Ümraniye Davet Alanları

(9 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Anadolu Yakası
Ümraniye
Zin D Home Dudullu Suits
54

Zin D Home Dudullu Suits

5.0
(4)
İstanbul, Ümraniye
Öne çıkan
500kapasite
40başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Asmina Davet ve Balo Salonları
25
4

Asmina Davet ve Balo Salonları

4.6
(8)
İstanbul, Ümraniye
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Aşkın Davet ve Balo Salonları
12
1

Aşkın Davet ve Balo Salonları

5.0
(6)
İstanbul, Ümraniye
700kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Raff Lounge Cafe & Restaurant
23

Raff Lounge Cafe & Restaurant

5.0
(1)
İstanbul, Ümraniye
100kapasite
45başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Dream Wedding Venue
12

Dream Wedding Venue

İstanbul, Ümraniye
350kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Artemis Davet Balo Salonları
7

Artemis Davet Balo Salonları

4.9
(10)
İstanbul, Ümraniye
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Elisa Davet ve Balo Salonları
56
2

Elisa Davet ve Balo Salonları

4.8
(31)
İstanbul, Ümraniye
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Salon Zigana
24

Salon Zigana

5.0
(8)
İstanbul, Ümraniye
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kaizen Balo & Davet
7

Kaizen Balo & Davet

İstanbul, Ümraniye
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

ümraniye davet alanlarında unutulmaz davetler verebilirsiniz. En özel anlarınızı dilediğiniz müzik repertuvarı ve ikramlar eşliğinde sevdiklerinizle geçirmeniz mümkün. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri açık ve kapalı davet alanları size önereceğimiz mekanlar aşağıda yer alıyor. Uygun fiyatlı davet alanlarından rezervasyon yaptırmak için detayları inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ümraniye davet alanları hakkında en çok sorulan soruların cevaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

ümraniye Davet Alanları Fiyatları Ne Kadar?

ümraniye’de davet fiyatları kişi başı 50TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimleriniz, konuk sayınız fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor. 30 TL’den başlayan kokteyl fiyatları hafta sonu 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yemekli davetler ise ortalama 50 – 150 TL bandında değişiklik gösteriyor. DüğünBuketi.com’a özel indirimleri değerlendirebilirsiniz.

ümraniye Davet Alanı Kapasiteleri Kaç Kişiliktir?

ümraniye’de davet vermek isteyen çiftler konuk sayısını belirleyerek araştırmaya başlamak istiyor. Açık ve kapalı davet alanı seçeneklerinizi mevsime göre değerlendirebilirsiniz. Yaz kış ısıtma ve soğutma sistemleri ile size tüm konforu sağlayan mekanlar kapasitede de oldukça esnek. 100 kişiden 1.000 kişiye kadar kolaylıkla etkinlik düzenleyebiliyorsunuz. Butik ve büyük etkinlikler için konuk sayısı arttırılıp azaltılabiliyor.

En çok Tercih Edilen ümraniye Davet Alanları

ümraniye konumu itibariyle çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ilçeler arasında yer alıyor. Ulaşım kolaylığı, şehir merkezine yakınlığı ile sizin de favorileriniz arasına girmeyi başaracaktır. Yemekli ve kokteyl menü ikramları keyifli bir davet sizi bekliyor. Düğün, nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve motivasyon geceleri için davet alanlarını tercih edebilirsiniz. En popüler ümraniye davet alanlarına aşağıda sizin için yer verdik. Karar vermek için inceleyebilirsiniz.

Asmina Davet ve Balo Salonları

Asmina Davet ve Balo Salonları davet alanı seçenekleri ile listenin en başında yer alıyor. Merkezi konumu ile çiftlerin uğrak mekanı olan Asmina düğün, nişan, kına gecesi gibi özel gecelerde sizlerin yanında oluyor. Kapalı davet alanında 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabilirsiniz. Açık alanının yanı sıra kır bahçesi alanı da sunuyor. Bu alanlarda ise 50 – 500 kişilik konuk ağırlamak mümkün.

Dj ve orkestra temini ediliyor. Geceniz hareketli parçalarla renkleniyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile doğal kareler yakalanıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri kişi başı 10 – 50 TL bandında oluyor. Fiyatlar seçimlerinize göre değişiklik gösterebiliyor.

