Sincan Düğün Salonları

(28 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Sincan
Bahçemis Kır Bahçesi
36

Bahçemis Kır Bahçesi

5.0
(4)
Ankara, Sincan
1,750kapasite
75başlangıç fiyatı
Gülşan Düğün Salonu
42

Gülşan Düğün Salonu

5.0
(23)
Ankara, Sincan
600kapasite
150başlangıç fiyatı
Mandolin Wedding
12

Mandolin Wedding

Ankara, Sincan
400kapasite
250başlangıç fiyatı
Boran Park
47
2

Boran Park

5.0
(9)
Ankara, Sincan
700kapasite
250başlangıç fiyatı
Sincan Saray Düğün Salonu
5

Sincan Saray Düğün Salonu

4.0
(2)
Ankara, Sincan
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Göl Düğün Bahçesi
9
1

Göl Düğün Bahçesi

5.0
(2)
Ankara, Sincan
1,200kapasite
85başlangıç fiyatı
Muhteşem Wedding Pool
18

Muhteşem Wedding Pool

5.0
(3)
Ankara, Sincan
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları
7

Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları

5.0
(1)
Ankara, Sincan
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Yağmur 2 Düğün Sarayı
7

Yağmur 2 Düğün Sarayı

5.0
(1)
Ankara, Sincan
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Armonipark Düğün ve Nikâh Salonu
5

Armonipark Düğün ve Nikâh Salonu

5.0
(2)
Ankara, Sincan
750kapasite
10başlangıç fiyatı
Harikalar Diyarı Düğün Sarayı
12

Harikalar Diyarı Düğün Sarayı

5.0
(4)
Ankara, Sincan
500kapasite
60başlangıç fiyatı
Metropol Düğün Salonu
14

Metropol Düğün Salonu

5.0
(1)
Ankara, Sincan
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

Ankara şehrinin Sincan ilçesinde her mevsime ve her organizasyon türüne uygun düğün salonları sizleri bekliyor. Kapalı davet alanı, kır düğün salonları, açık hava ve her konsepte uygun mekanlar bulunuyor. Sincan düğün salonları ortalama 30 TL’den başlayan düğün fiyatları ile kapılarını açıyor.

Sincan’da En çok Tercih Edilen Düğün Salonları

Ankara Sincan ilçesinde çiftlerin en beğendiği düğün salonları, kapalı davet alanları ile dikkat çekiyor. Düzenlenen organizasyona göre düğün mekanları şık ve modern dekorasyon seçenekleri sunuyor. Yemekli ve yemeksiz menü, kokteyl menü gibi seçenekler sunuluyor. Belirlenen menülere göre mekanların kişi başı düğün fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Mekanların detaylı fiyat bilgisi ise şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Amelda Düğün ve Toplantı Salonları

30 TL

50 TL

Doruk Park Düğün & Nikah & Balo Salonları

30 TL

30 TL

Herasus Nikah Balo Salonları

10 TL

30 TL

Mrada Park Nikah Balo ve Düğün Salonları

30 TL

50 TL

Yıldız Park Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Amelda Düğün ve Toplantı Salonları

Amelda Düğün ve Toplantı Salonu, şık masaları ve mekan süslemeleri ile dikkat çekiyor. Kapalı ve açık davet alanına sahip olan mekan kapasite alanı ile geniş aileler için alternatif oluşturuyor. Kapalı davet alanı 1.000 kişilik, açık davet alanı için 500 kişilik misafir ağırlayabiliyor.

Kırmızı halı seçeneğiyle çiftlerin davete girişinde şık bir görünüm sunuyor. Yüksek tavanı, geniş salonu ve masa süslemeleri ile çiftlerin unutulmaz bir düğün düzenlenmesine yardımcı oluyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinin bulunduğu mekan kişi başı 30 TL’den başlayan davet fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Doruk Park Düğün & Nikah & Balo Salonları

çiftlerin en özel günlerinde uzun yıllar hatırlanacak bir organizasyon için Doruk Park Düğün Salonu hizmet sunuyor. İhtişamlı ve lüks dekorasyonu ile göz doldurmayı başarıyor. Beyaz ve altın sarısı renklerinin hakim olduğu mekandan çiftler mutluluk ile ayrılıyor. İşletmenin açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunuyor.

Mekan kapalı davet alanı için 1.000 kişilik, açık davet alanı için ise 500 kişilik kapasite belirliyor. Otoparkın olduğu mekanda 500 araç kapasitesi bulunuyor. Karşılama hostesi, mekan ve masa süsleri ile çiftlerin en özel günlerinde kaliteli hizmetler sağlıyor. Şehir manzarası eşliğinde düğün organizasyonu düzenlenen mekanın kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Herasus Nikah Balo Salonları

Sincan ilçesinin en gözde düğün salonları arasında Herasus Nikah Balo Salonu yer alıyor. Görkemli dekorasyonu, şamdanları ve masa süslemeleri ile dikkat çekiyor. Geniş bir davet alanında şehir manzarası eşliğinde en özel gününüzü yaşamanıza imkan tanıyor. Etkinlik sorumlusunun olduğu mekanda süsleme ve dekorasyon seçenekleri çiftlere sunuluyor.

