Anadolu Yakası Düğün Salonları

(195 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Anadolu Yakası
Demiroğulları Düğün Sarayı
8
3

Demiroğulları Düğün Sarayı

5.0
(3)
İstanbul, Sultanbeyli
500kapasite
70başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Temenye Quince Garden Kır Düğünü
36

Temenye Quince Garden Kır Düğünü

İstanbul, Pendik
630kapasite
115başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Salon Gölbaşı
4

Salon Gölbaşı

İstanbul, Sultanbeyli
450kapasite
80000başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Royal Deluxe Düğün Salonu

İstanbul, Kartal
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

2000 Düğün Salonu

İstanbul, Sultanbeyli
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Taşkın Davet

İstanbul, Maltepe
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Salon Yıldızay Düğün Davet Balo

İstanbul, Ataşehir
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Pırlanta Düğün Davet Organizasyon

İstanbul, Ümraniye
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Boda Davet & Balo Salonu
18

Boda Davet & Balo Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Maltepe
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Salon Amour

İstanbul, Pendik
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Siva Düğün Salonu

İstanbul, Ümraniye
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Salon Zigana

İstanbul, Maltepe
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde bulunan düğün salonları çiftler için unutulmaz bir gün geçirmeyi garanti ediyor. Dekorasyon ve süsleme seçenekleri ile davetlilerin beğenisini kazanıyor. En özel günlerinizde geniş davet alanlarının yanı sıra butik organizasyonlara uygun olan davet alanları da bulunuyor. Uzun süre unutulmayacak düğünlerin fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

En İyi Anadolu Yakası Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası düğün salonları arasında yer alan mekanlar uygun fiyat seçeneklerini çiftler için sunuyor. 30 TL’den başlayan fiyatlarla düğün yapılabileceği gibi 100 TL’ye hizmet veren yerler de bulunuyor. En özel günleriniz için geniş hizmet yelpazesi sunuluyor. Şık salonlarına gelen davetlileri için karşılama kokteylinden DJ grubuna kadar her olanak tanınıyor.

Anadolu Yakası düğün salonlarının yemekli menüleri için fiyatları şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Aşkın Davet ve Balo Salonları 30 TL 50 TL
Ivory Wedding Venue 50 TL 80 TL
Salon Zigana VIP 50 TL 80 TL
Asmina Davet ve Balo Salonları 30 TL 50 TL
Elisa Davet ve Balo Salonları 80 TL 100 TL
Salon Selay 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Aşkın Davet ve Balo Salonları

ümraniye ilçesinde, Anadolu Yakası düğün salonları yer alan Aşkın Davet ve Balo Salonları çiftlerin dikkatinden kaçmıyor. Beyaz renklerin hakim olduğu salonunda masa süslemeleri ile beğeni kazanıyor. Şamdanları lüks ve şık bir görünüm sağlarken suplaları ile masa dekorasyonunu kusursuz kılıyor.

750 davetli için uygun olan kapalı salonuna çiftler, gelin yolundan görkemli bir giriş yapabiliyor. Etkinlik sorumlusu ile kusursuz bir düğün organize ediliyor. Mekan dışı organizasyon firması temin edilerek rüyalarınızdaki düğünü organize edebilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca mekanda düğün fiyatları 30 TL'den başlatılıyor.

Ivory Wedding Venue

Ivory Wedding Venue, şık ve lüks süslemeleri ile düğün gününüzde kendinizi prenses ve prens gibi hissetmenizi sağlıyor. Dikkat çeken şamdanların ve mumların buluştuğu masalarında çiftler için her detay düşünülüyor.

En fazla 500 misafire hizmet sağlayabildiği kapalı davet alanı bulunuyor. Ses ve ışıklandırma hizmetlerine müzik grubunu ekleyerek en eğlenceli anların yaşanmasına yardımcı oluyor.

Yemekli menülerinde 50 TL’den başlayan düğün fiyatlarını kokteyl menüleri için 30 TL olarak belirliyor. Eğlence düzenlemek isteyen çiftler için after party alanında organizasyon düzenleme şansı bulunuyor. Menü tadımı ile çiftlerin davetlileri için daha uygun olan tatları seçmesi mümkün kılınıyor.

Salon Zigana VIP

Anadolu Yakası düğün salonları arasında Salon Zigana VIP bir adım öne çıkıyor. Kırmızı gül detaylı şamdanlarını beyaz masalarına eklerken, 750 kişilik geniş davet alanını da en iyi şekilde hazır ediyor.

Gelin tagını yerleştirdiği davet alanında video ve çekim hizmeti alınarak en özel günlerinizi daha sonra izleyebilirsiniz. Karşılama hostesi davetlilerinizi karşılarken masa süsleme ve dekorasyonlar tamamlanmış oluyor.

Salon Zigana yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Hafta sonu fiyatları 80 TL olarak belirleniyor. Modern ışıklandırmalar salonun after party alanını doldururken dans ekibi gösterilerini sunuyor. ümraniye ilçesinde en çok tercih edilen düğün mekanları arasında yer alıyor.

