İzmir Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(9 sonuç)
İzmir
Organizasyon Firmaları
Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları
Yağmur Bebek Organizasyon
10
Yağmur Bebek Organizasyon
5.0
(1)
İzmir
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Sdf Design
5
Sdf Design
5.0
(3)
İzmir, Konak
2500başlangıç fiyatı
Duygum Wedding
94
Duygum Wedding
5.0
(3)
İzmir, Bornova
7500başlangıç fiyatı
Asell Wedding & Events
19
Asell Wedding & Events
5.0
(2)
İzmir, Aliağa
7500başlangıç fiyatı
SYM Event & Organization
35
SYM Event & Organization
5.0
(6)
İzmir, Karşıyaka
7500başlangıç fiyatı
Martex Event
42
1
Martex Event
5.0
(2)
İzmir, Menderes
7500başlangıç fiyatı
Defne Event More
6
Defne Event More
İzmir, Karabağlar
7500başlangıç fiyatı
Alpha Events
78
Alpha Events
5.0
(4)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
İki-i Organizasyon
47
İki-i Organizasyon
5.0
(1)
İzmir, Balçova
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Doğum günü ve baby shower organizasyonu, son yıllarda organizasyon firmalarının en çok talep aldığı davet türleri arasında yer alıyor. Konsept süsleme, mekan temini, pasta ve planlama gibi konularda destek sağlayan İzmir doğum günü organizasyonu firmaları 1000 TL'den başlayan paket seçenekleri sunuyor. İzmir baby shower partisi organizasyonu fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir'de Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Fiyatları

İzmir doğum günü organizasyonu ve baby shower kutlamalarının başlangıç paket fiyatları ortalama olarak 1.000 TL'den başlıyor. Bu firmaların her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 1.500 TL civarında seyrediyor. Fiyatlar, organizasyonlarda kullanılan parti süsleme malzemeleri, yaş günü pastası, kutlama yapılacak mekan, organizasyon süresi, katılımcı sayısı gibi faktörler doğrultusunda farklılık gösteriyor.

İzmir’de sıklıkla tercih edilen organizasyon şirketlerinin ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketleri*

Her Şey Dahil Paketler*

Atölye Polen

1.000 TL

1.500 TL

Duygum Wedding

1.000 TL

1.500 TL

İki-i Organizasyon

500 TL

1.000 TL

Sdf Design

2.500 TL

3.000 TL

Alpha Events

1.000 TL

1.500 TL

İzmir Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir'in En İyi Baby Shower ve Doğum Günü Organizasyon Şirketleri

İzmir doğum günü organizasyonu ve baby shower etkinliği düzenleyen şirketlerin en iyileri arasında Atölye Polen ve Alpha Events gibi firmalar bulunuyor. Bu şirketler sundukları hizmetler ile sıklıkla tercih ediliyor.

İzmir'in en iyi baby shower ve doğum günü organizasyon firmalarının hizmetlerini sizin için derledik.

Atölye Polen

Atölye Polen, İzmir baby shower organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Karşıyaka’da yer alan firma, hazır süsleme veya özel tasarım konseptlerle müşterilerine hizmet veriyor. Firmanın hizmetleri arasında; konsept pastalar, balon süslemeleri, masa süsleme, ikramlık, fotoğraf köşesi, hediyelik ürün, çiçek, dekorasyon ve pankart bulunuyor.

Atölye Polen'in doğum günü ve baby shower organizasyonu paket fiyatları DüğünBuketi.com'a özel 1000 TL'den başlıyor.

Duygum Wedding

İzmir, Buca’da hizmet veren Duygum Wedding İzmir'in en çok tercih edilen organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Firma,; baby shower masası süsleme, balon seti, hediyelik, anı defteri ve kalemi, dekorasyon, kişiye özel konsept, 1 yaş kutlama partisi ve yaş günü kutlaması gibi hizmetlerine paket içeriklerine dahil olarak sunuyor.

Duygum Wedding ile baby shower ve doğum günü organizasyonu paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

İki-i Organizasyon

Balçova’da yer alan İki-i Organizasyon, İzmir’de doğum günü ve baby shower organizasyonu konseptleriyle sıklıkla tercih edilen firmalardan birİ olarak öne çıkıyor. Ailelere bebek odası süsleme, dekorasyon, ikramlık, mekan giydirme, barkovizyon, balon seti ve kişiye özel konsept gibi hizmetleri sunuyor.

İki-i Organizasyon ile doğum günü ve baby shower fiyatları 500 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketlerde ise 1000 TL'den başlayan seçenekler bulunuyor.

