Bornova Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(60 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Bornova
Yalım Garden
56
3
Yalım Garden
5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Taş Konak Düğün Salonu
54
3
Taş Konak Düğün Salonu
5.0
(10)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Mahzen 1960
9
Mahzen 1960
İzmir, Bornova
750başlangıç fiyatı
Reçine At Çiftliği
14
Reçine At Çiftliği
İzmir, Bornova
750kapasite
480başlangıç fiyatı
Şahika Ocakbaşı Restaurant
4
Şahika Ocakbaşı Restaurant
İzmir, Bornova
300kapasite
600başlangıç fiyatı
Selera Restaurant
5
Selera Restaurant
İzmir, Bornova
400kapasite
384başlangıç fiyatı
Çıtak Garden
12
Çıtak Garden
5.0
(7)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Elegance Garden
62
8
Elegance Garden
5.0
(13)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
864başlangıç fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall
9
Şelale Wedding & Event Hall
5.0
(2)
İzmir, Bornova
500kapasite
576başlangıç fiyatı
Spilos Hotel Event & Wedding Hall
10
Spilos Hotel Event & Wedding Hall
5.0
(2)
İzmir, Bornova
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Şelale Düğün Salonu
8
Şelale Düğün Salonu
İzmir, Bornova
625kapasite
500başlangıç fiyatı
Şehr-i Ayaz
56
Şehr-i Ayaz
İzmir, Bornova
250kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Bornova sizlere birçok davet alanı seçeneği sunuyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğün davetleri verebiliyorsunuz. Uygun düğün paketleri ile davet alanlarından hizmet alabiliyorsunuz. İzmir Bornova davet alanları fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İzmir Bornova Davet Alanları ve Fiyatları

İzmir Bornova davet alanları şık süslemeleri, lezzetli ikramları ile özel gününüzde ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor. Büyük düğün davetlerinizde, sünnet, nişan gibi organizasyonlarınızda rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Bornova davet alan fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Bornova davet alanları fiyatları şu şekilde;

MEKANLAR

HAFTA İçİ*

HAFTA SONU*

Ege üniversitesi Sosyal Tesisleri

30 TL

80 TL

çıtak Garden

30 TL

80 TL

Reçine At çiftliği

80 TL

150 TL

Sakize

50 TL

100 TL

Selera Restaurant

50 TL

100 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Güncel tutarlar için fiyat teklifi alınız.

Ege üniversitesi Sosyal Tesisleri

Ege üniversitesi Sosyal Tesisleri açık ve kapalı davet alanları ile birçok çiftin özel gününe ev sahipliği yapıyor. Deniz manzaralı ve doğayla iç içe ambiyansı ile konforlu bir gece geçiriyorsunuz. 500 ile 750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Tercih ettiğiniz davet alanı konuk sayınıza göre planlanıyor ve oturma planı oluşturuluyor. Orkestranın sahne performansı ve yüksek enerjisi sizleri de mutlu ediyor.

Sevdiklerinizle eğlenceye ve dansa doyduğunuz bir davet oluyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile mutlu anlarınız size hatıra bırakılıyor. Yemekli ve kokteylli düğün davetler verebiliyorsunuz. Sizlere birbirinden lezzetli bir çok ürün servis ediliyor. Ege üniversitesi Sosyal Tesisleri davet alanları fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

çıtak Garden

çıtak Garden kır bahçesi konseptiyle ferah bir davet alanıdır. Masa sandalye giydirme ve mekan süsleme detayları ile hayallerinizdeki düğüne kavuşabiliyorsunuz. Göz alıcı bir süslemeye sahip oluyor. Bu mekanı büyük ve butik davetlerinizde tercih edebiliyorsunuz. Misafir sayınızı dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. 100 ile 600 kişi arasında değişen konuk sayısı kolaylık sağlıyor.

Doğum günü, nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi bir çok özel gününüzde davet verebiliyorsunuz. Konsepte uygun süslemeleri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sizlere hizmet veriyorlar. çıtak Garden kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişen fiyatlarla sizlere hizmet veriyor.

Reçine At çiftliği

Reçine At çiftliği kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Kapalı ve kır bahçesi alanları ile sizlere kapılarını açıyor. Uygun fiyatlarla düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, bayi toplantısı, mezuniyet töreni ve diğer organizasyonlarınızda bu mekanı tercih edebiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz açık ya da kapalı davet alanı kapasiteleri farklılık gösteriyor. Butik düğünler için 50 kişilik kapalı davet alanını, büyük düğünler için ise 750 kişilik kır bahçesi alanını tercih edebiliyorsunuz. Size ve konuklarınıza kolaylık sağlamak amacıyla otopark hizmeti de sunuluyor.

Bahçesi, çim zemin ve doğa manzaralı ortamı ile herkesi cezbediyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanınız bulunuyor. özenle ikramlar servis ediliyor. Fotoğraf ve video çekimleri ile her an kayıt altına alınıyor. Organizasyon danışmanı ile düğün akışınız sistemli ilerliyor. Reçine At çiftliği davet alanları fiyatları kişi başı 80 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Sakize

Sakize eğlenceli bir davet için tercih edeceğiniz en popüler mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. Kapalı ve açık davet alanlarının 500 kişi konuk ağırlayabilecek kapasitesi bulunuyor. Yüksek tavanı, açılıp kapanabilen çatısı ve ferah salonu ile sizlere kapılarını açıyor. Masa ve şamdan seçenekleri ile şık bir ambiyansı bulunuyor. Süsleme özenle yapılıyor dilerseniz mekan dışı organizasyon ve catering firması da getirebiliyorsunuz. Etkinlik sorumlusu ile her detayı planlıyorsunuz. DJ ve müzik grubu temini ile eğlenceli anlar yaşıyorsunuz.

