İstanbul Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(505 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Banquet Deluxe Düğün & Davet
22
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(5)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
175başlangıç fiyatı
Grand Mert Balo & Davet
20

Grand Mert Balo & Davet

5.0
(2)
İstanbul, Bahçelievler
875kapasite
1000başlangıç fiyatı
Alize Düğün ve Davet Salonu
15

Alize Düğün ve Davet Salonu

5.0
(8)
İstanbul, Bayrampaşa
750kapasite
60başlangıç fiyatı
Demiroğulları Düğün Sarayı
7
3

Demiroğulları Düğün Sarayı

5.0
(3)
İstanbul, Sultanbeyli
500kapasite
80000başlangıç fiyatı
Cankurtaran Öğretmenevi
44

Cankurtaran Öğretmenevi

5.0
(7)
İstanbul, Fatih
320kapasite
300başlangıç fiyatı
Saray Muhallebicisi
11

Saray Muhallebicisi

5.0
(2)
İstanbul, Güngören
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Konistan Davet
34
6

Konistan Davet

5.0
(4)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
350başlangıç fiyatı
Yolüstü Düğün Salonu
16
1

Yolüstü Düğün Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Bahçelievler
500kapasite
75başlangıç fiyatı
Gönül Davet Beylikdüzü Davet Salonu
66
1

Gönül Davet Beylikdüzü Davet Salonu

5.0
(7)
İstanbul, Beylikdüzü
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Deniz Davet
21

Deniz Davet

İstanbul, Arnavutköy
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Yuvam Düğün & Davet Organizasyon
27
3

Yuvam Düğün & Davet Organizasyon

5.0
(31)
İstanbul, Bağcılar
600kapasite
250başlangıç fiyatı
Deniz Düğün Salonu Avcılar
21

Deniz Düğün Salonu Avcılar

5.0
(14)
İstanbul, Avcılar
600kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul düğün salonları ayrıcalıklı hizmetleri ve cazip fiyatları ile çiftlerin ilgisini çekiyor. Hem Avrupa hem de Anadolu Yakası'ndaki düğün salonları ortalama 75 - 150 TL'den başlayan fiyatlarla yemekli düğün organizasyonu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Siz de bu mekanları yakından incelemek ve rezervasyon yaptırmak için yazımıza okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Salonu Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası düğün salonları, 75 - 100 TL arası başlangıç fiyatları ile sizi bekliyor. Şehrin en lüks düğün salonları Avrupa Yakası’nda konumlanıyor. Kendi bütçenize, ihtiyacınıza ve beklentilerinize yönelik onlarca salondan size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki düğün salonları fiyatları ilçelere göre şöyle;

İlçeler Hafta içi* Hafta sonları*
Fatih 1,776 TL 3,984 TL
Kadıköy 674 TL 1,214 TL
Beşiktaş 836 TL 1,220 TL
Beykoz 172 TL 259 TL
Üsküdar 2,802 TL 4,625 TL
Sarıyer 591 TL 847 TL
Şişli 2,038 TL 2,849 TL
Ataşehir 6,018 TL 8,047 TL
Beyoğlu 268 TL 314 TL
Bakırköy 95 TL 133 TL

 

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bağcılar

75 TL

100 TL

Avcılar

80 TL

120 TL

Beşiktaş

100 TL

125 TL

Beylikdüzü

80 TL

100 TL

Bayrampaşa

75 TL

150 TL

Bakırköy

80 TL

100 TL

Eyüpsultan

75 TL

150 TL

Sultangazi

80 TL

120 TL

Esenler

80 TL

100 TL

Esenyurt

75 TL

125 TL

Fatih

80 TL

150 TL

Gaziosmanpaşa

80 TL

150 TL

Zeytinburnu

75 TL

150 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

En Uygun Bağcılar Düğün Salonları

Bağcılar ilçesinde konumlanan düğün salonları, farklı konseptleri ve dekorasyonlarıyla geniş kitlelere hitap ediyor. Uygun ve avantajlı fiyat seçenekleriyle dikkat çeken mekanlar, sundukları hizmet ve olanaklar ile çiftlerden geçer not alıyor.

