Beyoğlu Davet Alanları

(7 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Beyoğlu
Haliç Kongre Merkezi
5

Haliç Kongre Merkezi

İstanbul, Beyoğlu
3,000kapasite
Sardunya Karaköy
9

Sardunya Karaköy

5.0
(1)
İstanbul, Beyoğlu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Sanat Performance
6

Sanat Performance

İstanbul, Beyoğlu
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
360 İstanbul Beyoğlu
4

360 İstanbul Beyoğlu

5.0
(3)
İstanbul, Beyoğlu
300kapasite
100başlangıç fiyatı
10 Karaköy İstanbul
3

10 Karaköy İstanbul

5.0
(3)
İstanbul, Beyoğlu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Event House Haliç
3

Event House Haliç

İstanbul, Beyoğlu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Galata 212
5

Galata 212

İstanbul, Beyoğlu
200kapasite
100başlangıç fiyatı

İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan davet alanları; nişan, düğün, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanların süsleme ve kişiyi özel menüleri bulunuyor. En özel günleriniz için unutamayacağınız bir deneyim yaşatan mekanların davet fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Beyoğlu’nun En İyi Davet Alanları ve Fiyatları

Beyoğlu davet alanları, yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini sizler için sunuyor. Mekanların masa süsleme ve mekan giydirme hizmetleri bulunuyor. Kapalı ve açık davet alanları ile alternatif oluşturuyor. Deniz, doğa ve Boğaz manzarasıyla büyüleyici bir atmosfer yaratıyor. Davet mekanlarının yemekli menülerinde kişi başı davet fiyatları 50 - 300 TL arasında değişiyor.

İlçenin öne çıkan mekanları ve fiyatları şöyledir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Sardunya Karaköy 150 TL 150 TL
Haliç Kongre Merkezi 50 TL 80 TL
Park Şamdan Pera 150 TL 200 TL
10 Karaköy İstanbul 150 TL 300 TL
Galata 212 100 TL 150 TL
360 İstanbul Beyoğlu 100 TL 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sardunya Karaköy

Beyoğlu'nun Karaköy semtinde kapılarını açan Sardunya Karaköy; düğün, nişan ve söz, sünnet düğünü ve mezuniyet partisi gibi organizasyonların sorumluluğunu üstleniyor. Boğaziçi Köprüsü ve Topkapı Sarayı manzarasını sunan mekanda görsel açıdan da doygunluk yaşatılıyor.

Düğün mekanları arasında da göze çarpan yerde, profesyonel organizasyon sorumluları bulunuyor. Sardunya Karaköy düğün davet fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Haliç Kongre Merkezi

Haliç Kongre Merkezi en güzel davetlerin düzenlenebilmesi için açık ve kapalı davet alanının kapılarını açıyor. Davet mekanı açık salonu için 3.000 kişilik, kapalı salonu için 2.000 kişilik kapasitesi seçeneği sunuyor. Otoparkı için 750 araçlık kapasite belirliyor.

Mekan giydirme, masa süsleme seçenekleri ile mekan en özel davetlere ev sahipliği yapıyor. Beyaz masalarına çiçekle süsleme yapılıyor. Menü tadımı yapılabilen mekanda hafta içi ve hafta sonu için farklı fiyatlar belirleniyor. Kişi başı davet fiyatları 50 TL’den başlıyor ve 80 TL’ye kadar artabiliyor.

Park Şamdan Pera

Park Şamdan Pera, masalarına şık süslemeler ekleyerek göz alıcı bir görüntü ortaya çıkarıyor. Canlı ve yapay çiçeklere ek olarak masalara mum ekleyerek romantik bir atmosfer yaratıyor. After party alanı olan davet mekanı süsleme seçeneklerini düzenlenen etkinliğe göre değiştiriyor.

Kapalı davet alanı için 300 kişilik kapasite belirleniyor. Açık davet alanında ise 200 kişilik hizmet kapasite bulunuyor. Yemekli ve kokteyl menüler arasında seçim yapabilme fırsatı bulunuyor. Park Şamdan’da yemekli davet fiyatları 150 - 200 TL arasında seyrediyor.

10 Karaköy İstanbul

10 Karaköy İstanbul, sunduğu hizmetleri ve menü seçenekleri ile dikkat çekiyor. Açık ve kapalı salonu olan mekanın kapasitesi 100 kişilik davetler için ideal. Teras ve yüksek tavanı ile en konforlu davetlerin verilmesine yardımcı oluyor.

Mekan, mum ve çiçek süslemeleri ile sade şık bir salonu müşterileri için sunuyor. Menü tadımı yapılarak en özel menülerin seçilmesi sağlanıyor. Yemekli menülerinde kişi başı davet fiyatları hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 300 TL olarak belirleniyor.

Galata 212

Galata 212 ise Beyoğlu ilçesinde en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alıyor. Manzarası ve şık süslemeleri ile dikkat çekiyor. Peçeteleri ve çiçek süsleme seçenekleri ile alternatif oluşturuyor. Hizmet kalitesinden ödün vermeden tüm davet türleri için kapılarını açıyor.

Açık ve kapalı davet alanı 200 kişilik kapasiteye sahip. 75 araç için otopark hizmeti bulunuyor. Açılır - kapanır tavanı ve terası ile alternatiflerini farklı yönlerden de sunuyor. Yemekli menülerinde belirlediği davet fiyatları ortalama kişi başı 100 - 150 TL arasında değişiyor.

360 İstanbul Beyoğlu

Avrupa Yakası'nda öne çıkan düğün mekanları arasında yer alan 360 İstanbul Beyoğlu, merkezi lokasyonuyla dikkatleri çekiyor. özellikle evlilik arefesinde olan çiftler tarafından rağbet gören mekan, 300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Şık ve nezih bir mekan olmasıyla beğeni topluyor. Masa şamdan seçenekleri, supla, çiçek aranjmanları ve masa - sandalye süslemeleri ile dekoratif eksiklikleri tamamlıyor. Catering ve organizasyon sorumlusu hizmetleriyle geceyi zenginleştiriyor. Mekanda düğün fiyatları ise 100 - 150 TL'den başlıyor.

İstanbul'da Bulunan Kına Gecesi Mekanları

İstanbul şehrinde bulunan kına gecesi mekanları kına organizasyonu düzenlemek isteyen kişilerin beğenisini kazanıyor. Mekanlar nedime ekibi, kına seti ve menü seçeneklerini eksik etmiyor. Şehirde bulunan salonlar, süsleme ve dekorasyon hizmetleri ile göz kamaştıyor.

Alvina Davet Balo Salonu en şık kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Modern ve lüks bir kapalı salona sahip olan işletme 750 kişilik kapasitesi sunuyor. Masa şamdanları ve çiçek süslemeleri ile beğeni topluyor. Yemekli kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Park Night Davet ve Balo Salonları, kına gecesi mekanları arasında dikkat çekmeyi başarıyor. Açık ve kapalı davet alanı seçeneklerini çiftler için sunuyor. İşletme şamdan ve mum süslemelerine şık dekorasyona sahip olan salonlarında yer veriyor. Kına gecesi fiyatları ise yemekli düzende kişi başı 30 TL'den başlıyor.

İstanbul Beyoğlu davet alanları baby shower, sünnet düğünü ve nişan gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanlar süsleme ve dekorasyon seçeneklerini düzenlenen etkinlik türüne göre değiştirebiliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile alternatif sunuyor. Her ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde gidermenize yardımcı olarak unutulmaz anlar yaşamanıza katkı sağlıyor. Mekanlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ‘’ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ve özel teklif imkanlarından faydalanabilirsiniz.