İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları

(19 sonuç)

İstanbul
Organizasyon Firmaları
Düğün Organizasyonu Firmaları
Saray Davet Organizasyon
15
6

Saray Davet Organizasyon

5.0
(5)
İstanbul, Başakşehir
1000başlangıç fiyatı
Sapphire Organizasyon
15

Sapphire Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
2500başlangıç fiyatı
Mis Organizasyon
156

Mis Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Esenyurt
5000başlangıç fiyatı
ES Event Production
4

ES Event Production

İstanbul, Beşiktaş
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Royal Organizasyon
10

Royal Organizasyon

İstanbul, Ümraniye
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
BAK Organizasyon
30

BAK Organizasyon

5.0
(5)
İstanbul, Ümraniye
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ceremony Event
108

Ceremony Event

5.0
(1)
İstanbul, Kağıthane
2500başlangıç fiyatı
Yelkenli Organizasyon
12

Yelkenli Organizasyon

İstanbul
500başlangıç fiyatı
Lyla Wedding
79

Lyla Wedding

5.0
(29)
İstanbul, Kartal
2500başlangıç fiyatı
Rinelia Organizasyon
34

Rinelia Organizasyon

5.0
(9)
İstanbul, Maltepe
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Setup Catering Davet ve Organizasyon
77

Setup Catering Davet ve Organizasyon

5.0
(1)
İstanbul, Çekmeköy
3000başlangıç fiyatı
A Davet Organizasyon
38

A Davet Organizasyon

4.8
(20)
İstanbul, Bahçelievler
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İstanbul düğün organizasyon firmaları, istediğiniz düğünü organize edebilmeniz için ihtiyacınız olan her olanağı sunuyor. Firmalar; kişiye özel tasarım, gelin yolu, masa sandalye süsleme, çiçek aranjmanları gibi çok sayıda hizmet veriyor. İstanbul düğün organizasyon firmaları paket fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

İstanbul'da Düğün Davet Organizasyon Firmaları Fiyatları

İstanbul’un her iki yakasında da isteklerinizle birebir örtüşecek bir düğün organizasyon firması bulunuyor. Bu firmalar, mekan süslemesi dışında DJ ve canlı müzik ekibi gibi ekiplerin de teminini yapıyor.

Firmalar, seçtiğiniz düğün mekanını da göz önünde bulundurarak size ve düğün türünüze en uygun konseptleri hazırlıyor. İstanbul düğün organizasyon firmaları fiyatlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Organizasyon Firması

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Weddingland

2.500 TL

5.000 TL

MBM Davet Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Alpares Organizasyon

5.000 TL

7.500 TL

Mis Organizasyon

1.500 TL

3.000 TL

Esra Gencer

2.500 TL

5.000 TL

Elizi Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Masal Düğün Davet&Organizasyon

5.000 TL

7.500 TL

Bükre Event Planner

1.000 TL

1.500TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için teklif alınız.

Avrupa Yakası Organizasyon Firmaları

Avrupa Yakası organizasyon firmaları, demo masa hizmetleriyle seçtiğiniz konsepti düğün öncesi deneyimlemenize olanak tanıyor. Avrupa Yakası'nda bulunan İstanbul düğün organizasyon firmaları, barkovizyon, havai-fişek, davetiye hazırlama gibi farklı ihtiyaçlarınıza bünyelerinde yanıt verebiliyor. Firmalar modern ve yenilikçi tasarımlarını size ve konseptinize göre farklı şekillerde tasarlıyor.

Weddingland Fiyatları

Gayrettepe’de bulunan Weddingland kişiselleştirilmiş konsept çalışmaları yapıyor. Firma, seçtiğiniz düğün salonunu da, daha küçük düğün kutlamaları için evinizi de başarıyla dekore edebiliyor. Yemekten düğün pastasına, nikah şekerinden diğer ikramlara kadar her detay Wedding Land’in elinden geçiyor. Müzik konusunda da yetkinliği olan firma, ses ve müzik sistemleri ile düğün günü sahne alacak müzisyeni ayarlayabiliyor.

Barkovizyon hizmeti sayesinde düğün boyunca gelin ve damadın en güzel anıları ekrana yansıtılıyor. Bu güzel anıların artması için firmanın temin ettiği fotoğrafçı düğün günü boyunca çekim yapabiliyor. Yine firmanın temin ettiği havai fişekler bu fotoğraflara güzel bir arka plan oluşturuyor. 

