Sarıyer Davet Alanları

(34 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Sarıyer
Çamlık Garden Tarabya
116
1

Çamlık Garden Tarabya

4.9
(21)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
350kapasite
275başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Portaxe
37

Portaxe

5.0
(54)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Cent Koleji Sosyal Tesisleri

İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
BKM Mutfak Uniq
7

BKM Mutfak Uniq

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Sarıyer Riva Restaurant
10

Sarıyer Riva Restaurant

İstanbul, Sarıyer
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Arıköy Sosyal Tesisleri
7

Arıköy Sosyal Tesisleri

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Casamento
64

Casamento

5.0
(5)
İstanbul, Sarıyer
325kapasite
950başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Maslak Arena XL Club
11

Maslak Arena XL Club

İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Oba Davet ve Restaurant
20

Oba Davet ve Restaurant

İstanbul, Sarıyer
250kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Tırmata Beach Wedding
9

Tırmata Beach Wedding

İstanbul, Sarıyer
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Tamirane
9

Tamirane

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Beyaz Konak
32

Beyaz Konak

5.0
(7)
İstanbul, Sarıyer
500kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Sarıyer davet alanları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile beğeni topluyor. Her etkinlik için uygun olan davet salonları açık ve kapalı alanları ile hizmet sunuyor. En özel organizasyonlarınız için dekorasyon ve mimari yapıları ile öne çıkıyor. Yemekli menüleri ile davetlilerin memnuniyetini sağlıyor. Mekanların davet ve etkinlik fiyatları kişi başı 100 TL civarında başlıyor.

Sarıyer’deki En İyi Davet Alanları

İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde bulunan davet alanları sahip olduğu kapasiteler ile dikkat çekiyor. Profesyonel servis personelleri, menü seçenekleri ve mimari yapıları ile unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor. Kokteyl menü ve yemekli menüler arasında seçim yapabilme fırsatı bulunuyor. Hafta sonu ve hafta içi yemekli düzende değişen fiyat uygulaması sunuluyor. Mekanların sunduğu davet fiyatları 100 - 400 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Mekanların detaylı fiyat bilgisi ise şu şekildedir;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Portaxe 300 TL 400 TL
Ve Hotels Boğaziçi 150 TL 200 TL
çamlık Garden 100 TL 150 TL
Beyaz Konak 200 TL 300 TL
Casamento 200 TL 300 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Portaxe

Portaxe, şık ve modern yapısı ile en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alıyor. Beyaz masaları ve süslemeleri ile göz kamaştırıyor. Deniz manzarası eşliğinde unutulmaz davetler düzenlenebiliyor. Mekan, şık masalarının üzerinde mum ve yapay çiçek süslemelerini buluşturuyor.

Mekan, deniz havası eşliğinde davet vermek isteyen kişiler için açık salonunu hazırlıyor. 1.000 kişilik açık davet alanına sahip olan Portaxe, geniş davetlerin vazgeçilmez adresi haline geliyor. Aynı zamanda kapalı davet alanı da 1.500 kişilik kapasitesi ile kalabalık grupları ağırlayabiliyor.

After party alanı olan mekan, tüm davet türlerinde eğlenmenize yardımcı oluyor. Bunun için her organizasyona özel hizmet veriyor. Portaxe davet fiyatları için kişi başı 300 - 400 TL arasında bir bütçe belirliyor.

Ve Hotels Boğaziçi

Görkemli mimarisi ile dikkat çeken Ve Hotels Boğaziçi, davet alanları arasında adını duyurmayı başarıyor. Her davet için uygun olan mekan şık sunumları ve kaliteli hizmetleri ile beğeni kazanıyor. Beyaz masalarına eklenen süslemeler davete göre değişim gösterebiliyor. Sandalye süsleme ve mekan giydirmenin yanı sıra şamdan ve mumları ile masalarını süslüyor.

Gelin tagı, gelin yolu ve düğün pastası hizmetleri de mekan tarafından veriliyor. Boğaz manzarasına sahip olmasının yanı sıra açık ve kapalı davet alanı ile çiftlere seçenek sunuyor. Davet alanlarının 250 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Uzun süre hatırlanacak bir davet düzenlemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yemekli ve kokteyl menülerini sunarak etkinlik düzenlemek isteyen kişilere alternatif sunuyor. Yemekli düğün fiyatları 150 - 200 TL arasında değişiyor.

çamlık Garden

çamlık Garden, en iyi davet alanları arasında yerini almayı başarıyor. Gri sandalyeleri ile beyaz yuvarlak masalarını buluşturuyor. Kırmızı halı seçeneği ile davete girişinizi özel kılıyor. Mekan süsleme seçenekleri ile dikkat çeken kır bahçesi, gelin tagını da dekoratif olarak etkili bir şekilde kullanıyor. Işıklandırma sistemleri ile akşam düzenlenen davetlerde beğeni topluyor.

Açık davet alanı için 500 kişilik, kapalı davet alanı için ise 250 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kusursuz davetlere ev sahipliği yapan mekan, sandalye süsleme seçeneklerini sunuyor. Aynı zamanda kişiye özel olarak konsept belirleme seçeneği de bulunuyor.

