Altındağ Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(21 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Altındağ
İnci Saray Düğün Salonu
23
2

İnci Saray Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
İremce Düğün Sarayı
20

İremce Düğün Sarayı

5.0
(5)
Ankara, Altındağ
1,000kapasite
35başlangıç fiyatı
Osmanlı Köşkü Davet Salonu
40
5

Osmanlı Köşkü Davet Salonu

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Zen Balo Davet & Düğün Salonu
37
3

Zen Balo Davet & Düğün Salonu

Ankara, Altındağ
750kapasite
40başlangıç fiyatı
Siyah İnci Düğün Salonu
17

Siyah İnci Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
450kapasite
80başlangıç fiyatı
Altın Koru Kır Düğünü
90
2

Altın Koru Kır Düğünü

5.0
(9)
Ankara, Altındağ
3,000kapasite
90başlangıç fiyatı
Dışkapı Başkent Düğün Salonu
13

Dışkapı Başkent Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo
12

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
750kapasite
50başlangıç fiyatı
1001 Gece Düğün Sarayı
7

1001 Gece Düğün Sarayı

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Manhattan Hotel Balo Salonları
20
2

Manhattan Hotel Balo Salonları

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
1,500kapasite
50başlangıç fiyatı
Grand Elif
19

Grand Elif

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
1,000kapasite
30başlangıç fiyatı
Zeynep Sultan Kasrı
30

Zeynep Sultan Kasrı

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
500kapasite
60başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Altındağ düğün salonları, kendine has ambiyanslarıyla hizmet sunuyor. Gelin ve damat adayları için modern detaylarla süslenen bir gece hazırlanıyor. Birbirinden farklı tasarımlara, hizmet içeriklerine ve menüye sahip düğün salonlarının fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Ankara Altındağ Düğün Salonları ve Fiyatları

Ulubey Düğün Salonu ve İremce Düğün Sarayı gibi mekanların ön plana çıktığı Altındağ, dikkat çekmeye devam ediyor. Her konuya çözüm odaklı yaklaşan ekip, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Yemekli veya kokteyl menüde leziz tatları hizmete sunan mekanların düğün fiyatları 30 - 80 TL aralığında değişkenlik gösteriyor.

Altındağ düğün salonları fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Aşk Olsun Düğün Salonları

50 TL

80 TL

Mira Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Rüya Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Manhattan Hotel Balo Salonları

30 TL

50 TL

Altınpark Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız. 

Aşk Olsun Düğün Salonları

500 kişilik kapasiteye sahip Aşk Olsun Düğün Salonları, birçok avantajı hizmet yelpazesine ekliyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekanda ışık, ses ve sahne hizmeti de sunuluyor. Dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışmaya sıcak bakılan mekanda aynı anda birden fazla düğün yapılabiliyor.

Yemekli davet veya paket sistemle hizmet sunan salon, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla beğeni topluyor. Yemekli düğün fiyatları 50 TL’den, düğün paketi fiyatları 2.000 TL’den başlıyor.

Mira Düğün Salonları

750 - 1.000 kişilik kapasiteye sahip Mira Düğün Salonları; şık tasarımı, geniş pist alanı ve ferah ortamıyla hizmet veriyor. Şehir manzaralı düğün salonu, yemekli veya kokteyl menüsüyle leziz tatları sizlerle buluşturuyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekanda müşteri memnuniyeti öncelik olarak belirleniyor.

Işık, ses ve sahne, canlı müzik, servis elemanı ve kişiye özel konsept gibi detayların bulunduğu salonda uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Kokteyl düzeninde hazırlanan düğün fiyatları 30 TL’den, yemekli düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Rüya Düğün Salonları

Gold rengin ağırlıklı kullanıldığı Rüya Düğün Salonları, Altındağ düğün salonları arasında yerini alıyor. Şık tasarımı ve 500 kişilik kapasitesiyle kapılarını açıyor. Mekanın organizasyon sorumlusu, düğün konseptinizin müziğinden pastasına, oturma düzeninden aksesuarlara kadar her detaya zevklerinizi yansıtıyor.

Dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışmanızı sağlayan mekan yemek servisi hizmeti veriyor. Yemekli veya yemeksiz paket sistemi uygulayan salon, menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneği sunuyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı 30 TL olarak belirlenen mekanda yemeksiz düğün paketi fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

Manhattan Hotel Balo Salonları

Açık ve kapalı alana sahip Manhattan Hotel Balo Salonları, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Açık alanda 1.000 ile 1.500 kişi, kapalı alanda 500 kişi misafir edebilen salon, çiçek aranjmanları, şamdan, supla ve avizelerle süsleniyor.

Organizasyon danışmanı, video ve fotoğraf çekimi, orkestra, catering, düğün pastası ve servis elemanı gibi hizmetleri beğeniye sunuyor. Menü tadımı ve değişikliği olanağıyla damak zevkinize uygun seçimler yapmanız sağlanıyor.

Gelin tagı, gelin yolu gibi hizmetler bulunan salonda kişi başı düğün fiyatları 30 ile 50 TL arasında seyrediyor.

Altınpark Düğün Salonu

Açık ve kapalı alanı bulunan Altınpark Düğün Salonu, süs havuzuyla çiftlerin ilgisini çekiyor. 1.000 kişiye kadar kapasite sunan salon beyaz rengin sadeliğiyle dizayn ediliyor.

Organizasyon sorumlusu bulunan salona dışarıdan organizasyon firması ve catering firması getirilebiliyor. Gelin tagı, gelin odası ve nikah masası gibi hizmetlerde süslemeyi ön planda tutan ekip, yemek servisinde lezzeti eksik etmiyor.