MBM Davet Organizasyon

MBM Davet Organizasyon, hizmet skalası geniş İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Firmanın her ihtiyaca hitap eden farklı bir düğün paketi bulunuyor. Düğünde eğlenceye önem verenler, firmanın dansçı ve nedime ekibinden faydalanabiliyor. İstenirse bir müzisyen ekibi de dansçılara eşlik edebiliyor.

MBM Davet Organizasyon, istediğiniz renkler ve aksesuarları kullanarak kişiye özel konsept ve masa sandalye giydirme hizmeti verebiliyor. Bu masalar, canlı çiçekler ile süsleniyor. En özel gününüzden sevdikleriniz bir hatırayla ayrılsın isterseniz firma hediyelik eşyalar da hazırlayabiliyor. 

Alpares Organizasyon

İstanbul Bakırköy’de bulunan Alpares Organizasyon, demo masa hizmeti veriyor. Bu sayede düğün esnasında kullanacağınız konsepti önceden görmeniz ve isteğe bağlı değişiklikler gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Geniş showroomları ile firma, organizasyon boyunca kullanılacak tüm eşyaları görme, kiralama ve satın alma hizmeti sunuyor.

Alpares Organizasyon yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayıp Türkiye’nin diğer illerinde ve yurt dışında da düğün organizasyonları düzenleyebiliyor. Firma, unutulmaz bir düğün için gereken ışık, ses sistemleri, catering, dj, servis elemanı gibi hizmetlerin tümünü verebiliyor. 

Mis Organizasyon

Mis Organizasyon geniş hizmet skalası, aksesuarları ve deneyimli ekibi ile en iyi İstanbul düğün organizasyon firmaları arasına adını yazdırmayı başarıyor. Organizasyon firması düğün öncesinden balayına kadar ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Mis Organizasyon, şehir dışında da faaliyet gösterebiliyor. İsteğe bağlı sanatçı ve servis elemanı da temin eden firma, nikah şekeri gibi kişiye özel aksesuarları da başarıyla tasarlayabiliyor. 

Anadolu Yakası Organizasyon Şirketleri

İstanbul Anadolu Yakası organizasyon şirketleri, planlı çalışmaları ve alanında uzman ekipleriyle düğün organizasyonlarının mimarı oluyor. Şirketler, size özel organizasyon sorumluları atayarak ikram edilecek yemeklerden hediyelik eşyalara kadar her konuda sizinle koordinasyon halinde oluyor. Anadolu Yakası'nda bulunan İstanbul düğün organizasyon şirketleri, Kadıköy, çekmeköy gibi merkezi bölgelerde hizmet veriyor.

Esra Gencer Event

Kadıköy’de hizmet veren Esra Gencer Event, tasarımlarını yaparken hayallerinizi dikkate alıyor. Olası bir aksilikten sakınmak için firma organizasyon planınızı çıkararak düğün boyunca bu plana sadık şekilde hareket ediyor. özellikle sahne konusunda kendine güvenen şirket, dilediğiniz müzik türüne göre en uygun sanatçı ve DJ’i bulabiliyor.

Esra Gencer Event dekorasyon konusunda da son derece iddialı. çeşitli çiçek ve dekorlarla hayalinizdeki konsepti oluşturan şirket, masa sandalye giydirmelerinde de istediğiniz rengi kullanıyor. Şirket, taze çiçekler ile göz kamaştırıcı gelin tagları ve çadırlar oluşturabiliyor. 

Elizi Organizasyon

Elizi Organizasyon, farklı malzeme ve dekorasyon seçenekleri ile farklı mekanlardaki düğünleri başarıyla gerçekleştirebiliyor. Şirket; ses, müzik, ışık sistemlerinde ve kameralarda en son teknoloji ekipmanları kullanıyor. Bir diğer teknolojik ekipman olan barkovizyon yardımı ile de düğün dev ekrana yansıtılıyor.

Düğün süreci, düğün öncesi planlama toplantısı ile gelin ve damat adayları ile netleştiriliyor. Konuklarınızı en iyi şekilde karşılamak için firma, karşılama hostesi hizmeti de veriyor. Konuklarınız dilerse şirketin oluşturduğu fotoğraf köşesinde çektirdikleri pozlarla, düğünden güzel hatıralarla ayrılabiliyor. 

Masal Düğün & Davet Organizasyon

Masal Düğün & Davet Organizasyon yaratıcı konsept seçenekleri ve kaliteli hizmeti ile öne çıkıyor. Firmanın uzman organizasyon sorumluları, sizi hayallerinizdeki düğün için en uygun seçeneklere yönlendiriyor. Kadıköy’de bulunan firma, düğünlerinizi volkanlar, havai fişekler, lazer ışık şovları ile zenginleştiriyor.

