Bayrampaşa Davet Alanları

(4 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Bayrampaşa
Çamlık Garden Tarabya
116
1

Çamlık Garden Tarabya

4.9
(21)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
350kapasite
275başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Armonia Ada
28

Armonia Ada

5.0
(1)
İstanbul, Bayrampaşa
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Alvina Davet Balo Salonu
32

Alvina Davet Balo Salonu

5.0
(10)
İstanbul, Bayrampaşa
750kapasite
45başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Mihver Davet Evi
27

Mihver Davet Evi

5.0
(2)
İstanbul, Bayrampaşa
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Bayrampaşa davet alanları, farklı imkanlara sahip olması ve farklı istekleri yerine getiren olanaklar sunmasıyla bir adım öne çıkıyor. Açık ve kapalı salonlar arasında seçim yapabilme şansınız ile birlikte yemekli veya yemeksiz menülerden seçme imkanınız da bulunuyor. Mekanlarda düzenlenen etkinlikler arasında düğün, nişan, söz, kına gecesi, sünnet düğünü, toplantı, mezuniyet gibi organizasyonlar yer alıyor. Aynı zamanda kır bahçesi, havuz başı ve tarihi mekan seçenekleriyle alternatifleriniz çoğalıyor. Bayrampaşa genelinde davet fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Bayrampaşa Davet Salonları ve Fiyatları

İstanbul Bayrampaşa davet alanları, kaliteli hizmet anlayışları ve sundukları hizmetler açısından müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor. Mekanlarda düzenleyeceğiniz davete bağlı olarak yararlanabileceğiniz birçok olanak bulunuyor.

Davet salonlarında yemekli menü, kokteyl menü veya yemeksiz menü şeklinde hizmet seçenekleri bulunuyor. Alacağınız hizmetlere göre değişiklik gösterebilecek davet fiyatları, kişi başı ortalama 30 - 80 TL aralığında seyrediyor.

Davet alanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Labella Premium Topkapı Toplantı ve Davet Salonları 30 TL 80 TL
Mihver Davet Evi 50 TL 50 TL
Armonia Ada 60 TL 80 TL
Alvina Davet Balo Salonu 25 TL 50 TL
The Last Palace 50 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Labella Premium Topkapı Toplantı ve Davet Salonları

Bayrampaşa’nın en beğenilen davet alanları arasında yer alan Premium Labella Topkapı, kapalı davet alanında 1.000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Mekanın altın ve gümüş konseptli, yüksek tavanlı ve geniş iki kapalı salonu bulunuyor. Bu sayede kalabalık davetleriniz için oldukça uygun bir mekan olma özelliği gösteriyor.

özel konsept tasarımı sunabilen mekan, isteklerinizi yerine getirerek sizlere özel davet alanı oluşturuyor. Hayal ettiğiniz düğünü bu mekanda gerçekleştirmek isterseniz, gelin tagı ve mekan süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sunulan catering hizmeti dışında düğün pastası da hazırlanıyor. Bu sayede eksiksiz bir düğüne sahip olmanız sağlanıyor.

Farklı davetler için ayrı olarak hazırlanan davet salonları, şık görünüşleriyle dikkat çekiyor. Mekanın kişi başı fiyatları yemekli davetlerde 50 - 80 TL iken, kokteylli davetlerde 30 - 50 TL aralığında yer alıyor.

Mihver Davet Evi

Göl manzarası eşliğinde davet gerçekleştirmek isterseniz ilk tercihleriniz arasında olacak Mihver Davet Evi, harika olanaklar sunuyor. Açık ve kapalı alanı bulunması sayesinde davet türünüz, istekleriniz ve mevsim şartlarına göre davet alanları arasında tercih yapma imkanınız bulunuyor. Göl ve doğa manzarası sunan mekan, oldukça huzurlu bir atmosfere sahip.

Sunduğu hizmetler arasında 500 araç kapasiteli geniş bir otopark alanı da bulunduruyor. Sağladığı kaliteli catering hizmeti sayesinde davetiniz için lezzetli menüler hazırlanıyor. Düğün mekanı olarak tercih edebileceğiniz davet evi, gelin - damat odası ve gelin yolu hazırlayarak benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Mihver Davet Evi fiyatları 50 TL'den açılıyor.

