İzmir Düğün Davetiyesi ve 2024 Fiyatları

(19 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Düğün Davetiyesi
Hayalime Ortak Ol Derneği
10

Hayalime Ortak Ol Derneği

5.0
(2)
İzmir, Konak
3başlangıç fiyatı
Davetiyembenim
7

Davetiyembenim

İzmir, Buca
1başlangıç fiyatı
Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye
5

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye

İzmir, Konak
1başlangıç fiyatı
Duru Atölye
7

Duru Atölye

İzmir, Konak
2başlangıç fiyatı
Davetiyen
8

Davetiyen

İzmir, Karabağlar
1başlangıç fiyatı
Polen Davetiye
7

Polen Davetiye

İzmir, Buca
2başlangıç fiyatı
Işık Ajans & Matbaa
4

Işık Ajans & Matbaa

İzmir, Konak
1başlangıç fiyatı
Selin'in Atölyesi
6

Selin'in Atölyesi

İzmir, Gaziemir
1başlangıç fiyatı
Kaff Davetiye
8

Kaff Davetiye

İzmir, Bornova
1başlangıç fiyatı
Keddy Dizayn
5

Keddy Dizayn

İzmir, Karşıyaka
1başlangıç fiyatı
Koza Davetiye
4

Koza Davetiye

İzmir, Konak
2başlangıç fiyatı
Vintage Atölye
6

Vintage Atölye

İzmir, Ödemiş
3başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Davetiyeler, geçmişten günümüze kişilere bir organizasyona davetli olduklarını bildirmek ve gerçekleştirilecek olan organizasyonun adres bilgilerini iletmek adına kullanılıyor. İzmir’de bulunan düğün davetiyesi firmaları fiyatları, düğün hazırlığındaki çiftlerin en merak ettiği konular arasında alıyor. Davetiye modelleri fiyatları seçilen tasarıma ve kullanılan kağıt kalitesine göre değişebiliyor. İzmir düğün davetiyesi fiyatları 1 TL'den başlayan adet ücretleri ile çiftlerin beğenisine sunuluyor.

İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

İzmir düğün davetiyesi firmalarının başlangıç fiyatları 100 adet için ortalama 70 - 90 TL arasında değişiyor. öncelikli olarak davetiyelerin basılacağı kağıt, üzerinde yer alan tasarımlar, kullanılan renkler ve basım şekli, düğün davetiye fiyatlarının değişmesinde önemli rol oynuyor.

Düğün davetiyesi yapan firmalar, İzmir’de Kemeraltı başta olmak üzere, Karşıyaka ve Buca gibi semtlerde karşımıza çıkıyor. Düğün ve sünnet organizasyonlarınızın yanı sıra farklı etkinlikleriniz için de davetiyeler bastırabiliyorsunuz. İzmir’de en çok tercih edilen davetiye modelleri 100 adet üzerinden fiyatlandırmaları ise şöyle;

Model

Başlangıç Fiyatları*

Ortalama Fiyatlar*

çiçek Desenli Sade Tip Davetiye

45 TL

55 TL

Katlanabilir Tasarım Davetiye

60 TL

75 TL

Kraft Davetiye

60 TL

80 TL

özel Tasarım Davetiye

90 TL

110 TL

çekmeli Tip Davetiye

80 TL

95 TL

Retro Davetiye

110 TL

120 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir'de En çok Tercih Edilen Düğün Davetiyesi Firmaları

İzmir’de en çok tercih edilen düğün davetiyesi firmaları genellikle Kemeraltı’nda yer alıyor. Bunların başında Ekin Davetiye ve Ege Davetiye gibi isimler yer alıyor. Standart modellerin yanında kişiye özel davetiye de üreten firmalar ile görüşerek özel günlerinizde sizin için en uygun tasarımı bulabilirsiniz. Herhangi bir davetiye firması ile anlaşmadan önce, firmanın tasarlamış olduğu ürünleri görerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Buca Düğün Davetiyesi Fiyatları

İzmir Buca’da düğün davetiyesi yapan firmalar arasında tarzınıza uygun birçok seçenek bulunuyor. Bölgenin en sevilen davetiyecileri arasında Polen Davetiye öne çıkıyor. Buca’da bulunan davetiye firmalarından organizasyon konseptiniz ile uyumlu tasarımlar bastırabilirsiniz.