Canlı müzik performansına konuklarınızla eşlik ediyorsunuz. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile kalıcı kılınıyor. Karşılama kokteyli, alkol servisi bulunuyor. Lezzetli menü seçenekleri özenle servis ediliyor. Vale hizmeti ile park sorunu yaşamanız engelleniyor. Sakize davet alanı fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Selera Restaurant

Selera Restaurant açık ve kapalı davet alanı ile sizlere kapılarını açıyor. KKapalı ve açık davet alanlarının 500 kişi konuk ağırlayabilecek kapasitesi bulunuyor. Yüksek tavanı, açılıp kapanabilen çatısı ve ferah salonu ile sizlere kapılarını açıyor. Masa ve şamdan seçenekleri ile şık bir ambiyansı bulunuyor.

Canlı müzik performansına konuklarınızla eşlik ediyorsunuz. Dans grubu ve unutulmaz şovları ile davetiniz de unutulmaz anlar yaşıyorsunuz. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile kalıcı kılınıyor.

Karşılama kokteyli, alkol servisi bulunuyor. Lezzetli menü seçenekleri özenle servis ediliyor. Vale hizmeti ile park sorunu yaşamanız engelleniyor. Sakize davet alanı fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

İzmir Bornova Kına Gecesi Mekanları

Bornova’da kına gecesi yapabileceğiniz çeşitli mekanlar bulunuyor. İlk dikkat çeken mekan Karaçam Event Garden oluyor. Kapalı ve kır bahçesi alanı ile butik ve büyük kına geceleri için uygun bir seçenek oluyor. Butik kına gecesi organizasyonlarınız için 75 ile 90 kişi ağırlayabileceğiniz kapalı alanı tercih edebiliyorsunuz. Büyük kına gecesi organizasyonlarında da 250 ile 500 kişi ağırlayabiliyorsunuz. 1500 araç kapasiteli otoparkı size ve konuklarınıza kolaylık sağlıyor. Her mevsim gönül rahatlığıyla tercih edebiliyorsunuz.

Kişiye özel süslemeleri ile göz alıcı bir atmosfer yaratılıyor. Şık supla ve şamdan seçenekleri, yapay çiçek detayları dikkat çekiyor. Event Garden kına gecesi fiyatları kişi başı 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Popüler olan diğer kına gecesi mekanları ise Nanda Kır Düğün Bahçesi ve Byefendi Kahvaltı & Davet oluyor. Ferah davet alanları ve göz alıcı süslemeleri ile size özel bir konsept yaratılıyor. Tül detayları, masa ve sandalye süsleme Doğayla iç içe manzarası ile huzur dolu bir ortamı bulunuyor. Merkezi konumları sayesinde birçok çiftin tercih sebebi oluyor. Nanda Kır Düğün Bahçesi büyük davet için oldukça uygundur. Kapalı alanı 250, açık alanı 1500 kişilik kapasiteye sahiptir. Diğer mekan ise 250 ile 350 kişi ağırlayabiliyor.

Kına gecenizi yemekli veya kokteylli yapmak istiyorsanız fiyatlar kişi başı 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

İzmir Bornova Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Evliliğe atılan resmi adımınızı sevdiklerinizle şık bir nikah sonrası daveti ile taçlandırabilirsiniz. Keyifle sohbet edebileceğiniz bir organizasyon yapabiliyorsunuz. Dilerseniz müzik eşliğinde dans edebiliyorsunuz ve düğüne hazırlık oluyor. Lezzetli menü seçenekleri ve birbirinden şık sunumlarla zengin bir masa kuruluyor. Açık ya da kapalı alanları tercih edebiliyorsunuz.

Manzarası ve doğal ortamı ile ilk dikkat çeken mekan Cumba Restaurant & Bar oluyor. Kişi başı 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor fiyatları. Uygun fiyatları ile dikkat çeken diğer mekan ise Bornova Elit Restaurant kokteylli ve yemekli davetler verebiliyorsunuz. Fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Konforlu alanı ile Orman Restaurant tüm özel günlerinizde sizlere hizmet veriyor. Kişi başı fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bornova davet alanları hakkında merak edilen soruların cevapları bu bölümde yer alıyor.

Bornova Davet Alanı Fiyatları Ne Kadar?

Bornova davet alanı fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Yemekli davet alanı kişi başı 100 TL bandında oluyor. Kokteyl menülü davetlerinizde kişi başı fiyatlar 80 TL civarında değişiyor. Taleplerinize ve konuk sayınıza göre paketlerde değişiklik olabiliyor.

En çok Tercih Edilen Bornova Davet Alanları Hangileri?

En çok tercih edilen Bornova davet alanları listesi;

  • Selera Restaurant
  • Reçine At çiftliği
  • Sakize
  • Ege üniveristesi Sosyal Tesisleri
  • Şahika Ocakbaşı Restaurant

Bornova Davet Alanlarında Kaç Kişilik Organizasyonlar Düzenlenebiliyor?

Bornova'da açık ve kapalı davet alanı mekanlarında ortalama 50 - 750 kişilik organizasyonlarınızı yapabiliyorsunuz.

İzmir Bornova’da yemekli ve kokteylli uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz birçok davet alanı bulunuyor. Tüm özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bu davet alanlarını değerlendirebiliyorsunuz. Hizmet yelpazelerinin genişliği, profesyonel kadroları ile sizlere hizmet vermeye hazır haldedirler. İzmir Bornova davet alanları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız DüğünBuketi.com temsilcilerinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.