Şişli Davet Alanları

(6 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Şişli
Çamlık Garden Tarabya
116
1

Çamlık Garden Tarabya

4.9
(21)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
350kapasite
275başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Loop Club
4

Loop Club

İstanbul, Şişli
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Cahide Müzikhol
9

Cahide Müzikhol

İstanbul, Şişli
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Kaddeh Fulya
86
6

Kaddeh Fulya

5.0
(2)
İstanbul, Şişli
250kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Şişli Öğretmenevi
18

Şişli Öğretmenevi

İstanbul, Şişli
300kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
İstanbul Lütfi Kırdar
5

İstanbul Lütfi Kırdar

İstanbul, Şişli
2,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Şişli davet alanları, özel günlerinizde sunduğu süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile beğeni kazanıyor. DJ ve müzik grubu hizmetleri hemen her davet için veriliyor. Yemekli ve kokteylli düzende organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Havuz başı veya kır bahçesi gibi alanlar da çiftler için alternatif oluşturuyor. Her bütçeye uygun olan fiyatları ise yemekli menüler için belirleniyor. Düzenlediğiniz davete göre hizmet yelpazeleri şekilleniyor.

En Sevilen Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

İstanbul Şişli ilçesinde en sevilen davet alanları her organizasyon türü için uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Açık ve kapalı salon seçenekleri ile her mevsim davet verme imkanı bulunuyor. Geniş kapasiteli davetler verilebileceği gibi daha minimal davetlerin de ev sahipliğini yapıyor. Davetlileri için sunduğu yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Şişli’de en sevilen davet alanlarını yemekli fiyatları kişi başı 30 - 325 TL arasında değişiyor.

En sevilen Şişli davet alanlarının fiyatları ise şu şekilde:

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Kaddeh Sortie 325 TL 335 TL
Suare İstanbul Hodiday Inn Şişli 100 TL 150 TL
İTü Maçka Havuzbaşı Restaurant 200 TL 250 TL
Teras Labella 30 TL 50 TL
Şişli öğretmenevi 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kaddeh Sortie

Kaddeh Sortie, 250 misafir ağırlayabildiği açık ve kapalı davet alanlarının kapısını açıyor. 100 araca uygun olan otopark hizmetini davetlileri için sunuyor. Şehir merkezinde yer alan mekan, alkollü menü seçeneklerine ek olarak yemekli menüleri ile alternatif oluşturuyor. 325 TL’den başlayan düğün fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Deniz manzarasına hakim olan salonunda masa süslemeleri yapılabiliyor. Dilerseniz DJ veya müzik grubu temin edilebiliyor. Sağlanan müzik grubu ile en eğlenceli anların yaşanması sağlanıyor. Unutulmaz bir davetin garanti edildiği düğün mekanında boğaz manzarasına hakim bir salon bulunuyor.

Suare İstanbul Holiday Inn Şişli

Suare İstanbul Holiday Inn Şişli, şık masa süslemeleri ve dekorasyon seçenekleri ile dikkat çekiyor. çiçekler ile süslediği kapalı salonunda 200 kişilik kapasiteye ev sahipliği yapıyor. Alternatif olarak davet düzenlemek isteyen kişilere 100 kişilik alanını açıyor. Masalarını mumlar ve şamdanlar ile süslerken göz kamaştırmayı başarıyor.

Davetlileri için 100 araç kapasiteli otoparkını da hizmete açıyor. Sevdiklerinizle düzenleyeceğiniz davetlerde özel menü seçeneklerini sunarak her davetlinin memnuniyetini sağlıyor. After party alanında dilediğiniz kadar eğlenme imkanı bulunurken ışık, ses ve sahne hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Yemekli düğün için 100 TL’den başlayan fiyatları sağlıyor.

İTü Maçka Havuzbaşı Restaurant

İstanbul şehrinin Şişli ilçesinde en beğenilen düğün mekanları arasında yer alan İTü Maçka Havuzbaşı Restaurant, geniş davet kapasitesi ile öne çıkıyor. Davetlerde havuz başı, açık ve kapalı alanını davetlileri için sağlıyor. 750 konuk için hizmet sunabildiği açık davet alanı bulunuyor. 450 kişilik havuz başı alanına alternatif olarak 250 kişilik kapalı davet alanı sunuluyor.