Ayrıca Ata Matbaacılık, Kumsal Davetiye ve Yekta Davetiye firmalarından hayallerinizdeki gibi bir davetiye modelini temin edebilirsiniz. Buca genelinde davetiye fiyatlarının adet fiyatının 1,50 TL'den başladığını da eklemek isteriz.

Polen Davetiye

Polen Davetiye, İzmir düğün davetiyesi tasarlayan yerler arasında oldukça popüler olan bir firma olarak öne çıkıyor. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan şubeleri ile hizmet sunuyor. Buca’da bulunan Polen Davetiye'de isterseniz hazır şablonlardan, isterseniz de kendi tasarımınız olan davetiye modellerini bastırabilirsiniz.

Polen Davetiye fiyatları 100 adet üzerinden hesaplanıyor. 100 TL'den başlayan fiyatlarla hayalinizdeki davetiyeye sahip olabilirsiniz.

Konak & Kemeraltı Davetiye Basan Matbaalar

İzmir’in kalbi olarak nitelendirilen Konak ve Kemeraltı’nda bulunan davetiye firmaları sizin için sade veya gösterişli tasarımlar üretebiliyor. Davetiyelerinizi dilerseniz şeffaf, dilerseniz opak kağıtlara bastırabilirsiniz. Tamamen kişisel zevklerinizi yansıtan bir davetiye oluşturarak yıllar boyunca hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Konak ilçesinin en çok tercih edilen davetiyecileri arasında Ekin Davetiye, Ege Davetiye, Peri Davetiye, Eyüp Davetiye, Pera Davetiye, Erdem Davetiye, Koza Davetiye, Timur Davetiye ve İzmir Davetiye Dünyası gibi firmalar yer alıyor. Bölge genelinde davetiye adet fiyatları 0,75 - 1,50 TL'den başlıyor.

Ekin Davetiye

İzmir düğün davetiyesi firmaları arasında öne çıkan Ekin Davetiye, uygun fiyatları ve özel davetiye tasarımları ile dikkat çekiyor. Sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firma, kendinden zarflı, renkli, siyah - beyaz gibi farklı davetiye modelleri hazırlıyor. Tasarım davetiye konusunda güvenebileceğiniz firma, çiftlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Ekin Davetiye'de 100 adet üzerinden hesaplanan davetiye fiyatları 80 TL'den başlıyor.

Karşıyaka'da Düğün Davetiyesi Firmaları

İzmir Karşıyaka’da bulunan Liva Davetiye ve Renna Butik Davetiye, bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında yer alıyor. Hazır model davetiyelerin adet fiyatları 1 TL'den başlarken, özel tasarım davetiyelerde adet fiyatı kullanılan kağıt türüne göre artış gösterebiliyor. Bölge genelinde ise 100 adet üzerinden hesaplandığında 90 TL'den başlayan fiyatlarla davetiye bastırabilirsiniz.

Liva Davetiye

İzmir’de düğün davetiyesi yapan yerler arasında ilk sıralarda yer alan Liva Davetiye, online hizmet olanağı ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderim yapabiliyor. Firma düğün konseptinize en uygun olan davetiyeleri bulabilmeniz adına birbirinden güzel seçenekler sunuyor.

100 adet üzerinden hesaplandığında 85 TL'den başlayan fiyatlarla kaliteli ve şık davetiyelere sahip olabilirsiniz.

En İyi Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetiye modelleri, her yıl değişen tasarım trendlerine göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle düğününüzü yaptıracağınız dönemin modasını yakından takip etmeniz gerekiyor.

Ayrıca İzmir düğün davetiyesi firmaları da trendleri takip ederek her sene sizin için en güzel tasarımları oluşturuyor. Kendinden zarflı davetiye modelleri bu yıl çiftlerin en çok rağbet gösterdiği tasarımlar arasında yer alıyor. Şeffaf davetiye modelleri de sezonun trend tasarımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Sade Düğün Davetiyeleri

Sade düğün davetiyeleri, özellikle organizasyon tercihini nikah merasiminden yana kullanan çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu tür modeller, her dönem zarafeti ve şıklığı ile öne çıkıyor. Sade davetiye tasarımlarında el yazısı fontlar ve beyaz tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Davetiyelerin şıklığı dilerseniz saten kurdeleler ile tamamlanabiliyor.