Kokteyl ve yemekli menüyü beğeniye sunan mekan en iyi organizasyonu yaşamanızı garanti ediyor. Altındağ Düğün Salonu’nda kişi başı düğün fiyatları 30 - 50 TL’den başlıyor.

Altındağ Karapürçek’teki Uygun Fiyatlı Düğün Salonları

Karapürçek düğün salonları sundukları profesyonel hizmet sayesinde Ankaralı çiftler tarafından tercih ediliyor. Dolmuş veya otobüsle şehrin her noktasından kolaylıkla ulaşılan mekanlar memnuniyet uyandırıyor. Ankara Altındağ düğün salonları arasında en iyileri sunan semtte sayısız seçenek bulunuyor.

Elissa Düğün Salonu

600 kişilik hizmet kapasite bulunan Elissa Düğün Salonu, şık tasarımı ve kaliteli hizmetiyle ön plana çıkıyor. Birçok organizasyona kapılarını açan mekan sunduğu olanaklarla memnuniyet uyandırıyor.

Organizasyon sorumlusu, yemek servisi, gelin yolu, gelin odası, gelin tagı gibi hizmetler sunulan salonda menü tadımı ve değişikliği de yapılıyor. Mekanda kokteyl düğün fiyatları 30 TL’den, yemekli düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Yeşil Kuşak Düğün Sarayı

Yuvarlak ve dikdörtgen masa tercihine giden Yeşil Kuşak Düğün Sarayı, beyaz, pembe ve mor renklerini süslemelerde kullanıyor.

500 - 750 kişilik kapasiteye sahip mekan, yemekli veya yemeksiz paket sistemle düğün organizasyonu hizmeti sunuyor. Organizasyon sorumlusu bulunan salona dışarıdan organizasyon, catering firması ve fotoğrafçı getirilebiliyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik sağlanabilen mekanda düğün fiyatları 30 TL’den, düğün paketi fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor.

Zümrüt Düğün Sarayı

Yeşil ve mavi salon olarak iki farklı davet alanını bünyesinde barındıran Zümrüt Düğün Sarayı, birçok avantajı hizmete sunuyor.

Yeşil salon 1.000 kişilik, mavi salon ise 500 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor. Farklı menüsüyle her damak zevkine hitap eden düğün sarayı beğeni toplamaya devam ediyor. Solist, orkestra, ışık, ses ve sahne, barkovizyon ve ışıklandırmasıyla öne çıkan salonlar şık tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

İsteğe bağlı semazen ve seymen gösterisi de yapılabilen mekanda gelin - damat odası ve geniş pist alanı bulunuyor. Düğün fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Altındağ'ın En İyi Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara Altındağ kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, şık tasarımları ve geniş hizmet yelpazeleriyle tercih ediliyor. Birçok konuda kolaylık sağlayan mekanlar beğeni topluyor. Düğün öncesinde hem gelin hem de damat adayları için keyifli bir gece planlanıyor. Bu mekanlarda kına veya bekarlığa veda gecesi kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu

Osmanlı Köşkü Davet Salonu, kına gecesi organizasyonlarında birçok avantajı hizmete sunuyor. Halısıyla ve yer minderleriyle kına gecesinin ruhunu yansıtan mekan kına tahtı, kına seti ve kına örtüsü hizmetini beğeniye sunuyor.

Bindallı ve kaftan kiralanabilen mekanda davul şov, oryantal – zenne, semazen ve şerbet ikramı da dikkat çekiyor. Organizasyon danışmanı, video ve fotoğraf çekimi gibi olanakların bulunduğu mekanda kına gecesi fiyatları 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

Kalıpçızade Ankara Konağı

Ahşap ve taş malzemelerin mükemmel uyumuyla meydana gelen Kalıpçızade Ankara Konağı, nostaljik aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. 100 - 250 kişilik kapalı alanı, 250 - 500 kişilik açık alanıyla hizmet sunan mekan kokteyl ve yemekli menülerini beğeniye sunuyor.

Organizasyon danışmanı, video ve fotoğraf çekimi, orkestra gibi hizmetlerin yanı sıra kına tahtı, kına müziği, kına mumu gibi hizmetler öne çıkıyor. Düğün pastası hizmetini de değerlendirebileceğiniz konakta kokteylli kına gecesi fiyatları 50 TL’den, yemekli davet fiyatları ise 100 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'nın Altındağ ilçesindeki düğün salonlarına dair tüm sorularınızı cevapları aşağıda yer alıyor.

Altındağ düğün salonları fiyatları ne kadar?

Uygun fiyatlı düğün yapmak isteyen çiftler için Altındağ'daki mekanlar fiyatları minimum kişi başı 40 TL'den başlatıyor.

En güzel Altındağ düğün salonları

  • Altındağ Kültür Sarayı
  • Aşk Olsun Düğün Salonları
  • Altınpark Düğün Sarayı
  • Zen Balo Davet & Düğün Salonu
  • Altınsaray Düğün Salonu
  • Siyah İnci Düğün Salonu

Altındağ düğün salonları kapasitesi ne kadardan başlıyor?

Açık ve kapalı davet alanları olan salonlar farklı alternatifler sunuyor. Açık alanlarında 1.500 kişiye kadar, kapalı salonlarında ise 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Ankara Altındağ düğün salonları, sınırsız hizmetleri, olanakları ve mekan özellikleriyle karşınıza çıkıyor. Tüm imkanları ile avantajlı fırsatlar sunan salonlar, uygun fiyatlı olmalarıyla geçer not alıyor. Mekanlar, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi kutlamalar için de uygunluk gösteriyor. Sizler de Altındağ’da düğün organizasyonu planlıyorsanız ücretsiz DüğünBuketi.com danışma hattını arayabilir, mekan seçimi ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.