Yuvam Düğün & Davet Organizasyon gold, sarı ve ahşap renklerini dekorasyonuna yansıtıyor. Görsel açıdan saraylara layık bir atmosfer sunan düğün salonu, en güzel gününüzde yanınızda oluyor.

80 - 120 TL olarak belirlenen yemekli düğün fiyatları ile sizi ağırlayan mekanda kokteyl düzeninde davetler de planlanabiliyor.

Pembe ve mor renklerinin ağırlıklı kullanıldığı Beano Düğün Davet Salonu bu özelde sizi yalnız bırakmayan seçeneklerden biri oluyor. Aynı zamanda geniş ve kapalı davet salonu ile beğeni toplauyan Güneşli Park Düğün & Davet Salonu, ilçede rağbet gören yerler arasına girmeyi başarıyor. Bu iki mekanın davet fiyatları 80 - 100 TL arasından farklılık gösteriyor.

Avcılar’da Düğün Salonları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İstanbul düğün salonları arasında öne çıkan mekanların büyük bir kısmı Avcılar ilçesinde yer alıyor. Buradaki mekanlarda açık ve kapalı davet alanlarında farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Bölgede düğün paket fiyatları ortalama 6.000 TL'den başlayarak alınan hizmete göre 10.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

İlçedeki köklü geçmişe sahip olan ve düğün salonları arasında ismini başarı ile duyuran Banquet Deluxe Düğün & Davet Salonu, toprak tonlarının ağırlıkta olduğu bir dekorasyon ile kapılarını açıyor. Masadaki peçetelere kadar incelikli bir hazırlık yapan mekanda kişi başı düğün fiyatları 80 TL'den başlıyor.

Dekorasyonuyla hayranlık uyandıran başka bir düğün salonu da Gölpark Davet olarak öne çıkıyor. Tavandan sarkan beyaz parlak ip detayları ile şık bir ortam sunan düğün salonu, 1500 kişilik geniş hizmet kapasitesiyle de beğeni kazanıyor.

Hem yemekli düzende hem de kokteylli düzende 100 TL’den başlayan düğün fiyatı ile yeni evlenecek çiftlere en büyük desteği ekonomik yönden de sunuyor.

En Lüks Beşiktaş Düğün Salonları

Beşiktaş ilçesinde oldukça şık düğün salonu alternatifleri bulunuyor. İlçede ortalama 100 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor.

Yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleri ile ferah bir ortama sahip olan Nirvana VIP, ilçenin tercih edilen düğün salonlarından biri olarak öne çıkıyor. Mekanda 80 - 100 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor.

Eğer restaurant konseptinde bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız, ilçedeki bir diğer gözde mekan olan Yıldız çatı Restaurant'ı tercih edebilirsiniz. Muhteşem şehir manzarası ile öne çıkan mekanda 120 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor.

En Güzel Beylikdüzü Düğün Salonları

Beylikdüzü, düğün salonu arayışında olan çiftlere harika mekan önerilerinde bulunuyor. Her mevsim düğün yapmaya uygun salonların olduğu bölgede, birçok alternatifiniz bulunuyor. Böylelikle düğün gününe dair birden fazla seçenek arasından en istediğiniz mekan ile gönül rahatlığı ile anlaşma sağlayabiliyorsunuz.

Esa Salon Royal Platinium beyaz ve pembe rengin ağırlıkta olduğu dekorasyonu ile beğeni topluyor. Ayrıca bünyesindeki fotoğrafçı ve kameraman sayesinde size sınırsız bir hizmet sunuyor.

80 - 150 TL’den başlayan yemekli düğün fiyatları ile davetlilerinizi ağırlayan düğün salonu, 750 kişilik kapasitesi sayesinde sevdiklerinizle en güzel gününüzde birlikte olmanızı sağlıyor.

En lüks ve en güzel düğün salonları arasında ilk sıralarda yerini alan Valentine Düğün Davet Salonu, büyüleyici mimari yapısı ile hayranlık uyandırıyor. Kalite, şıklık ve zarafet içerisinde bir düğün hayal eden çiftler için kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Bayrampaşa’da Kapalı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sıra geldi Bayrampaşa ilçesindeki en şık ve en iyi düğün salonlarına! çoğu kapalı olarak hizmet veren düğün mekanları, geniş kapasitesi ve iklimlendirme sistemleri sayesinde her mevsim misafirlerini ağırlayabiliyor.