Değişik Düğün Davetiyesi Tasarımları

Düğün davetiyenizin sıradanlıktan uzak ve ilgi çekici olmasını istiyorsanız değişik tasarımlara sahip düğün davetiyesi modelleri tam size göre. Bu davetiyelere örnek olarak; gazete haberi, evlilik cüzdanı, karikatür gibi farklı tasarımlara sahip davetiyeler verilebiliyor.

Davetiye kağıdından, üzerinde yer alan figür ve yazı fontlarına kadar alışılagelmişin dışında düğün davetiyesi modellerini İzmir’de Buca, Karşıyaka, Konak’ta bulunan davetiye firmalarından kolaylıkla bulabilirsiniz.

özel Tasarım Düğün Davetiyeleri

Düğün gününüzü unutulmaz bir tasarım ile ölümsüzleştirmek isterseniz kendi düğün davetiyenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Davetiye üzerinde eşiniz ile birlikte fotoğraflarınız ya da illüstrasyonlarınız yer alabilir. Yalnızca davetiyenizi değil, zarfınızı da özel tasarım olarak bastırabilirsiniz. İzmir'deki neredeyse tüm davetiye firmalarının özel tasarım hizmeti verdiğini de eklemek isteriz.

özel tasarım davetiye fiyatları adeti 3 - 5 TL'den başlamakla birlikte, fiyatlar kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebiliyor.

Lüks Düğün Davetiyeleri

Lüks düğün davetiyeleri; kutuları, sahip olduğu aksesuarları, püskülleri, yaldızlı ve gösterişli tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu düğün davetiyesinde, şıklık ve ihtişam ön plana çıkıyor. Lüks düğün davetiyesi fiyatları diğer davetiye modellerine göre daha yüksek aralıklarda seyredebiliyor. Tane adeti ortama 3

İzmir'de Sünnet Davetiyesi Fiyatları

İzmir’de bulunan matbaalar aracılığıyla oğlunuzun en özel günü için sünnet davetiyesi bastırabilirsiniz. Sünnet davetiyesi fiyatları 100 adet için ortalama 70 - 90 TL arasında değişiyor. Davetiye fiyatları; davetiyenin basıldığı kağıt, üzerinde yer alan figürler, renkler, baskı kaliteleri gibi farklı özelliklere göre belirleniyor.

Ege Davetiye

İzmir düğün davetiyesi basan matbaalar arasında yer alan Ege Davetiye aracılığıyla sünnet organizasyonu için davetiye bastırabilirsiniz. Sünnet düğünü davetiyesinde genellikle çocukların istediği renkler ve tasarımlar yer alıyor. Ege Davetiye birbirinden eğlenceli ve şık tasarımları sünnet çocuklarının beğenisine sunuyor.

İzmir Düğün Salonları

İzmir ili birbirinden güzel düğün salonlarına ev sahipliği yapıyor. Açık ve kapalı olarak hizmet veren salonlarda kır düğünü, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi pek çok organizasyon düzenlenebiliyor.

Kişi başı 30 TL'den başlayan cazip düğün fiyatları sunan salonlarda, yemekli ve kokteyl düzeninde davetler düzenlenebiliyor. İl genelinde öne çıkan salonlar arasında Elegance Garden, Elit Düğün Davet ve Değirmenci Kır Düğün Salonu gibi isimler öne çıkıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün davetiyeleri için merak edilen soruların cevabı burada yer alıyor.

İzmir'de Düğün Davetiyesi Yapan Yerler

  • Hayalime Ortak Ol Derneği
  • Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye
  • Kaff Davetiye
  • Selin'in Atölyesi
  • Koza Davetiye

Düğün Davetiye Fiyatları Ne Kadar?

Tüm firmalarda olduğu gibi İzmir'deki düğün davetiyesi yapan firmalar da belirli bir hizmet ücreti belirliyor. Adet sayısına göre belirlenen davetiye fiyatları 100 - 200 TL arasında değişiyor.

Bu yazımızda İzmir düğün davetiyesi fiyatlarını, modellerini, trendlerini ve şehrin önde gelen firmalarını inceledik. Davetiye bastırırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine değindik. Davetiye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfalarımızda yer alan "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, bütçenize en uygun davetiye modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.