Ataşehir Davet Alanları

(7 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Anadolu Yakası
Ataşehir
Ataşehir Prime Time Club
8

Ataşehir Prime Time Club

5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Keyifli Sahne
8

Keyifli Sahne

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Bistro Cabana
35

Bistro Cabana

4.9
(12)
İstanbul, Ataşehir
250kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Vois Hotel Balo Salonu
12

Vois Hotel Balo Salonu

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Salon Royal
6

Salon Royal

İstanbul, Ataşehir
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Manji Ataşehir
11

Manji Ataşehir

4.8
(5)
İstanbul, Ataşehir
400kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir
88

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

5.0
(1)
İstanbul, Ataşehir
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Ataşehir davet alanları, farklı konsept seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Açık ve kapalı davet alanı ile dikkat çeken mekanlar pek çok hizmeti sağlıyor. Süsleme, dekorasyon ve kişiye özel konseptleri ile beğeni kazanıyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneklerinin bulunduğu mekanlarda fiyatlandırma seçilen menüye göre değişiyor. Mekanlar yemekli menülerinde kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları sunuyor.

Ataşehir’deki Davet Alanları ve Fiyatları

Ataşehir ilçesinde en beğenilen davet alanları, açık ve kapalı salonları ile dikkat çekiyor. En özel etkinliklere ev sahipliği yapan mekanlar şık dekorasyon ve süsleme seçenekleri sunuyor. Tecrübeli servis ekipleriyle yemekli menüleri organizasyon esnasında masalara sunuyor. Yemekli menülerde hafta içi ve hafta sonu farklı fiyat seçenekleri belirleniyor. Ortalama olarak kişi başı davet fiyatları 30 - 200 TL arasında değişiyor.

Mekanların detaylı fiyat bilgisi ise şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Taç Spor Kulubü Golden Chef Ataşehir 150 TL 200 TL
Glory Pool Side Wedding Venue 80 TL 100 TL
Bella Star Balo Davet Ataşehir 30 TL 50 TL
Keyifli Sahne 50 TL 50 TL
Salon Royal 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Taç Spor Kulubü Golden Chef Ataşehir

İstanbul Ataşehir ilçesinde en sevilen davet alanları arasında Taç Spor Kulubü Chef Ataşehir yer alıyor. Kırmızı halı ve canlı çiçek süslemeleri ile en özel daveti vermenize yardımcı oluyor. Havuz başı alanı bulunan mekanda havuzun üzerinde de çeşitli objelere yer veriliyor. Masa ve sandalye süslemeleri ile hayranlık uyandırıyor. Gelin tagı ve balon süsleme seçenekleri de bulunuyor.

Havuz başı alanı ve açık alanı için 1.000 kişilik kapasite belirliyor. Kapalı davet alanı için de kapasitesi 250 kişi olarak belirleniyor. Düğün pastası seçeneğinin sunulduğu mekanda masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri göz dolduruyor.

Volkan şovu eşliğinde mekana giriş yapılıyor. Sunduğu hizmetleri ve şık dekorasyonu ile hayranlık uyandırmayı başarıyor. Mekanda yemekli davet fiyatları kişi başı 150 - 200 TL arasında seyrediyor.

Glory Pool Side Wedding Venue

Hayalini kurduğu daveti düzenlemek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında Glory Pool Side Wedding Venue yer alıyor. Şık sandalyeleri ve dekorasyonu ile beğeni topluyor. Havuz başı alanına eklenen canlı ve yapay çiçek süslemeleri ile dikkat çekiyor. Gelin tagı ve mekan giydirme seçenekleri de davetlerinizi unutulmaz kılıyor.

Açık ve kapalı alana sahip olan mekan, her mevsimde organizasyon düzenlenmesine imkan tanıyor. Kapalı alan kapasitesi 400 kişilik olan mekanda açık alan kapasitesi 750 kişilik olarak belirleniyor.

Şehir manzarasına sahip olan işletme ışık, sahne ve ses sistemleri ile gecenize renk katıyor. Yemekli menü seçeneklerinin sunulduğu mekanda hafta sonu ve hafta içi düğün fiyatları değişiklik gösteriyor. Glory Pool, kişi başı 80 - 100 TL aralığında başlangıç fiyatı belirliyor.

Bella Star Balo Davet Ataşehir

Bella Star Balo Davet Ataşehir, hayalinizdeki daveti verebilmeniz için hizmet sunuyor. Masalarına eklediği supla ve şamdan ile göz kamaştırmayı başarıyor. Modern bir mimariye sahip olan mekan, düzenlemek istediğiniz davetlerde sunduğu olanaklar ile dikkat çekiyor. Avangart tasarımları ile davetlerinizde çekilen fotoğraflara görsel açıdan katkıda bulunuyor.

Kapalı davet alanları ile dikkat çekmeyi başaran işletme 1.000 kişilik kapasiteyle kalabalık organizasyonlar tercih ediliyor. Açık alanın ise 200 kişilik kapasitesi bulunuyor. Butik davet organizasyonu için de açık alan sıkça tercih ediliyor.

Yemekli ve kokteyl menüleri ile dikkat çeken mekan, menüde değişim yapabilme fırsatını sunuyor. Kişi başı yemekli davet fiyatları hafta içi 30 TL olan Bella Star'da hafta sonu davet fiyatı 50 TL'den başlıyor.