çiftlerin, mimarisi ve hizmetleri ile dikkatini çeken mekan 10 TL’den başlayan düğün fiyatları ile beğeni topluyor. çiftlerin memnuniyetini sağlayabilmek için çalışan işletme açık ve kapalı davet alanı ile hizmet sunuyor. Açık davet alanında 2.000 kişilik kapasitesi, kapalı davet alanında ise 1.000 kişilik kapasite bulunuyor. Mekanda menü seçimi ve menüde değişim fırsatı çiftler için sunuluyor. Aynı zamanda söz, nişan, kına gecesi gibi etkinliklerin düzenlenme fırsatı da bulunuyor.

Mrada Park Nikah Balo ve Düğün Salonları

Ankara şehrinde en çok tercih edilen düğün salonları arasında Mrada Park yer alıyor. Mekan; şık sunumları, dekorasyon seçenekleri ve masa süslemeleri ile çiftlerin beğenisini topluyor. Bahçe manzarası eşliğinde en özel günlerinizde unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı oluyor. Etkinlik sorumlusunun bulunduğu işletmede menüler için değişim yapma fırsatı bulunuyor.

Kapalı davet alanı ile çiftlere hizmet sağlıyor. 750 kişilik kapasitesiyle davetlere ev sahipliği yapıyor. Işıklandırması, masa süsleri ve mekan giydirme seçenekleri ile görsel bir şölen sunuyor. çiftlerin uzun süre unutulmayacak bir düğün yapmasına fırsat veren mekan, görkemli dekorasyonu ile dikkat çekmeyi başarıyor. çiftler tarafından en beğenilen mekanlar arasına giriyor. Mekanın düğün fiyatları ise kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Yıldız Park Düğün Salonları

Sincan ilçesinde adını duyuran Yıldız Park Düğün Salonları çiftlerin hayranlığını kazanıyor. Kusursuz bir davet düzenleyebilmeniz için oldukça kaliteli hizmet sağlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile menüde değişim yapılabiliyor. Sağladığı olanakları ile pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Beyaz masalara eklenen canlı ve yapay çiçek süslemeleri ile davetlilerin hayranlığını kazanıyor. Şehir manzarasına sahip olan mekan, 1.000 kişilik kapalı davet alanı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Şık ve konforlu bir dekorasyon ile düğün organizasyonu yapmanıza yardımcı oluyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Ankara’da Uygun Fiyatlı Kına Gecesi Mekanları

Gelin adaylarının en özel günleri arasında olan kına gecesi etkinliğinde, Ankara şehrinde oldukça fazla mekan bulunuyor. Gelin tagı, mekan süsleme ve dekorasyonları ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında Eflatun Event Hall bulunuyor. İşletme aynı zamanda yemekli menülerinde 50 TL’den başlayan fiyatları ile dikkat çekiyor.

Şık ve modern mimarisi ile gözde kına gecesi mekanları arasında Divan Ankara da yer alıyor. Mekanda yemekli ve kokteyl menü seçenekleri 150 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. Mekan, masa süsleme ve dekorasyonu ile çiftlerin dikkatini çekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'nın Sincan ilçesindeki düğün salonları ile ilgili sorular ve cevapları burada.

Sincan düğün salonları fiyatları ne kadar?

çiftler için uygun fiyat skalası belirleyen düğün mekanları bulunuyor. Salonlarda düğün fiyatları 45- 50 TL'den başlıyor.

En güzel Sincan düğün salonları

  • Aksel Balo & Düğün Salonları
  • Boran Park
  • Doruk Park Düğün & Nikah & Balo Salonları
  • Pamuk Center Sincan
  • İkra Balo ve Nikah Salonu

Sincan düğün salonları kapasitesi ne kadardan başlıyor?

Sincan'da salon düğünü yapmaya uygun olan mekanlar kapasite aralıklarını minimum 200 - 500 kişi arasında tutuyor.

Ankara Sincan ilçesinde bulunan düğün salonları menü seçimi, davet alanları ve sunduğu olanakları ile beğeni kazanıyor. çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılan mekanlar dekorasyonları ve sahip olduğu kapasiteleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Sincan’da bulunan düğün salonları ile ilgili daha detaylı bir bilgi alabilmek için danışman ekibiyle görüşebilirsiniz.