Lüks bir düğün hayal edenler için Alize Düğün ve Davet Salonu, gold ve beyazı harmanladığı mimari detaylarıyla göz alıcı bir güzellik sunuyor. Yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde her düğüne profesyonelce hazırlık yapan mekan, 80 - 100 TL arasında yemekli düğün fiyatları sunuyor.

Etkinlik sorumlusu ile düğününüzün her dakikasını birlikte tasarladığınız Alvina Davet Balo Salonu, düğününüz için adeta biçilmiş bir kaftan oluyor. Şamdan, supla ve çiçek süsleme ile gecenize şık bir dokunuşta bulunan salon, 80 TL’den başlayan fiyatları ile sizi bekliyor.

Bakırköy Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul Bakırköy ilçesinde yer alan düğün salonları, yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile hizmet sunuyor.

Hayatınızın en özel günlerinden olan düğününüzde talepleriniz her mekan için öncelikli oluyor. Lale Davet Bakırköy ilçesindeki konumuyla tam olarak beklentilerinizi karşılıyor. Şık, samimi ve sıcak bir davet salonuna sahip olmasıyla çiftlerin uğrak noktası haline geliyor. Lale Davet'te düğün fiyatları ortalama 80 - 120 TL'den başlıyor.

Gönül Davet Bakırköy da ilçenin her sezon revaçta olan düğün salonları arasında yer alıyor. 80 - 100 TL'den başlayan düğün fiyatları ile hizmet veren salon ayrıca kına gecesi, nişan, sünnet düğünü ve özel davetlere de ev sahipliği yapabiliyor.

Eyüpsultan Düğün Salonları ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nın merkezi ilçelerinden Eyüpsultan'da bulunan düğün salonlarında kalabalık etkinlikler düzenlenebiliyor. 1000 kişiye kadar misafir ağırlanabilen salonlarda unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

Star Düğün Salonu, Eyüpsultan ilçesinin en popüler ve en iyi düğün mekanlarının başında geliyor. DJ ve müzik gurubu temininin yanı sıra fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini de kendi bünyesinde sunuyor. Salon, 75 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

En Uygun Sultangazi Düğün Salonları ve Fiyatları

Sultangazi ilçesinde yer alan düğün salonlarının fiyatları ortalama olarak 75 - 100 TL arasında seyrediyor. Bütçenize uygun olan en iyi alternatif ile karşılaşacağınız bu bölgede, ekonomik ve şık bir düğün gecesi planlayabiliyorsunuz.

Sultan Kasrı Düğün Salonu 6.000 - 8.000 TL'den başlayan paket fiyatları ile çıkıyor. Uygun fiyatlarla davet düzenlemenize imkan sağlayan salon, dore ve beyaz tonlardaki dekorasyonu ile şık bir atmosfer sunuyor.

Esenler’de Düğün Salonları Fiyatları

Samimi ve sıcak bir ortamda düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftler için Esenler ilçesinde birbirinden şık düğün ve davet mekanları bulunuyor.

Bölgede 7.000 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor. Kişi başı ortalam 80 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan salonlar, yemekli ve kokteyl düzeninde davetlere ev sahipliği yapabiliyor.

Esenler Düğün Salonu, Elhamra Düğün Salonu ve Ercan Balo & Davet Salonu Esenler ilçesinin en çok tercih edilen düğün salonları arasında yer alıyor.

Esenyurt’ta Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Düğün salonu açısından zengin bir ilçe olan Esenyurt, hayran olacağınız mekanları bir arada sunuyor.

Prestijli ve lüks hizmetinin yanı sıra deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışan Salon Gold Vizyon, bölgenin en sevilen düğün salonları arasında yer alıyor. 500 kişilik kapalı alan kapasitesi ile çiftler için ideal olan mekan, kişi başı 75 TL’den başlayan kokteylli düğün fiyatları ile sizi karşılıyor.

Size özel konsept hazırlıklarıyla unutulmaz bir organizasyon olanağı sunan Salon Boy Davet ve Gözde Düğün Davet size önerebileceğimiz diğer salonlar arasında yer alıyor.