Asmina Davet ve Balo Salonları

Asmina Davet ve Balo Salonları, çiftlerin rağbet gösterdiği yerlerin başında geliyor. Düğün organizasyonları için pek çok hizmeti sağlıyor. Tercihlerinize göre masa ve sandalye süslemelerinde kullanılan renkler değişebiliyor. After party alanında tüm davetlilerin eğlenebilmesi için uygun alan bulunuyor.

çiftler kırmızı halıdan geçip salona girerken volkan şovu onlara eşlik ediyor. En mutlu gününüz video ve fotoğraf çekimi ile baştan sona her dakikası kayıt altına alınıyor. 1.000 misafir için uygun olan davet alanı ile geniş davetlerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Gelin ve damat odası ile çiftlerin hazırlanması için alan yaratılıyor. 100 araç kapasiteli otoparkını davetlilerinin hizmetine sunuyor. Supla ve şamdan ekleyerek süslediği masalarına ek olarak yapay çiçek ile süsleme yapabilme fırsatı da bulunuyor. Her bütçeye hitap eden düğün fiyatları 30 TL'den başlatılıyor.

Elisa Davet ve Balo Salonları

Elisa Davet ve Balo Salonları ise çiftlerin hayalini kurduğu düğün organizasyonunu sağlayabilmek için 750 kişilik davet alanı ile sizleri ağırlıyor. Gelin ve damat volkan şovu ile davet alanına giriş yaptıktan sonra, ilk danslarını özel olarak seçilen müzik grubunun melodileri eşliğinde ediyor.

Mekan dışı organizasyon firması getirme imkanı ile hayallerinizde düğünün her detayı sizin için hazırlanıyor. Masa süslemeleri arasında şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda gelin tagı sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Yemekli düğünler için hafta içi 80 TL olan fiyatı hafta sonu 100 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Salon Selay

Salon Selay da şık salonu ile en beğenilen düğün salonları arasında yer alıyor. Şamdan eklenen masalarına renkli çiçekler ekleniyor. Dilerseniz mekan süsleme seçeneklerinden yararlanabilme imkanı bulunuyor. Gelin tagı ile süslediği salonunda 750 misafir ağırlanabiliyor. Misafirleri için karşılama hostesi ile hizmet sağlıyor.

Salon Selay’da çiftlerin 30 - 50 TL arasında değişen fiyatlar ile düğün yapabilme şansı bulunuyor. Kokteyl ve yemekli menü arasında tercih yapılabiliyor. 75 araç sahibi konuk için uygun olan otoparkı bulunuyor.

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Kır Düğünü Mekanları

çiftlerin İstanbul şehrinde yaz ve bahar aylarında yöneldiği kır düğünü mekanları her zaman popülerliklerini koruyor. Kır bahçesi alanları ile dikkat çeken mekanlar geniş kapasiteleri ve sundukları hizmetler ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Modern ışıklandırmalar ve süslemeleri ile de hayallerdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor.

Pion Bahçe, 1.500 kişilik geniş davet alanı ile öne çıkıyor. Masalarına supla ve çiçek ile yerleştirerek öncelikli dekorasyon hizmetini sağlıyor. Akşam düzenlenen düğünler için mum ile süsleme ek olarak sunuluyor. Düzenlenen düğün davetine göre kokteyl fiyatları 30 TL’den başlıyor.

İpek Wedding Garden ise 1.000 kişilik kır bahçesi ile öne çıkıyor. Boğaz manzarasını ve şehir manzarasını gören salonlarında gelin tagı bulunuyor. Sandalyelerinde seçtiğiniz renklere göre süsleme yapılabiliyor. Masalara çiçekler ekleniyor. Yemekli düğün fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası düğün salonları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası'ndaki düğün salonlarının fiyatları ne kadardan başlıyor?

Genel olarak ortalama kişi başı 80 - 100 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor. Yemekli düğünler ise minimum 120 - 150 TL aralığından açılıyor.

Anadolu Yakası'ndaki en iyi düğün salonları hangileri?

 • Sancak Palas Davet Salonu
 • Bella Star Balo Davet
 • Aktürk Düğün Salonu
 • Salon Beşyıldız
 • Oya Düğün Salonu
 • özyiğit Düğün Salonu
 • Salon Pamira
 • Gülbahar Sultan
 • Neşe Düğün Davet Sarayı
 • Elisa Davet ve Balo Salonları
 • Salon Semazen.

Kaç kişilik organizasyon düzenlenebiliyor?

Anadolu Yakası düğün salonlarında minimum 100 kişiden maksimum 2000 kişiye kadar organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası düğün salonları hizmet kaliteleri ile adından söz ettiriyor. çiftlerin tüm istekleri dinlenerek organizasyonlar buna bağlı olarak yapılıyor. Rüyalarınızı gerçekleştirmek için çalışan düğün salonları; açık, kapalı, kır bahçesi ve havuz başı alanlarıyla beğeni topluyor. Aynı zamanda sahil düğünü ve kumsal düğünü yapmayı düşünenler için de alternatifler bulunuyor. Dilediğiniz konseptte bir mekan bulabilmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.