Üsküdar Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(67 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Anadolu Yakası
Üsküdar
Bahçe Kuzguncuk
15
Bahçe Kuzguncuk
5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Öne çıkan
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
İncisu Yatı
48
İncisu Yatı
5.0
(3)
İstanbul, Kadıköy
300kapasite
2250başlangıç fiyatı
Dilruba Restaurant
10
Dilruba Restaurant
İstanbul, Üsküdar
750kapasite
384başlangıç fiyatı
Park Night
26
Park Night
İstanbul, Üsküdar
400kapasite
250başlangıç fiyatı
Bridge Restaurant
10
Bridge Restaurant
5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hacegan Restaurant
8
Hacegan Restaurant
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
720başlangıç fiyatı
Teras Çamlıca Restaurant & Cafe
19
Teras Çamlıca Restaurant & Cafe
5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
384başlangıç fiyatı
Çamlıca Köşkü
12
8
Çamlıca Köşkü
5.0
(2)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
90başlangıç fiyatı
Sefa Restaurant Düğün & Davet
7
Sefa Restaurant Düğün & Davet
İstanbul, Üsküdar
750kapasite
384başlangıç fiyatı
Bridge Nakkaştepe
12
Bridge Nakkaştepe
İstanbul, Üsküdar
350kapasite
750başlangıç fiyatı
Nagehan Düğün & Davet
6
Nagehan Düğün & Davet
İstanbul, Üsküdar
750kapasite
720başlangıç fiyatı
Çamlıca Köşk Teras
89
Çamlıca Köşk Teras
İstanbul, Üsküdar
250kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul üsküdar davet alanları, geniş kapasiteleri ve servis seçenekleri sunuyor. Mekanlar süsleme ve dekorasyon hizmetlerini her davete uygun olarak değiştirebiliyor. Havuz başı ve kır düğünü alanları ile konsept çeşitliliği sunuyor. Davet mekanlarının yemekli menüleri için belirlediği fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

En Beğenilen üsküdar Davet Alanları

üsküdar davet alanları, açık ve kapalı salonları ile müşterilerine seçenek oluşturuyor. Şık sunumlar ve servis seçenekleri sunuyor. Mekanlar her bütçeye uygun olan fiyatları yemekli menüleri için belirliyor. Yemekli menülerinde ortalama kişi başı davet fiyatları 30 TL’den başlayıp 250 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Cemile Sultan Korusu 250 TL 250 TL
Sophia Teras 80 TL 100 TL
Nagehan Düğün Davet 50 TL 100 TL
Park Night Davet ve Balo Salonları 30 TL 50 TL
Sakine Hanım Köşkü 150 TL 200 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu; açık, kapalı ve havuz başı davet alanları ile üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Kapalı davet alanı için 500 kişilik kapasitesini açık davet alanında 1.000 kişi olarak belirliyor. Otopark hizmetinin olduğu mekanda 500 araç kapasitesi bulunuyor.

After party alanı olan mekanda süsleme dekorasyon seçenekleri göz kamaştırıyor. Yuvarlak masalarına şamdan, supla ve mum süslemelerini ekliyor. Yemekli menüleri için mekanın davet fiyatları hafta içi ve hafta sonu için 250 TL olarak belirleniyor.

Sophia Teras

Sophia Teras ise üsküdar davet alanları arasında şık ve modern dekorasyon seçenekleri ile adını duyurmayı başarıyor. Gelin tagı ve kolonsuz salonu ile her davet için hizmet sunuyor. Mekanda video ve fotoğraf çekimi imkanları bulunuyor. Masalarına şamdan ve supla ekleyerek şık bir görünümü davetliler için sunuyor.

Mekan, açık ve kapalı davet alanları için 450 kişilik kapasite belirliyor. Otopark hizmetinin bulunduğu mekanda 150 araç kapasitesi sunuluyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri davetler için sunuluyor. Sophia Teras davet fiyatları 80 - 100 TL arasında seyrediyor.