En İyi Fatih Düğün Salonları

İstanbul'un Fatih ilçesi, şehrin en güzel düğün salonlarının yer aldığı lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor.

Bunların içinden önceliği Sayanora Düğün & Davet kapıyor. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne sayısız çiftin düğününe ev sahipliği yapmış olan mekan, size özel hizmet ve menü alternatifleri sunuyor. Mekanda 80 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor.

Fatih ilçesinin en çok tercih edilen düğün salonları arasında yer alan Mihrimah Düğün Salonu, Saray Düğün Davet ve çapa Düğün Salonu en özel gününüzde sizi ağırlamak üzere hazırda bekliyor.

En Uygun Gaziosmanpaşa Düğün Salonları

80 - 100 TL arasında düğün başlangıç fiyatlarıyla öne çıkan Gaziosmanpaşa, Avrupa Yakası bölgesindeki en güzel düğün salonlarına ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla hem yaz hem de kış sezonunda en uygun salonlar bu bölgede bulunabiliyor.

Canlı müzik hizmeti ile öne çıkan Marmara Düğün Salonu, kendi organizasyon ekibiyle hizmet veriyor. Davetlilerinizi lokum, şerbet ve şeker ikramı ile karşılayan düğün salonu, davet boyunca fotoğraf çekim hizmeti de veriyor. 75 - 100 TL'den başlayan uygun fiyatları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Cennet Düğün Sarayı bölgenin en çok tercih edilen salonlarından bir diğeri olarak öne çıkıyor. 750 kişilik kolonsuz ve yüksek tavanlı salonunda geceyi planlayan düğün mekanı 70 - 100 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Zeytinburnu Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul Zeytinburnu ilçesi, Avrupa Yakası'nda bulunan düğün salonu önerilerimizin son durağı oluyor.

Klasikleşmiş salon düğünü konseptine modern bir yorum getiren Elit Yıldız Düğün Salonu, ilçenin gözde mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Şık detaylarla dekore edilen salonda konsept süsleme de yapılabiliyor. Kalabalık organizasyonların düzenlenebildiği mekanda kişi başı fiyatlar 75 - 100 TL'den başlıyor.

Standart ve sakin bir mekan arayışında olanlar için öz Mekan Düğün Salonu ve Kartallar Düğün Salonu alternatifleri bulunuyor.

Anadolu Yakası Düğün Salonu Fiyatları Listesi

İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası’na oranla fiyat olarak daha uygun mekanları size sunuyor. Konum başta olmak üzere mekan özellikleri, kapasite ve verilen imkan gibi faktörler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.

Hem kapalı hem de açık davet alanları bulunan mekanlar, tamamen sizin dilediğiniz konseptte organizasyonlar gerçekleştiriyor. İlçelere göre ortalama fiyatlar ise şu şekilde;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Maltepe

80 TL

150 TL

Kartal

80 TL

100 TL

Ataşehir

75 TL

125 TL

Kadıköy

80 TL

150 TL

Çengelköy

75 TL

100 TL

Ümraniye

80 TL

150 TL

Pendik

80 TL

125 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

En Uygun Fiyatlı Maltepe Düğün Salonları

İstanbul Anadolu Yakası düğün salonlarının büyük bir çoğunluğu Maltepe ilçesinde konumlanıyor. Bölge genelinde kişi başı ortalama 80 TL'den başlayan düğün fiyatları bulunuyor.

Yakamoz Gala Düğün & Davet, Maltepe ilçesinin öne çıkan mekanları arasında yer alıyor. Davetlilerini en iyi şekilde ağırlamayı amaçlayan düğün salonu, yemek servisi imkanı da sunuyor. Düğün öncesinde prova imkanı da sunan mekanda kişi başı 75 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenlenebiliyor.

Salon Bağdat, ihtişamlı bir düğün planlayan çiftlerin uğrak adresi oluyor. Düğün salonu, gecenin devamında after party organizasyonu düzenlemenize de imkan sağlıyor.