Masal Düğün & Davet, düğün alanını tamamıyla sizin isteğinize göre dekore ediyor. Konsepte uygun renklerle giydirilmiş nikah masası, canlı çiçekler ve tüllerle süslenmiş kişiye özel gelin yolunun bitimine yerleştiriliyor. Alandaki diğer masa ve sandalyeler de gelin yolu ve nikah masası ile aynı renklerde giydiriliyor.

Bükre Event Planner

Bükre Event Planner, çekmeköy merkezli olmasına rağmen İstanbul’un tüm ilçelerinde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. Geniş salonlar ya da ev ortamı fark etmeksizin, firma her ortama uyum sağlayacak tasarımlar yapabiliyor. Kişiye özel tasarımlara, pasta, yemek, sandalye masa giydirme, ikramlar, mekan süsleme de dahil ediliyor.

Bükre Event Planner organizasyon planlaması sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Organizasyon sorumluları, bu plan dahilinde ses sanatçıları, servis elemanları, fotoğrafçılar gibi çalışanlar temin edebiliyor.

İstanbul Düğün Dans Kursları

Belki de yıllardır düğün dansı için bekliyorsunuzdur. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı bu ilk dansı mükemmel hale getirmek isterseniz bir düğün dans kursu ile anlaşabilirsiniz. Bu kurslarda tangodan salsaya kadar istediğiniz her türde eğitimi alarak, düğün gecesinde kusursuz bir performans sergileyebilirsiniz. Dilerseniz özel ders imkanlarından faydalanarak eş adayınızla derslere baş başa katılabilirsiniz.

Ataşehir Dans Keyfi

Ataşehir Dans Keyfi, dikkat çekici koreografiler arayan çiftlerin imdadına koşuyor. Daha önce dans etmemiş çiftlere bile dans figürlerini özenle öğreten ekip, düğün gününe eğlenceli bir dans gösterisi hazırlıyor. Stüdyo, salsa, hip-hop, oryantal, tango, düğün dansı, Flamenko dans dersleri veriyor. Stüdyoda bulunan giyinme odaları ve kafeterya, rahatça hazırlanıp dans dersinizi beklerken günün stresini atmanıza da olanak tanıyor.

Kullanılan iklimlendirme sistemleri, dört mevsim boyunca dans ederken üşüyüp terlemenizi engelliyor. Ulaşımını şahsi araçlarla sağlayacak çiftler, stüdyonun otopark hizmetlerinden de faydalanabiliyor. 

Dans Point

Bakırköy Dans Point, gelin ve damat adaylarına özel koreografiler hazırlayabiliyor. Stüdyoda dileyen çiftler Bachata, Cha Cha, Tango, Salsa gibi Avrupai dansların yanı sıra, harmandalı, oryantal gibi Türk kültürüne özgü dansların eğitimini de alabiliyor. Firma, yaklaşık dört derste sizi başarılı bir dans gösterisi yapabilecek hale getiriyor.

Dans Point, paketleri yanında oyun havası eğitimini ücretsiz sunuyor. Düğün dansında yaşanacak aksiliklerden kaçınmanız için stüdyoda bulunan tarlatanlar ile çeşitli denemeler gerçekleştiriliyor. Dilerseniz hocanız sizin için düğün mekanına gelerek burada da bir çalışma gerçekleştirebiliyor.

Dans Keyfi Altunizade

Dans Keyfi Altunizade, hayat arkadaşınız ve yakın dostlarınızla romantik ve eğlenceli dans şovları hazırlamanıza olanak sağlıyor. Gelin ve damat adayları düğün dansı için özel ders alabilirken, kalabalık grup dersleri sayesinde arkadaşlarınız ile de eğlenceli koreografiler hazırlanabiliyor. Eğitmenler, dans müziğinize göre özel şovlar tasarlayabiliyor.

Uzun yıllardan beri hizmet veren stüdyo, düğün öncesinde yapılan toplantı ve son prova ile dansa son şeklini veriyor. Başarılı bir şov için düğünden iki hafta önce ders almanız ise yeterli oluyor. Stüdyo, her seviyede bireye uygun dans dersleri verebiliyor. 

İstanbul düğün organizasyon firmaları yenilikçi, modern ve teknolojik konsept ve ekipmanları ile dikkat çekiyor. Havai fişeklerden volkan şovlarına kadar her ayrıntısı düşünülmüş düğünler için bir organizasyon firmasıyla çalışmanız gerekiyor. Dilerseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna hemen tıklayabilir, destek ekibinin sunduğu fiyat teklifi ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular