Büyükçekmece Davet Alanları

(6 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Büyükçekmece

Güzelbahçe Balo

İstanbul, Büyükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Grand Aqua Marine
8

Grand Aqua Marine

5.0
(1)
İstanbul, Büyükçekmece
2,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Club Çakra
3

Club Çakra

5.0
(2)
İstanbul, Büyükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Oba My Club
11

Oba My Club

5.0
(2)
İstanbul, Büyükçekmece
3,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
World Point Hanedan Balo Salonu
12

World Point Hanedan Balo Salonu

İstanbul, Büyükçekmece
3,000kapasite
95başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
World Point
6

World Point

İstanbul, Büyükçekmece
3,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Büyükçekmece davet alanları, zarif tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Dilerseniz açık davet alanında, dilerseniz de kapalı davet alanında organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Sunduğu imkanlar dahilinde de davetinizde istediğiniz konsepte göre tasarımlar yapabiliyorsunuz. Büyükçekmece'de bulunan davet alanlarının kişi başı fiyatları ortalama 30 TL'den başlıyor.

Büyükçekmece Davet Alanları ve Fiyatları

İstanbul Büyükçekmece davet alanları, yemekli ve kokteylli menü alternatiflerini sizlere sunuyor. Şefler tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler sizlerle buluşturuluyor. Ayrıca özel menüleriyle ve çeşitli tatlarıyla da cezbediyor. Davetiniz için seçtiğiniz ek hizmetlere, güne ve menüye göre de fiyatlarda değişim olabiliyor. Ortalama davet alanları fiyatları 30 - 200 TL arasında değişiyor.

İstanbul Büyükçekmece'de ki davet alanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Mercia Hotel 30 TL 100 TL
Athyra Lounge 50 TL 150 TL
Grand Aqua Marine 80 TL 200 TL
Oba My Club 30 TL 50 TL
World Point Hanedan Balo Salonu 50 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Mercia Hotel

Deniz manzarasına sahip olan Mercia Hotel, açık ve kapalı davet alanları sunuyor. Bunun yanında havuz başı davet alanı ve terası da bulunuyor. Her isteğe hitap ediyor ve dört mevsim hizmet verebiliyor.

Deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan leziz tatlar özenle sizlerle sunuluyor. Davetinizden önce menü tadımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca menüde değişiklik yapabilme olanağı da tanınıyor.

Otelin yemekli menülerinde kişi başı fiyatları hafta içi 50 - 80 TL arasında değişirken, hafta sonu 50 - 100 TL aralığında oluyor. Kokteylli menülerinde ise fiyatları 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

Athyra Lounge

Havuz başında şık bir davet gerçekleştirmek istiyorsanız Athyra Lounge doğru adres oluyor. Ortamın şıklığının yanında aşçılar tarafından hazırlanan sunumlarında da aynı görsel şöleni sağlıyor. Davetiniz için özel menü oluşturuluyor ve birçok alternatifi sizlere sunuyor.

Harika atmosfere sahip olan mekanda, sizlerin zevkine göre konsept tasarımı uygulanıyor. Unutulmaz bir geceye sahip olmanız için özenle hizmet veriliyor. Ayrıca arka fonda çalan keman ve gitar eşliğinde de davetiniz taçlandırılıyor.

Yemekli menülerde kişi başı fiyatları 100 - 150 TL arasında değişiyor. Kokteylli menülerde ise fiyatlar 50 - 80 TL arasında seyrediyor.

Grand Aqua Marine

Deniz ve doğa manzaralı Grand Aqua Marine havuz başı alan da bulunduruyor. 2000 kişilik kapasiteye kadar sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortam sizlere sunuluyor. Ayrıca birçok farklı davete de ev sahipliği yapıyor. Davet türüne göre de konsept uyguluyor.

Davetiniz için gelin yolu, gelin tagı ve süslemeler yer alıyor. Şık şamdanlarla da bütünlük sağlanıyor. Masa süslemeleri ve dekorasyon sizlerin zevki doğrultusunda oluşturuluyor. Kusursuz bir davet geçirmeniz adına düğün planlama hizmeti yer alıyor.

Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri sunan mekanda fiyatlar, davetinizin gününe ve ek hizmetlere göre değişiyor. Kokteyl fiyatları kişi başı hafta içi 80 TL'den, hafta sonu 100 TL'den başlıyor. Yemekli menü ise hafta içi 150 TL'den, hafta sonu 200 TL'den başlıyor. 

Oba My Club

Zarif tasarımıyla büyüleyen Oba My Club, havuz başı davet alanıyla da çiftler tarafından ilgi görüyor. Şehrin merkezinde, deniz ve doğa manzaralı olan mekan kır bahçesine de sahip. Ayrıca geniş kapasiteye sahip olmasıyla da konforlu bir ortam sizleri karşılıyor.

Davetiniz boyunca DJ ve müzik grubu hoş parçalarla gecenize renk katıyor ve sizleri eğlenceye doyuruyor. Bu anlarınızı unutulmaz kılmak adına da video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Keyifli anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Dilerseniz after party organizasyonu ve alanı da bulunuyor.

Tüm bu olanakların yanında uygun fiyatlarıyla da ilgi gören Oba My Club'da yemekli ve kokteylli menü seçenekleri yer alıyor. Kişi başı fiyatlar ise 30 - 50 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca düğün pastası imkanı da sunuluyor.

World Point Hanedan Balo Salonu

World Point Hanedan Balo Salonu, açık ve kapalı alan, havuz başı ve teras gibi çeşitli davet alanlarını içeriyor. Her mevsime uygun olmasıyla ve her isteğe hitap etmesiyle de çiftler tarafından tercih ediliyor. Ayrıca sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşarken, küçük misafirler de çocuk eğlence alanında keyifli anlar yaşıyor.

Catering hizmeti sunan mekanda davetinizden önce menü tadımı yapabilme imkanı bulunuyor. Bunun yanında karşılama kokteyli ve içecek barı ve düğün pastası da yer alıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri bulunan mekanda yemekli menülerde kişi başı fiyatlar 80 - 100 TL arasında değişiyor. Kokteylli menüler ise 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Büyükçekmece Kır Düğünü Mekanları

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yer alan kır düğünü mekanları çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Davetlerinize göre konseptler ve tasarımlar sizlerin istekleri doğrultusunda uygulanıyor. Eğlenceli bir gece için DJ - orkestra temini yapılıyor.

Büyükçekmece'de bulunan en popüler kır düğünü mekanları arasında yer alan Oba My Club ve Otantik Garden 30 - 80 TL aralığında hizmet veriyor.

Büyükçekmece'de davet alanları, sunduğu birçok olanakla ve kaliteli hizmetleriyle siz değerli misafirlerine kapılarını açıyor. İhtişamlı dekorasyonlarıyla ve eşsiz manzaralarıyla büyüleyen mekanlar, çiftler tarafından oldukça ilgi görüyor. Yemekli ve kokteylli özel davet menü seçeneklerinin bulunmasının yanında düğün pastası ve içecek barı gibi ek hizmetler de yer alıyor. Tüm davet alanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibimiz sizleri bekliyor.