İzmir Düğün Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(26 sonuç)
İzmir
Organizasyon Firmaları
Düğün Organizasyonu Firmaları
Munu Organizasyon
11
Munu Organizasyon
İzmir, Karabağlar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tu Deseo
47
1
Tu Deseo
5.0
(2)
İzmir, Çeşme
7500başlangıç fiyatı
Myna Catering & Events Organizasyon
82
Myna Catering & Events Organizasyon
5.0
(4)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Sağlam Catering &Organizasyon
31
Sağlam Catering &Organizasyon
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Mon Jardin
6
Mon Jardin
5.0
(1)
İzmir
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Beyaz Lale Organizasyon
12
Beyaz Lale Organizasyon
5.0
(2)
İzmir
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Amore Wedding
10
Amore Wedding
5.0
(1)
İzmir, Karşıyaka
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Mihenk Davet ve Organizasyon
24
Mihenk Davet ve Organizasyon
5.0
(6)
İzmir
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Dream Events
73
3
Dream Events
5.0
(12)
İzmir, Bayraklı
7500başlangıç fiyatı
Aydans Düğün & Davet & Organizasyon
39
Aydans Düğün & Davet & Organizasyon
5.0
(7)
İzmir, Karşıyaka
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
DavetVar Butik Organizasyon
16
DavetVar Butik Organizasyon
5.0
(1)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir düğün organizasyon firmaları, sundukları avantajlı paketleri ile etkinlik planlama hizmeti veriyor. Hayallerinizdeki düğün konseptini uygulamak için anlaşabileceğiniz bu firmalar; Konak, Karşıyaka, Buca, Bornova gibi bölgelerde konumlansa da İzmir'in dört bir yanında hizmet verebiliyor. İzmir düğün organizasyonu şirketleri fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

İzmir Düğün Organizasyon Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir düğün organizasyonu şirketlerinin paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişiyor. Fiyatların belirlenmesinde organizasyon şirketlerinin sunduğu paket içerikleri önemli rol oynuyor. Başlangıç paketleri organizasyon için temel hizmetleri içerirken, her şey dahil paketler organizasyona dair daha detaylı hizmetler sunuyor.

İzmir düğün organizasyonu firmaları arasında öne çıkan isimler ve fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Sevim Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Dream Events

5.000 TL

10.000 TL

Masal Gibi Davet Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Alpha Events

1.000 TL

1.500 TL

Mihenk Davet ve Organizasyon

500 TL

2.000 TL

Amore Wedding

1.500 TL

3.000 TL

Myna Catering & Events

2.500 TL

5.000 TL

Mon Jardin

2.000 TL

4.000 TL

Lavinya Organizasyon

1.250 TL

3.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir’deki En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

İzmir düğün organizasyon firmaları arasında Lavinya Organizasyon ve İzmir Organizasyon gibi isimler öne çıkıyor. Bu firmalar, çiftlere farklı konseptlerde hazırlanmış organizasyon alternatifleri sunuyor. örneğin, kır düğünü konsepti talep ettiğiniz firmalar; süslemeleri, giydirmeleri ve hazırlıkları seçiminize göre düzenliyor. Firmalar seçtiğiniz mekan neresi olursa olsun tüm düğün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

Sevim Organizasyon

Bayraklı’da bulunan Sevim Organizasyon, İzmir düğün organizasyon firmaları arasında uygun fiyatlı paketleri ile öne çıkıyor. İsteğe göre şekillenen organizasyon paket içerikleri arasında; havai fişek gösterisi, canlı çiçek temini, gelin tagı, organizasyon danışmanlığı, konsept tasarımı, masa süsleme, dekorasyon ve gelin yolu süsleme bulunuyor. Firma, ayrıca mekan giydirme hizmeti de sunuyor.

Firmanın düğün organizasyonu fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Dream Events

Dream Events; düğün öncesi planlama toplantısı, barkovizyon, led ekran, DJ ve müzik grubu temini, masa süsleme, dekorasyon, fotoğraf köşesi, özel konsept tasarımı, gelin tagı, misafir hediyeliği, dilek feneri, ekipman temini, çiçek temini gibi hizmetler sunuyor. Bayraklı ilçesinde konumlanan firmanın düğün paketi fiyatları 5000 TL'den başlıyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon

Masal Gibi Davet Organizasyon, Konak’ta düğün planlama hizmeti sunuyor. İzmir düğün organizasyon şirketleri arasında uygun fiyat politikası ile beğeni toplayan firma müşterilerine; misafir hediyeliği, gelin yolu düzenleme, gelin tagı, masa süsleme ve dekorasyon, fotoğraf köşesi, canlı çiçek temini ve konsept tasarımı gibi hizmetler sunuyor.

Masal Gibi Davet'in düğün organizasyonu paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor..

Alpha Events

Kişiye özel konsept tasarımı, süsleme, dekorasyon, çiçek temini, etkinlik sorumlusu, ekip temini gibi hizmetler sunan Alpha Events Konak’ta yer alıyor. Müşteri odaklı bakış açısına sahip olan şirket, aynı zamanda nişan, söz gibi farklı etkinlikler için de hizmet veriyor. DüğünBuketi.com çiftlerine uygun paketler sunan firmanın paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor..

