Tümünü Görmek İçin Tıkla

Prime Mood Studio

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Prime Mood Studio

Prime Mood Studio, Ankara Çankaya’da profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti alabileceğiniz muhteşem bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Hayatınızın en mutlu anlarını en doğal halinizle ölümsüzleştiren Prime Mood’dan tüm özel gün ve davetlerinizde fotoğrafçılık hizmeti alabilirsiniz. Prime Mood hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonlardan önce bazen aylar süren hazırlıkların aslında temelinde unutulmaz bir gün inşa etmek yatar. Hayatlarının en değerli anlarını yıllar sonra bile aynı doğallıkta hatırlamak isteyen çiftler bu dönemde yoğun bir düğün fotoğrafçısı arayışına girerler. Çekimin türü, cihazların kalitesi, fotoğrafçıların profesyonelliği ve çekim esnasındaki enerjileri düğün fotoğrafçısı ararken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler arasında yer alır. Tüm arayışlar içinde kaybolan çiftlerin imdadına ise Prime Mood Studio yetişiyor. Organizasyon türünüz ne olursa olsun kusursuz fotoğrafçılık hizmeti alabileceğiniz harika bir ekip olarak çiftlerden tam puan alıyor. Güler yüzlü ve enerjik fotoğraf ekibi ile birlikte hayatınızın en değerli anlarını en doğal hallerinizle ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Prime Mood başta düğün fotoğrafçılığı olmak üzere; save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, drone ile düğün çekimi, dış çekim ve nişan çekimi gibi türlerde hizmet veriyor. Çiftlerin isteklerini ve beklentilerini her zaman ilk sırada bulunduran Prime Mood, siz değerli çiftlerin mutluluğu için çalışıyor. Prime Mood Studio’nun en çok tercih edilen hizmetlerinden birisi dış çekim olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde düğün tarihi ne olursa olsun dış çekim çiftler tarafından yılın dört mevsimi tercih ediliyor. Genelde şehir dışında yapılması tercih edilen dış çekimlerde Prime Mood’u tercih edenler ise çok şanslı! Çünkü Prime Mood çiftlere şehir dışında da hizmet sunabiliyor. Son teknoloji ekipmanları ve doğal ışığı mükemmel bir şekilde yansıtan fotoğraf karelerine imza atan sanatçıları ile birlikle en eşsiz anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğrafçılıkta yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle çiftlere muhteşem bir çekimin garantisi veren Prime Mood ile harika bir düğün albümüne sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti

Prime Mood Studio, konsept çekimlerde de başarısını kanıtlamış Ankara’nın önde gelen düğün fotoğrafçılarından bir tanesidir. Save the date temalı düğün fotoğraflarınızda düğün gününüzün heyecanını mükemmel bir şekilde yansıtan fotoğraf kareleri ile yıllar geçse bile o anlara geri dönebileceksiniz. Düğün hikayesi çekiminde sabahın erken saatlerinden başlayarak ilk düğün dansınıza kadar geçen süreçte yaşadığınız tüm tatlı heyecanı ve telaşı çocuklarınızla sanki hala o günü yaşıyormuşçasına paylaşabileceksiniz. Drone çekimi gibi oldukça emek ve dikkat gerektiren bir çekim türünde bile en profesyonel hizmeti aldığınızdan emin olabileceksiniz. Yalnızca düğün organizasyonlarınızda değil; kına, nişan, söz, kız isteme ve nikah gibi farklı organizasyon türlerinizde de Prime Mood’a güvenebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanları ve doğal ışığı profesyonel bir şekilde kullanabilen yetenekli fotoğraf ekibi ile mükemmel bir albüm doldurabilirsiniz. Düğün hikayesi çekimlerinde kullanılan kaliteli ekipmanlar sayesinde yüksek çözünürlükte ve her anında duygularınızı net bir şekilde yansıtan eşsiz bir düğün hikayesi çekimi gerçekleştirebileceksiniz. Elbette tüm bunlara Prime Mood Studio farklı ve kalitesi ile sahip olabileceksiniz. Yaşadığımız güzel günler ve mutlu anılar elbette asla unutulmaz. Fakat bu anıları ölümsüz kılmanın tek yolu onları fotoğraf sanatıyla birleştirebilmektir. Fotoğraf sanatını ise Prime Mood’un profesyonel ekibine emanet edebilirsiniz. Çekim tarihi belirleme ve konsept planlama için stüdyoyu ziyaret etmeden önce randevu istemeyi unutmayın!

Prime Mood Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

Prime Mood Studio, Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da bulunmaktadır. Ankara’nın çevre ilçelerinden toplu taşıma araçları ile stüdyoya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret etmek isteyenler için ise stüdyonun açık adresi şöyle: Gaziosmanpaşa Mah. Kader Sokak No: 23/1 Çankaya – Ankara Prime Mood Studio’nun fotoğraf paketleri hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • DE
    D**** & E****

    Tam istediğim gibi bir kareografi oldu düğün fotoğraflarımız harika çok çok teşekkür ederim gerçekten işinizi severek yapıyorsunuz.

Konum

Nene Hatun Caddesi. Beyaz Zambaklar Sokak (Kader Sokak) No:23/1 Çankaya/ Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%