Nagehan Düğün Davet

Nagehan Düğün Davet mekanı açık salonu ile beğeni topluyor. Mekanın açık davet alanı için 750 kişilik kapasitesi bulunuyor. Aynı zamanda mekanda 300 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet sağlanıyor. Deniz manzarası eşliğinde unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor.

Düğün pastası, masa ve mekan süsleme seçenekleri davet vermek isteyen kişiler için sunuluyor. Supla, canlı ve yapay çiçek süslemelerini sizin zevkinize göre dekore ediyor. Mekanın yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Yemekli menüleri için kişi başı davet fiyatları 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Park Night Davet ve Balo Salonu

Park Night Davet ve Balo Salonu, video ve fotoğraf çekimi imkanına ek olarak after party alanında da hizmet veriyor. Mekanda modern sandalye ve masalara eklenen süsleme seçenekleri göz kamaştırıyor.

Sahne sistemleri ve ışıklandırma seçeneklerini son teknolojik ürünlerle yapıyor. Şık dekorasyonu ile mekan en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alıyor.

Açık davet alanında 100 kişilik kapasite imkanı sunuluyor. Kapalı davet alanında 500 kişilik kapasitesi ile hizmet sunuyor. Menü tadımı yapılabilen mekanda yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Kişi başı düğün fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu ise 50 TL olarak belirleniyor.

Sakine Hanım Köşkü

Sakine Hanım Köşkü, en çok tercih edilen üsküdar davet alanları arasında yer alıyor. 500 kişilik kapalı ve açık davet alanı ile her türlü organizasyonun düzenlenmesine imkan tanıyor. Şamdan ve supla süslemelerini masaları ile buluşturan mekan, müşterileri tarafından beğeni kazanmayı başarıyor.

Video ve fotoğraf çekimi imkanı ile en özel günlerin unutulmaz kılınmasını sağlıyor. Otopark hizmetini 50 araçlık kapasitesi ile sağlıyor. Mekanın yemekli menüleri için fiyatları hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteriyor. Kişi başı ortalama davet fiyatları 150 - 200 TL arasında değişiyor.

İstanbul'da En çok Tercih Edilen Düğün Salonları

İstanbul şehrinde bulunan davet alanlarında düğün yapmak için pek çok alternatif bulunuyor. Şık ve modern süslemeler, menü seçenekleri ve dekorasyonları ile düğün salonları göz kamaştırmayı başarıyor. Salonların uygun fiyatları da çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Gölpark Davet mekanı, düğün salonları arasında öne çıkmayı başarıyor. Mekanın açık ve kapalı davet alanında süsleme ve dekorasyon seçenekleri sunuluyor. Kır bahçesi alanı ile beğeni topluyor. Mekanda yemekli düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Elisa Davet ve Balo Salonları, 750 kişilik kapalı davet alanında hizmet sunuyor. Supla ve şamdan süslemeleri ile beğeni topluyor. Mekanda menü tadımı ve menüde değişim yapabilme imkanı bulunuyor. Yemekli menülerinde kişi başı düğün fiyatları 80 TL'den başlıyor.

Salon Zigana VIP mekanı da düğün salonları arasında adını duyurmayı başarıyor. Mekan 750 kişilik kapalı davet alanını çiftler için hazırlıyor. Gelin tagı ve mekan süsleme seçenekleri çiftler için alternatif oluşturuyor. Mekanda yapılacak düğünler için de 50 TL'den başlayan fiyatları sunuyor.

İstanbul üsküdar ilçesinde yer alan davet alanları; nişan, düğün, kına gecesi gibi etkinlikler için alternatif sunuyor. Mekanlarda yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, kişiye özel konsept seçenekleri bulunuyor. Kapalı ve açık salonları ile her mevsim davet düzenlenebiliyor. DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek her mekan için detaylı bilgi ve özel fiyat teklifi alabilirsiniz.