Mihenk Davet ve Organizasyon

İzmir düğün organizasyonu firmaları arasında sıklıkla tercih edilen Mihenk Davet ve Organizasyon çiftlere kusursuz bir düğün planlama hizmeti sunuyor. Konsept fikirlere sahip olan firma; çiçek, dekorasyon, fotoğraf, video, havai fişek, ışık ve ses, masa ve sandalye temini, mekan giydirme gibi hizmetler sunuyor. Firmanın paket fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Amore Wedding

Amore Wedding ile düğününüz için farklı konsept fikirleri oluşturabilirsiniz. İzmir düğün organizasyon denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Amore uzman bir ekip ile çalışıyor. Firma hizmetleri arasında; araç kiralama, balayı planlama, barkovizyon, çiçek temini, nikah şekeri, pasta, servis elemanı, mekan giydirme, davetiye, misafir hediyeliği, catering ve dekorasyon hizmetleri bulunuyor. 1500 TL'den başlayan paket fiyatları alınan hizmete göre değişebiliyor.

Mon Jardin

Alanında deneyimli bir ekiple çalışan Mon Jardin, İzmir’in en köklü organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Şirket, müşterilerinin beklentilerine uygun biçimde tasarlanmış farklı konseptler sunuyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında; demo masa, konsept geliştirme, mekan giydirme, çiçek temini gibi hizmetler bulunuyor. 2000 TL'den başlayan fiyatları ile çiftlerden beğeni topluyor.

İzmir'de Uygun Fiyatlı Kır Düğünü Mekanları

Uygun fiyatları ile hizmet sunan İzmir kır düğünü mekanları arasında; İzmir Arena, Kırçiçeği Event Hall ve Seydi Bahçe Kır Düğünü gibi isimler öne çıkıyor. Bu mekanlar, müşterilerine kokteylli ve yemekli olmak üzere farklı fiyatları olan seçenekler sunuyor.

Hafta içi kişi başı yemekli fiyatlar ortalama olarak 30 TL, hafta sonu ise yaklaşık 80 TL civarında seyrediyor. Kokteyl organizasyonlar daha uygun fiyat aralıklarında sunuluyor.

Kırçiçeği Event Hall

Kırçiçeği Event Hall İzmir'in Buca ilçesinde hizmet veriyor. Mekanın kapalı alan kapasitesi 600 kişi, kır bahçesi ve havuz başı kapasiteleri ise 2000 kişi olarak öne çıkıyor. Kalabalık organizasyonlar için ideal olan mekan; düğün pastası, gelin yolu, çim zemin, vale, video ve fotoğraf çekimi, masa süsleme ve konsept planlama gibi hizmetler sunuyor.

Kırçiçeği Event'ta kır düğünü fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL'den başlıyor.

Seydi Bahçe Kır Düğünü

Seydi Bahçe Kır Düğünü, 1500 kişilik kır bahçesi alanıyla Gaziemir’de hizmet veriyor. Mekan; barkovizyon, catering, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı, vale, karşılama için hostes, sahne sistemleri, ses ve ışık gibi pek çok olanağı bulunuyor. Sahip olduğu şık ortamla Seydi Bahçe Kır Düğünü sizlere hoş bir ambiyans sunuyor. Mekanda kişi başı kır düğünü fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Keyfi Şahane

İnciraltı’nda yer alan Keyfi Şahane; gelin yolu, gazebo, gelin tagı, mekan süsleme, catering, video ve fotoğraf çekimi ve vale hizmetlerini veriyor. Mekan, ayrıca dışarıdan catering ve organizasyon şirketi ile çalışabiliyor. Sunulan hizmet paketleri arasında seçim yapabilir, düğününüzde konuklarınızı hayran bırakacak bir ortam hazırlayabilirsiniz. Kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün organizasyonu ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

İzmir'in En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

 • SVM Organizasyon & Catering
 • Ekin Düğün Organizasyon
 • çağlar Organizasyon
 • Nazlı Wedding Organizasyon
 • Alpha Events

İzmir Düğün Organizasyonu Firmalarının Fiyatları Ne Kadar?

Hayatınızın en güzel günü için tüm eksiklerinizi gideren organizasyon firmaları, farklı fiyat alternatifleri sunuyor. Eğer mekan ayarlamasını da firmaya bırakırsanız 30.000 TL'ye varan fiyatlar sizlere sunuluyor. Mekan haricindeki hizmetler için belirlenen organizasyon fiyatları ise minimum 1.000 TL'den başlıyor.

Düğün Organizasyonu Paket İçeriğinde Neler Var?

 • Mekan dekorasyonu ve süsleme
 • DJ ve müzik grubu temini
 • Catering
 • Gelin tagı
 • Gelin yolu
 • Oturma planı düzenleme
 • Mekan giydirme
 • Konsept

Bu yazımızda sizler için, İzmir düğün organizasyonu şirketlerinin hizmetlerini ve paketlerini ele aldık. Bu şirketlerin fiyatları hakkında bilgiler sunduk. Düğün planlama telaşınızı geride bırakacak firmalar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için, sitemizde yer alan teklif formumuzu doldurabilirsiniz. ömür boyu mutluluklar dileriz!