Seçilen menüye göre değişen davet fiyatları ile karşınıza çıkıyor. Hafta içi 100 TL olan düğün fiyatları hafta sonu 150 TL olarak belirleniyor.

Beyaz Konak

En sevilen davet alanları arasında Beyaz Konak da yer alıyor. Masa ve mekan süslemeleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Supla, şamdan ve mum eklenen masaları göz kamaştırıyor.

Sade ve şık bir dekorasyon eşliğinde unutulmaz bir davet için kapılarını aralıyor. Boğaz manzarası ile deniz manzarasının birleştiği mekanda en özel günlerinizi kutlama şansınız bulunuyor.

Açık ve kapalı davet salonu ile her mevsime ve her davete uygunluk gösteriyor. Açık davet alanı için 500 kişilik, kapalı davet alanı için 250 kişilik kapasite seçeneği sunuyor. After party alanında en özel günlerinizi kutlama fırsatınız bulunuyor.

Düzenlenen davetler için yalnızca yemekli menü seçeneğini sunuyor. Yemekli menülerinde kişi başı ortalama davet fiyatları 200 - 300 TL arasında seyrediyor.

Casamento

Casemento, sunduğu hizmetleri ile ilçenin beğenilen davet alanları arasında yer alıyor. Havuz başı alanı bulunan mekanda dekorasyon ve süsleme kişilere özel olarak yapılıyor. Karşılama hostesinin bulunduğu mekanda davetlileriniz ile yakından ilgileniliyor. After party yaparak daha çok eğlenme fırsatı da davetliler için sunuluyor.

Açık davet alanı ile dikkat çeken mekan, 300 kişilik kapasitesi ile hizmet sunuyor. Kapalı alanı için 100 kişilik kapasite belirliyor. Düzenlenen davete göre salonlarda süsleme yapılıyor.

Şamdan, mum ve supla ile masalar süsleniyor. Dünya lezzetlerinin yer aldığı yemekli menü seçenekleri sunuluyor. Casamento'da davet fiyatları kişi başı 200 TL'den başlıyor. Hafta sonu bu fiyat 300 TL'ye kadar yükselebiliyor.

İstanbul'daki Düğün Salonları ve Fiyatları

En mutlu günlerinizden biri olan düğününüz için İstanbul’da yer alan düğün salonları ideallik gösteriyor. Lüks ve şık davet alanları ile kendine hayran bırakan salonlar, mekan dekorasyonu konusunda profesyonel bir iş çıkarıyor. Düğüne dair tüm eksikleri ve ihtiyaçları gideren hizmetlerle kapılarını aralayan mekanların düğün fiyatları ise kişi başı 30 - 50 TL arasında başlıyor.

İlayda Davet ve Balo Salonu

İlayda Davet ve Balo Salonu, düğün organizasyonları konusunda adını duyurmayı başarıyor. Avangart bir dekorasyona sahip olan mekan, masa süslemeleri ile en özel gününüze ev sahipliği yapıyor. Masalarına supla, şamdan ve çiçek ekleyerek dekoratif hazırlıklarını tamamlıyor.

Gelin tagı ve gelin yolu tasarımlarıyla da çiftlerin beğenisini topluyor. 30 - 50 TL arasında belirlediği düğün fiyatları ile de bütçe konusunda çiftleri zorlamıyor.

Gölpark Davet

Gölpark Davet, en şık ve görkemli düğün organizasyonları için çiftler tarafından tercih ediliyor. Siyah ve beyazın hakim olduğu mekanda yüksek tavan ve şık avizeler bulunuyor. Geniş bir düğün daveti için kapasitesi olan işletme göz kamaştırmayı başarıyor.

Kolonsuz salonu deniz manzarasına ve şehir manzarasına ev sahipliği yapıyor. Tüm bu hizmet ve olanakları da kişi başı 50 TL'den başlayan düğün fiyatları ile sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarıyer davet alanları hakkında merak edilenleri burada bulabilirsiniz.

Sarıyer açık ve kapalı davet alanlarının fiyatları ne kadar?

Sarıyer bölgesi lüks mekanları ile öne çıkıyor. Minimum 80 - 100 TL'den başlayan fiyatlar, yemekli düzende 200 - 250 TL'den açılıyor. Boğaz manzaralı mekanlarda ise fiyatlar daha yüksek aralıklarda seyrediyor.

En iyi Sarıyer düğün davet mekanları hangileri?

 • Portaxe
 • Casamento
 • Eski Büyükdere İskelesi
 • Yıldız Hisar Davet
 • çamlık Garden
 • Life Park İzoletta
 • Oba Davet
 • Solar Beach Club
 • Ted Golden Chef
 • Life Park
 • Riva Restaurant.

Sarıyer davet alanları kapasiteleri ne kadar?

Sarıyer davet alanlarında minimum 50 kişilik butik davetlerden 2000 kişiye kadar kalabalık organizasyon düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Sarıyer davet alanları; kına gecesi, söz ve nişan, mezuniyet töreni gibi etkinlikler için tercih ediliyor. Düzenlenen davete ve seçilen menüye göre fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile mekanlar en özel davetlerde şık bir şekilde düzenleniyor. Davet alanlarıyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.