Keyifli Sahne

Keyifli Sahne, tüm davetler için uygun olan hizmetleri ile dikkat çekiyor. Masalara çiçek ve mum süslemeleri ekleyen mekan görsel bir şölen yaşatıyor. Beyaz masa ve sandalyelere de çeşitli süslemeler yerleştiriliyor. Gelin tagı tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. After party alanı ile tüm eğlence fırsatlarını davetliler için sağlıyor.

Şehir merkezinde yer alan işletme otopark hizmetini davetlileri için sunuyor. Mekanın davet alanları arasında yer alan kapalı salonu 300 kişilik kapasitesi ile hizmet sunuyor. Lezzetli menüleri için her davet türüne uygun fiyatları belirliyor. Yemekli konseptte kişi başı 50 TL’den başlayan düğün fiyatları ile kapılarını açıyor.

Salon Royal

Kusursuz bir davet için Salon Royal adını duyurmayı başarıyor. Geniş bir salona sahip olan mekana beyaz ve sarı renkleri hakim. Masalara mum ve şamdan ekleyerek süsleme yapıyor. Mekan giydirme ve sandalye süsleme seçenekleri ile görsel bir uyum yakalanıyor. Her davet için uygun olan mekan, planlamaları ve profesyonelliği ile başarılı işlere imza atıyor.

Kapalı bir salonu olan işletme 500 kişilik davet alanında misafirlerini ağırlıyor. Yüksek tavanı ile konforlu bir davet vermenize yardımcı oluyor. Müzik grubu teminiyle keyifli bir gece geçirmenize vesile oluyor.

Menü tadımı yaparak menülerde değişim yapabilme fırsatı bulunuyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneklerini çiftlerin beğenisine sunuyor. Mekanın davet fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

İstanbul’daki En İyi Nişan ve Söz Mekanları

Davet alanları arayışınız söz ve nişan daveti vermek içinse İstanbul’da bulunan mekanlar dikkat çekmeyi başarıyor. Zarif ve lüks görünümlerini hizmet kalitesine de yansıtan salonlar, her türlü organizasyona hazır hale getiriliyor. Nişan merasimi için keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayan yerler, davetiniz için 50 TL'den başlayan fiyatlar ile açılış yapıyor.

Salon Saray Davet

Söz ve nişan mekanları arasında Salon Saray Davet dikkat çekmeyi başarıyor. Geniş salonu ve ihtişamlı mimarisi ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Supla, şamdan ve gelin tagı hizmetleri ile söz ve nişan için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri hazır ediyor.

250 kişilik açık ve kapalı davet alanı bulunuyor. Mekanda nişan fiyatları kişi başı 50 - 80 TL arasında değişiyor.

çimen Garden Event

çimen Garden Event, şık ve samimi bir atmosferde söz ve nişan düzenlemenize fırsat sunuyor. Işıklandırması ve masa süslemeleri ile şık bir davet verilmesine yardımcı oluyor. Supla ve yapay çiçek süslerini masalarına ekliyor. Kır bahçesi alanı ile dikkat çeken mekan, 750 kişilik davetler için ideal oluyor. çimen Garden'da yemekli nişan ve söz fiyatları 80 - 100 TL arasında seyrediyor.

Sophia Teras

Sophia Teras, beyaz ve siyah renklerinin yoğun kullanıldığı bir salonda hizmet sunuyor. Söz ve nişan mekanları arasında uygun fiyatları ve mimarisi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Masaya supla, peçetelik ve şamdan ekleyerek görsel bir uyum sağlıyor.

450 kişilik kapasitesi ile açık ve kapalı davet alanını hizmete açıyor. Yemekli menülerinde kişi başı 80 - 100 TL arasında değişen nişan fiyatları sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir davet alanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Ataşehir davet alanlarının fiyatları ne kadar?

Ataşehir açık ve kapalı davet alanlarında yemeksiz düzende 60 - 80 TL, yemekli düzende ise 100 - 150 TL'den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Fiyatlar menü seçenekleri, kişi sayısı ve davet türüne göre değişiyor.

Ataşehir'in en iyi açık ve kapalı davet alanları hangileri?

  • Manji Ataşehir
  • Vois Otel Balo Salonu
  • Bistro Cabana
  • Taç Spor Kulübü
  • Keyifli Sahne
  • Salon Royal
  • Bella Star Balo Davet
  • Glory Wedding Venue
  • Katoniki.

Ataşehir davet alanlarında hangi etkinlikler düzenlenebilir?

Başta düğün olmak üzere kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, doğum günü ve baby shower etkinlikleri düzenlenebiliyor. Kapasiteleri se 2500 kişiye kadar çıkabiliyor.

İstanbul Ataşehir davet alanları açık ve kapalı salonları ile her mevsime uygun bir davet verilmesini sağlıyor. Süsleme ve dekorasyonları ile dikkat çeken mekanlar kişiye özel konsept seçenekleri sunuyor. Baby shower, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyonlar için uygunluk gösteriyor. Mekanların belirlediği fiyatları seçilen menüye göre değişiklik gösterebiliyor. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.