Elisa Davet Balo Salonları

Elisa Davet Balo Salonları görkemli dekorasyonu ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Hayal ettiğiniz masalsı düğüne burada kavuşabilirsiniz. Şık supla ve şamdanlar, uyumlu masa örtüleri ve halılar mekanı göz alıcı kılıyor. Işıklandırma sistemi, sahne ve davet planlamasında da oldukça profesyonel bir yol izliyor. Kusursuz davetlerin adresi olan Elisa Davet ümraniye’nin en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alıyor.

Kapalı alanda 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsunuz. 150 araçlık otoparkı, kolonsuz salonu ve engelliye uygun girişi konforlu bir davet alanı sunuyor. Yemekli davetler kişi başı 80 TL bandında oluyor. Kokteyl seçimleriniz de ise fiyatlar 30 TL’den başlıyor.

Kaizen Balo & Davet

Kaizen Balo & Davet 1000 kişilik kapalı davet alanı ile sizi bekliyor. En çok tercih edilen ümraniye davet alanları arasında yer alan mekan sizin de beğeninizi kazanıyor. Otopark alanı ile konuklarınızın park sorunu yaşaması önleniyor. Gelin damat odası ile rahatlıkla hazırlanabiliyorsunuz. Gelin tagı ve mekan süsleme ile temanıza uygun seçeneklere yer veriliyor. Yapay çiçekler ve şık aksesuarlar mekanı süslüyor.

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemeklere lezzetli salata ve mezeler eşlik ediyor. Menü tadımı yapabiliyorsunuz. Dj ve orkestra, fotoğraf çekim ekibi temini ile tüm eksikler tamamlanıyor. Eğlenceli bu repertuvara konuklarınız da kayıtsız kalamıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri 30 – 50 TL bandından başlıyor.

Aşkın Davet Balo Salonları

DüğünBuketi.com çiftleri tarafından da büyük ilgi gören Aşkın Davet Balo Salonları bu kategoride de ön plana çıkıyor. Düğün, kına gecesi, nişan ve söz gecelerinde kusursuz hizmet veren mekan özel davetlerde de aynı performansı sergiliyor. Şık dekorasyonuna özenli masa süsleme detayları ekliyor. Ferah bir davet alanı sunan mekan 700 kişi ağırlayabiliyor. Otopark alanı ile konuklarına kolaylık sağlanıyor.

Kişiye özel konsept tasarımı ile hayal ettiğiniz detaylara yer veriliyor. Volkan şovu, dj ve orkestra performanslarına bando eşlik ediyor. Etkinlik sorumlusu organizasyonunuzu tüm detaylarıyla planlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimleriniz özenle servis ediliyor. mekan dışı fotoğraf çekim ekibi, organizasyon sorumlusu ile çalışabiliyorsunuz. Mekanın fiyatları ortalama 30 - 100 TL arasında oluyor.

Salon Zigana

Salon Zigana da ümraniye’nin popüler davet mekanlarında ilk sıralarda yer alıyor. Beyaz ve gold detaylara yer verilen dekorasyonu ile oldukça hoş bir mekan. Uygun fiyatları çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmesi arasında yer alan etkenlerden. Kişi başı ortalama 30 – 80 TL fiyat sunuyor.

Mekanda 1000 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Barkovizyon şovu, volkan gösterileri ile ilk dansınız unutulmaz kılınıyor. Catering, organizasyon firması ve kendi fotoğraf çekim ekibinizle çalışabiliyorsunuz. Size özel avantajlar sunuluyor.

Artemis Davet Balo Salonları

ümraniye davet alanları listesinde son önereceğimiz mekan Artemis Davet Balo Salonları oluyor. konforlu davetlerin vazgeçilmez adresi olan mekan çiftlerin bütçesine dost fiyatlar sunuyor. Geniş hizmet yelpazesi ile de beğeni kazanıyor. özenli ikram servisi, hijyenik ortamı övgüler alıyor.

50 – 750 kişi ağırlanabilecek açık ve kapalı davet alanı bulunuyor. her mevsim tercih edebileceğiniz salonun ısıtma ve soğutma sistemleri bulunuyor. kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezindeki adrese ulaşımda oldukça kolay oluyor.

ümraniye davet alanları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel kampanyalardan faydalanarak uygun fiyata davet verebilirsiniz.