Düğün mekanında alkol servisi ve yemekli menüler davetlileriniz için hazırlanıyor. Aynı zamanda beyaz masalarına eklediği görkemli şamdan ve çiçek süslemeleri ile beğeni topluyor. Mum eklediği masa süsleme imkanlarına ek olarak sahne sistemleri ve ışık hizmetleri sağlanabiliyor. Düzenlenecek davetler için 200 - 250 TL arasında değişen fiyatları belirliyor.

Teras Labella

Şişli ilçesinde konumlanan Teras Labella davet alanı, her türlü organizasyona kapılarını açması ile öne çıkıyor. Yemekli menülerine ek olarak kokteyl menüler ile davetlilerinizi karşılama şansınız bulunuyor. Video ve fotoğraf çekimi ile en özel anlarınız ömür boyu sizinle kalıyor.

Size özel olarak süsleme yapılma imkanı bulunuyor. Etkinlik sorumlusu da talep ettiğiniz düzenlemeleri yapıyor. 400 davetlinin ağırlandığı kapalı salonunda mekan giydirme seçenekleri bulunuyor. Düzenlendiğiniz davete göre konsept belirleme imkanınız bulunuyor.

Aynı zamanda eğlenmek isterseniz dans grubuna ek olarak DJ hizmetleri sizleri bekliyor. Catering ve organizasyon firması ile anlaşarak kusursuz bir davetin düzenlenmesi mümkün kılınıyor. 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile birçok çiftin ilk durağı haline geliyor.

Şişli öğretmenevi

Şişli öğretmenevi, en çok tercih edilen düğün mekanları arasında yer alıyor. Kırmızı halı eşliğinde 200 davetlinin olduğu salona giriş yapılıyor. Masalarına şık şamdanlar ve çiçek süslemeler ekliyor. Alternatif olarak 300 kişiye uygun olan açık davet alanını sunuyor. Etkinlik sorumlusu ile organizasyonunuz her detayını planlama şansınız bulunuyor.

DJ ve müzik grubu hizmetlerinin sunulduğu öğretmenevi’nde video ve fotoğraf çekilerek davetleriniz kalıcı hale getiriliyor. Dilerseniz yemekli menüleri veya kokteyl menüleri tercih etme fırsatınız bulunuyor. Yemekli menülerinde yapılan değişimlere göre kişi başı 80 TL olan davet fiyatları 100 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İstanbul’daki En İyi Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul şehrinde en iyi kına gecesi mekanları sunduğu hizmetler ile unutulmaz bir daveti garanti ediyor. Kına tahtı temin edilebileceği gibi kına setleri, kaftan ve bindallı kiralanabiliyor. Nedime ekipleri ve gelin adaylarının arkadaşlarına tef sunularak eğlenceler düzenlenebiliyor. En özel günlerinizde unutulmaz bir gece geçirime imkanınız bulunuyor.

Grand Cevahir Hotel, en dikkat çeken kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Unutulmaz bir davetin ilk adımı olarak kına halısını sunuyor. Daha sonra kusursuz bir davet için kına müziği, nedime ekibi, kına tacı hizmetlerini gelin adayları için sağlıyor. 100 TL’den başlayan kına gecesi fiyatları ile günün yıldızı olmanıza imkan tanıyor.

Poolside Bahçeşehir ise kalabalık kına davetleri için tercih ediliyor. Havuz başı davet alanına ek olarak kır bahçesi ve kapalı salonu bulunuyor. Kına tahtı ve nedime ekibi ile kına gecelerini renklendiriyor. Masalarına şamdan ve çiçekler eklerken supla seçenekleri ile görsel açıdan beğeni topluyor. Masalarına sizin dilediğiniz gibi süsleme yapıyor. 50 TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun kına davetlerine ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan davet alanları her türlü etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Beğendiğiniz düğün mekanını seçerek en güzel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek mekanlar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca fiyat teklifi alarak da mekanlar arasından bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.