Armonia Ada

Konukları için sayısız olanak bulunduran Armonia Ada, göl ve doğa manzarası sunmasıyla öne çıkıyor. Açılıp kapanabilen çatısı, yüksek tavanları ile ferah bir alan sunan kapalı davet alanında 100 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Göl kenarında bulunan ve muhteşem bir atmosferi bulunan açık alanda da aynı sayıda davetli ağırlanabiliyor.

Mekan, kalabalık konuk listelerine uygun bir alana sahip olmasının yanında 750 araç kapasiteli otopark hizmeti ve vale servisi de bulunduruyor.özellikle ev sahipliği yaptığı düğün davetleriyle bilinen mekan, kusursuz bir gece oluşturmak için birçok imkandan yararlanıyor.

Mekanın nikah için ayrı alanı bulunuyor. Gelin - damat odası, gelin tagı ve gelin yolu hazırlanarak en muhteşem düğün alanı oluşturuluyor. Diğer tüm davetler için de oldukça kaliteli hizmet sunan düğün mekanında kişi başı davet fiyatları 60 - 80 TL aralığında değişiyor.

Alvina Davet Balo Salonu

Şık ve zarif görüntüsüyle beğeni toplayan Alvina Davet Balo Salonu, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Ağırlıklı olarak beyaz ve altın renkler kullanılarak yapılmış dekor tasarımı ile göz kamaştırıyor. Salonda yer alan avizeler, ihtişamlı bir görüntü oluşturuyor.

Sizlere en iyi davet alanını oluşturabilmek amacıyla çiçek aranjmanları, şamdan, supla ve çiçek süslemeleri kullanan mekan, muhteşem bir ortam hazırlıyor. Salonda kişi başı yemekli davet fiyatları 30 - 50 TL, yemeksiz 25 - 35 TL, kokteylli 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

The Last Palace

Şık dekorasyonu ve tasarımıyla göz kamaştıran The Last Palace, açık ve kapalı alanları ile alternatif sunuyor. Mekanın dekor tasarımında beyaz ve altın renkler tercih ediliyor. Sunduğu kaliteli yemek servisi hizmeti sayesinde damak tadınıza uygun menüler oluşturuluyor.

Dilerseniz çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan veya vejetaryen menüler arasından seçim yapma şansınız bulunuyor. Mekanın 75 araç kapasiteli otopark alanı ve vale servisi bulunuyor. Davet alanı kişi başı fiyatları yemekli düzende 50 - 100 TL arasında başlıyor.

Bayrampaşa'nın En Kaliteli Düğün Salonları

Bayrampaşa’nın en iyi düğün salonları kaliteli hizmet sunmalarıyla öne çıkıyor. Farklı hizmetler sağlayan mekanlar, şık dekorları ile beğeniliyor. Bayraşpaşa'da en çok tercih edilen düğün mekanları arasında yer alan Sahra Sultan Düğün Sarayı, 10 - 50 TL arasında hizmet sağlıyor.

Başka bir düğün salonu olan Güzel Düğün Salonu da 10 - 50 TL aralığında düğün fiyatı sunuyor. Uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkan 500 Evler Düğün Salonu ise, 10 - 30 TL aralığındaki düğün fiyatları ile çiftler tarafından tercih ediliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayrampaşa davet alanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Bayrampaşa'da davet alanları fiyatları ne kadardan başlıyor?

Bayrampaşa bölgesinde açık ve kapalı davet alanlarının fiyatları yemeksiz ortalama 50 - 70 TL'den başlarken, yemekli düğün fiyatları 80 - 100 TL aralığından açılıyor.

En iyi Bayrampaşa davet alanları hangileri?

  • Armonia Ada
  • Alvina Davet Balo
  • Mihver Davet Evi
  • The Last Palace
  • Alize Düğün Davet
  • Zettina Düğün Davet & Balo
  • Neşeli Davet
  • Anı Davet.

Bayrampaşa davet alanlarının kapasiteleri ne kadar?

Açık ve kapalı davet alanlarında 100 - 2.000 kişi arasında organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa davet alanları, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile konuklarının beğenisini kazanıyor. Farklı davet alanlarına, çeşitli hizmetlere sahip olan düğün mekanları; her koşulda eşsiz davetler sunuyor. Oluşturmak istediğiniz davet türü fark etmeksizin memnun kalmanız sağlanıyor. Davet salonları hakkında detaylı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için DüğünBuketi.com danışman ekipleriyle görüşebilirsiniz.