Sdf Design

Konak’ta yer alan Sdf Design doğum günü süslemeleri, sevgiliye sürpriz yaş günü, baby shower masası süsleme, barkovizyon, dekorasyon, bebek odası süsleme, ikramlık ve hediyelik tasarımı gibi hizmetler veriyor. Firma, hazır dekorasyon fikirlerinin dışında kişiye özel konseptler de sunuyor.

DüğünBuketi.com'a özel indirim fırsatları sunan Sdf ile 2500 TL'den başlayan fiyatlarla unutulmaz bir davet planlayabilirsiniz.

Alpha Events

Alpha Events, İzmir'in Konak ilçesinde konumlanıyor. Firma; sandalye temini, dekorasyon, doğum günü tagı, balon seti, süsleme, fotoğrafçı temini, catering , servis, konsept pasta, ışık ve ses sistemi hizmetlerini paket içeriklerine dahil olarak sunuyor. Dilerseniz mekan temini konusunda da firmadan destek alabilirsiniz

Alpha Events organizasyon paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

İzmir Organizasyon

Konak'ta faaliyet gösteren İzmir Organizasyon, baby shower kutlaması ve doğum günü partisi etkinliklerine özel hizmet veriyor. Firmanın hizmetleri arasında animasyon ekibi, süsleme, dekorasyon, ekipman temini, catering ve şişme oyuncak kiralama gibi seçenekler bulunuyor. Organizasyonlara özel mini lunapark kurabilen firma, ikram servisi imkanı da sunuyor.

İzmir Organizasyon ile 1000 TL'den başlayan fiyatlarla unutulmaz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

İzmir'de Doğum Günü ve Baby Shower Yapılabilecek Yerler

İzmir’de doğum günü partisi ve baby shower organizasyonu yapılabilecek yerler arasında Tagi Event ve Asansör Restaurant gibi mekanlar öne çıkıyor. Organizasyon firmaları, kutlama için anlaşma yaptığınız mekanların süslemelerini ve kutlamaya dair tüm gereklilikleri yerine getiriyor.

İzmir'de bu organizasyonlar için genellikle Konak, Karşıyaka, Buca ve Bornova gibi bölgelerde bulunan çeşitli mekanlar tercih ediliyor. Oteller, cafeler ve restoranlarda doğum günü ve baby shower organizasyonları düzenlenebiliyor.

CeysHome & Design İnstaShop Boutique Cafe

Güzelbahçe’de yer alan CeysHome & Design İnstaShop Boutique Cafe, 50 kişilik kapasitesi ve hoş atmosferi ile misafirlerine unutulmaz bir davet sunuyor. Mekan; baby shower kutlamaları, evlilik teklifi, doğum günü organizasyonu gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor. 500 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan mekan, konsept süsleme olanağı da sağlıyor.

Tagi Event

İzmir, Balçova’da yer alan Tagi Event, 100 kişiye varan kapasitesiyle baby shower ve doğum günü organizasyonları için uygun bir mekan olarak öne çıkıyor. Mekan; müzik grubu temini, mekan giydirme, masa süsleme, dekorasyon, sahne sistemi, ses, ışık ve servis elemanı gibi hizmetler sunuyor. Doğum günü pastası da hazırlayabilen mekan, 1000 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuyor.

Asansör Restaurant

Konak’ta yer alan Asansör Restaurant; tarihi yapısı, şık atmosferi ve hoş manzarasıyla müşterilerine hizmet veriyor. Mekan, 200 kişilik kapasitesi ile kalabalık gruplar için ideal bir alternatif sunuyor. Asansör Restaurant'ta servis personeli, masa süsleme, etkinlik sorumlusu hizmeti ve dışarıdan organizasyon şirketi getirme imkanı bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Doğum günü organizasyonu hakkında merak edilenlere buradan bakabilirsiniz.

İzmir'de Doğum Günü Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

Paket halinde hizmet sunan firmalar başlangıç olarak 750 - 1.000 TL fiyat aralığı ile karşınıza çıkıyor. Her şey dahil full paket fiyatları ise 1.500 - 2.500 TL arasında seyrediyor.

İzmir'in En İyi Doğum Günü Organizasyon Firmaları

  • Moonlight Organizasyon
  • Happy Organizasyon
  • SYM Event & Organization
  • SDF Design
  • İki-i Organizasyon

İzmir baby shower ve doğum günü organizasyonu firmaları hakkında merak edilen tüm bilgilere bu yazımızda yer verdik. Organizasyon şirketlerinin hizmet paketlerini, fiyatlarını ve paket içeriklerini inceledik. Doğum günü ve baby shower kutlamalarınız için tercih edebileceğiniz mekanlara ve sundukları hizmetlere değindik. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde yer alan firmalardan ücretsiz teklif alabilirsiniz. Keyifli bir organizasyon dileriz!