Başakşehir Davet Alanları

(8 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Başakşehir
Konistan Davet
31
6

Konistan Davet

5.0
(4)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
130başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Aygüller Restaurant
6

Aygüller Restaurant

İstanbul, Başakşehir
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Poolside Bahçeşehir
31
3

Poolside Bahçeşehir

5.0
(5)
İstanbul, Başakşehir
350kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Park Teras
4

Park Teras

İstanbul, Başakşehir
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Doğan Restaurant Havuzbaşı
5

Doğan Restaurant Havuzbaşı

İstanbul, Başakşehir
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Elegance Davet Sarayları
29

Elegance Davet Sarayları

4.8
(6)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Sular Vadisi Salon Venedik
50
1

Sular Vadisi Salon Venedik

5.0
(1)
İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
70başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Malima Düğün Davet Salonu
11

Malima Düğün Davet Salonu

İstanbul, Başakşehir
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Başakşehir davet alanları, kaliteli hizmetleriyle organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Açık ve kapalı davet alanlarının yanında havuz başı davet alanları da bulunuyor. Organizasyonunuz için çeşitli imkanlar siz sevgili misafirlere sunuluyor. Davetinizin türüne göre konsept uygulanıyor. Başakşehir'deki davet alanlarının fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Organizasyonunuz için seçtiğiniz ek hizmetlere göre fiyatta artış olabiliyor.

Başakşehir Davet Alanları ve Fiyatları

İstanbul Başakşehir davet alanları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini siz sevgili misafirlerine sunuyor. Her zevke hitap eden lezzetleri de deneyimli aşçılar tarafından hazırlanıyor. çeşitli menü seçeneklerinin yanında özel menüler de bulunuyor. Davetiniz için seçtiğiniz güne, menüye ve ek hizmetlere göre de fiyatta yükselme olabiliyor. Ortalama davet alanları fiyatları 30 - 100 TL arasında seyrediyor.

Başakşehir davet alanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Sahra Düğün Davet 30 TL 100 TL
Elegance Davet Sarayları 30 TL 100 TL
Aygüller Restaurant 50 TL 100 TL
Sular Vadisi Salon Venedik 60 TL 75 TL
Poolside Bahçeşehir 50 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sahra Düğün Davet

Kapalı davet alanına sahip olan Sahra Düğün Davet, 750 kişilik kapasiteye kadar sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz bir alan sunuyor. Beyaz ve altın sarısının uyumuyla büyülüyor. Yapay çiçekler ve zarif şamdanlarla da tamamlıyor. Göz alıcı dekorasyonuyla ve konforlu, ferah ortamıyla İstanbul'un Başakşehir ilçesindeki davet alanları arasında öne çıkıyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyor. Sizlerin damak zevkine uyan lezzetler, değerli gününüzde sizlerle buluşturuluyor. Ayrıca özel menü seçenekleri de yer alıyor. Diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklar için menüler bulunuyor. Her damak zevkine hitap ediyor.

Yemekli menülerde kişi başı fiyatlar 50 - 100 TL arasında değişirken, kokteylli menülerde 30 - 80 TL arasında seyrediyor. 

Elegance Davet Sarayları

Oldukça görkemli bir salona sahip olan Elegance Davet Sarayları, 1500 kişilik kapasiteye kadar çıkıyor. Şıklığın ve konforun bir arada olduğu mekan, çeşitli davetlere ev sahipliği yapıyor. Organizasyon firması ile planlama yapıyor ve davetinizi kusursuz kılıyor.

Kaliteli ses ekipmanlarıyla gecenizde sizleri eğlendirirken, ışık sistemiyle de gecenizi renklendiriyor. Sevdiklerinizle harika anların tadını çıkarırken de video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Değerli anlarınız unutulmaz kılınıyor.

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Elegance Davet Sarayları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini barındırıyor. Kişi başı fiyatlar ise 30 - 50 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Aygüller Restaurant

Kapalı davet alanına sahip olan Aygüller Restaurant, yüksek tavanlı salonunda ferah bir ortam sunuyor. Şık dekorasyonuyla göz kamaştıran mekan, masa süslemesinde ve dekorasyonda sizlerin zevkine göre hareket ediyor. Kusursuz bir deneyim yaşamanız için profesyonel ekibi ile birlikte özenle hizmet veriyor.

Mekan, davetiniz için DJ ve müzik grubu imkanı da sunuyor. Sevdiklerinizde tüm gece boyunca eğlenceli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Küçük misafirler de es geçilmiyor ve onlar için de çocuk eğlence alanı bulunuyor.

Kokteyl menüsünde kişi başı fiyatlar 50 - 80 TL arasında değişirken, yemekli menülerde 50 - 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sular Vadisi Salon Venedik

Sular Vadisi Salon Venedik, açık ve kapalı davet alanına sahip olmasıyla her mevsim hizmet verebiliyor. Kapalı davet alanında şık bir cam tavan sizleri karşılıyor. Açık alanında ise doğa manzarası sizleri büyülüyor. Tasarımlarında ve dekorasyonlarında ihtişamla donatılan mekan, davetinizin türüne göre konsept uyguluyor.

Davet alanına girer girmez değerli misafirlerinizi karşılama hostesi ağırlıyor. Sizler için değerli olan bu gecede özenle hizmet sağlanıyor. Ayrıca mekan, catering hizmeti sunuyor. Davetiniz için yemekli, yemeksiz ve kokteylli menüler yer alıyor. Kişi başı fiyatlar ise 60 - 75 TL arasında değişiyor.

Poolside Bahçeşehir

Poolside Bahçeşehir, birçok davet alanına sahip. Kapalı davet alanının yüksek tavanlı olmasıyla ferah bir ortam yaratılıyor. Açık alanında kır bahçesi yer alıyor. Ayrıca havuz başı davet alanı da bulunuyor. Böylece her isteğe hitap ediyor.

Her türden davete ev sahipliği yapan mekan, eğlenceye oldukça önem veriyor. After party organizasyonu ve alanı yer alıyor. Sevdiklerinizle eğlencenin tadını doyasıya çıkarmanız sağlanıyor.

Catering hizmeti sunan Poolside Bahçeşehir, uygun fiyatlarıyla da cezbediyor. Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini sunuyor. Kişi başı fiyatlar ise 50 - 80 TL arasında değişiyor.

İstanbul Düğün Organizasyon Firmaları

çeşitli olanaklara sahip olan mekanların yan sıra dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışma olanağı sağlayan mekan da bulunuyor. Organizasyon firmaları mekanları sizlerin zevkine göre dekore ediyor. Eğlencesiz bir organizasyon elbette ki düşünülemeyeceğinden DJ ve müzik grubu da temin ediliyor. Hatta after party organizasyonu düzenleyen firmalar da bulunuyor.

Er Organizasyon, Ceremony Event ve Mis Organizasyon size önerebileceğimiz en iyi firmala arasında başı çekiyor.

Başakşehir'de yer alan davet alanları kaliteli hizmetleriyle ve müşteri anlayışıyla sizlere kapılarını açıyor. Birçok olanağı barındıran mekanlar, çiftler tarafından oldukça tercih ediliyor. Görkemli salonları da göz kamaştırıyor ve davetinizin türüne göre konsept uygulanıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeren mekanlarda ek hizmetler de yer alıyor. Tüm davet alanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.