etkinlikleriniz için Abdullah Resort Otel öne çıkıyor. Dilerseniz kına geceleri için gelin hamamı ve kına süslemesi imkanlarından yararlanma olanağınız bulunuyor. Diğer davetlerinizde ise özel olarak süsleme yapma imkanı veriliyor.

Düzenleyeceğiniz organizasyonlara göre açık veya kapalı olan davet alanlarını değerlendirme şansınız bulunuyor. 500 konuk için uygun olan kapasitesi ile tüm etkinlikler düzenlenebiliyor. Masalara özel olarak süsleme yapma seçeneğinin yanı sıra sandalye giydirme seçeneklerini de sağlıyor. Otelde düğün ve davet fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Nazar Düğün Salonu

Polatlı davet salonları arasında Nazar Düğün Salonu da öne çıkıyor. Şık masa süsleme ve şamdan seçenekleri ile en sevilen davet alanları arasında yer alıyor. 2.000 kişinin ağırlanabildiği salonunda en şık süsleme seçeneklerini sağlıyor. Kına gecesi ve düğün organizasyonu için sıklıkla tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

Yemekli menüleri için 10 TL’den başlayan davet fiyatları hafta sonu 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Masa - sandalye süsleme, çiçek aranjmanları ve lezzetli yemekleri ile harika bir gece vadediyor. Geniş davet alanına sahip olması nedeniyle konforlu davetlerin verilmesine yardımcı oluyor.

İki Alyans Düğün Salonları

İki Alyans Düğün Salonları, siyah masaları ve beyaz sandalyelerinin uyumlu olduğu salonu ile davet alanları arasında dikkat çekiyor. Masalarına çiçek ve şamdan ile süsleme seçeneklerini ekliyor. Dilerseniz masalara serilen örtülerin renklerini değiştirme şansınız bulunuyor. Süsleme seçeneklerini 750 kişi için uygun kapasitesi olan salonunda sağlıyor.

Etkinlik sorumlusu olan düğün mekanında düzenleyeceğiniz organizasyona göre planlama yapma şansınız bulunuyor. Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması hizmetlerini alarak davetlerinizi unutulmaz kılma şansınız bulunuyor. Yemekli menüleri için 30 TL’den başlayan fiyat seçeneklerini belirliyor. Dilerseniz önceden menüleri tadımı yapılabiliyor ve değişim imkanı da sağlanıyor.

MK Şehitlik Düğün Salonu

Polatlı ilçesinde, en iyi organizasyon için davet salonları arayışınızda MK Şehitlik Düğün Salonu öne çıkıyor. Dilerseniz yemeksiz bir davet vermenize yardımcı oluyor. Sandalye giydirme seçeneklerine ek olarak masalarına mum ve şamdanlar ile süsleme yapıyor.

500 davetlinin ağırlanabildiği açık ve kapalı alanında canlı müzik imkanıyla sevdiklerinizle eğlenmenizi sağlıyor. Düğün organizasyonu düzenlemek isterseniz hizmet paketleri arasında düğün pastası bulunuyor. Kına geceleri için kaftan ve nedime ekibi sizler için sunuluyor. Mekanda düğün davet fiyatları 10 - 30 TL arasında seyrediyor.

Hayal Düğün Salonu

Hayal Düğün Salonu uygun fiyatları ile Polatlı davet salonları arasında dikkat çekiyor. Kırmızı masalarına uyumlu olan beyaz sandalyelere yer vererek dekoratif açıdan da çiftleri etkiliyor. Masalarına altın sarısı şamdanlarını ekleyerek süsleme yapıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ile 500 kişi için uygun olan davet alanının kapılarını açıyor.

150 araç için uygun olan otoparkında vale hizmetini davetlileriniz için sunuyor. Kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü gibi tüm davetlerin düzenlenebilmesi mümkün. özel menü seçenekleri ile gece geç saatlere kadar müzik ve servis imkanını sağlıyor. Salonda davet fiyatları kişi başı 10 TL 'den başlıyor.

Ankara’daki En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Polatlı ilçesinde bulunan davet salonları her organizasyonu düzenleyebilmeniz için fırsat sunuyor. Aynı zamanda en iyi organizasyon firmalarının sunduğu hizmetlerden yararlanarak unutulmaz etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki daveti vermenize yardımcı olacak firmalar geniş bir hizmet yelpazesi ile geceye hazırlık yapıyor.

Alen Ajans Organizasyon, Tarzz Organizasyon ve Queen Wedding Organizasyon, Ankara'nın en iyileri olarak karşınıza çıkıyor. Video ve fotoğraf çekiminden kına gecesine özel taht ve tepsi hazırlıklarına kadar tüm seçenekler bulunuyor. Nişan geceleri için özel tasarlanan nişan tagları, düğün gecelerinde gelin yolu ve gelin tagı gibi hazırlıklar yapılıyor.

Masa ve sandalyelerin düzenlenmesi, davetiye hazırlıkları ve müzik seçeneğine kadar tüm eksikler firmalar tarafından karşılanıyor. Düğün organizasyon fiyatları ise 1.500 TL'den başlayıp 5.000 TL'ye kadar yükseliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Polatlı davet alanları ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları burada yer alıyor.

Polatlı davet alanları fiyatları ne kadar?

Ankara'nın Polatlı ilçesinde yer alan davet alanları 50 TL'den başlayan organizasyon fiyatları ile çiftlerin bütçesine uygun teklifler sunuyor.

En şık Polatlı davet alanları

  • Saklı Bahçe Düğün Salonu
  • Akra Düğün Salonları
  • Polatlı Mira Düğün Salonları
  • MK Düğün ve Toplantı Salonları
  • Güzelbahçe Wedding Garden
  • Başak Düğün Salonu
  • Park Polatlı Düğün Salonları

Polatlı davet alanlarında hangi organizasyonlar düzenleniyor?

Polatlı davet alanları bünyesinde düğün, nikah, nişan ve söz, kına gecesi gibi organizasyonlar veriliyor. Mekanlarda ayrıca toplantı, iş etkinlikleri gibi küçük çaplı davetler de düzenlenebiliyor.

Ankara Polatlı ilçesinde en sevilen davet alanları arasından seçim yaparak gecenizi taçlandırabilirsiniz. Nişan, söz, kına gecesi, düğün, mezuniyet kutlamaları ve sünnet düğünü gibi davetlerin düzenlediği mekanları keşfedebilirsiniz. Kır bahçesi veya havuz başı gibi farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Mekanlar, salonlar ve davet alanları hakkında kapsamlı bilgi almak isterseniz danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.