Mekan DJ ve canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir organizasyon hizmeti sunuyor. 75 - 100 TL'den başlayan fiyatları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Kartal’da Düğün Salonları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Ekonomik paketleri ve şık davet alanıyla çiftleri ağırlayan Pembe Köşk Düğün Davet Salonu, 75 TL’den başlayan fiyatları ile kapılarını açıyor.

Yemekli menülere ek olarak kokteyl ve ikram menü seçenekleri de bulunuyor. LED aydınlatmaları ve ışıklandırma sistemleri ile salon düğününe farklı bir bakış kazandırıyor.

Büklü Düğün Salonu da bütçesini korumak isteyen çiftlerimiz için ideal bir yer önerisi oluyor. Hayallerinizi süsleyen düğünü gerçekleştirmenize aracı olacak olan düğün salonu, tüm hizmetini profesyonel düzeyde gerçekleştiriyor.

En Lüks Ataşehir Düğün Yerleri

Birbirinden ayrıcalıklı hizmetleriyle göz dolduran mekanların yer aldığı Ataşehir ilçesi, İstanbul’un en sevilen lokasyonlarından biri olarak öne çıkıyor. Popüler olan mekanların yer aldığı ilçede, en özel gününüzü geçireceğiniz düğün salonları sizi bekliyor.

Yüksek tavanı, kolonsuz salonu ve 750 kişilik davet alanı ile hizmet veren Salon Selay, gelin ve damada özel birçok hizmeti düğün paketine dahil olarak sunuyor.

Catering hizmeti, DJ, müzik gurubu temini ve düğün pastası gibi imkanlarla hiçbir eksiğiniz olmadan düğün gecenizde eğlenceye doyabilirsiniz. 80 TL olarak belirlenen yemekli düğün fiyatları ile yüz güldüren mekan, hem sizi hem de misafirlerinizi memnun ediyor.

En İyi Kadıköy Düğün Salonları

Kadıköy ilçesi, İstanbul düğün salonları arasında konfor ve şıklığı bir arada tutan mekanlara ev sahipliği yapıyor. Görkemli ve büyüleyici anlara tanıklık edeceğiniz düğün salonları, paketi içerikleri ile tercih edilirliğini arttırıyor.

İlçenin kolay ulaşılabilir bir noktası olan Acıbadem bölgesinde yer alan Aktaş Düğün Salonu, olanakları ile kendine hayran bırakıyor. Bünyesinde kendi medya ekibini bulunduran mekan, dışarıdan ekstra bir hizmet almanıza gerek kalmadan tüm beklentilerinizi karşılıyor. Aktaş Düğün Salonu fiyatları kişi başı 80 - 100 TL'den başlıyor.

Çengelköy Düğün Salonları Fiyatları

Üsküdar ilçesinin bir semti olarak Anadolu Yakası’nda yer alan Çengelköy, düğün salonu fiyatları açısından oldukça makul seçenekler sunuyor. Bölgenin meşhur ve tüm şehir geneline ismini duyurmuş mekanları, düğünlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek üzere sizi bekliyor.

2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen kapalı salonuyla hayranlık uyandıran Sophia çengelköy, şehir manzarasının en güzel halini sunuyor. Kişi başı 80 - 100 TL’den başlayan düğün fiyatları ile yemekli ve kokteyl davetlere ev sahipliği yapabiliyor.

Mekanın aynı zamanda Sophia çengelköy Teras adlı bölümü de düğünler için oldukça rağbet görüyor. 400 kişi kapasitesi olan teras alanı, küçük çaplı düğün organizasyonlarının adresi haline geliyor.

Ümraniye Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde pek çok uygun fiyatlı düğün salonu bulunuyor. Bu mekanların başında gelen Aşkın Davet ve Balo Salonları, birçok farklı türde ve konseptte davete ev sahipliği yapıyor. DüğünBuketi.com ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz bu mekanın yemekli başlangıç düğün fiyatları 80 TL olarak belirleniyor.

80 - 100 TL’den başlayan yemekli düğün fiyatları ile hizmet veren Salon Zigana VIP de Ümraniye ilçesindeki popüler mekanlar arasında yer alıyor.

750 kişi kapasiteli salonunda yılın dört mevsimi organizasyon düzenlenebiliyor. özel dekorasyon, gelin damat odası, fotoğrafçı ve orkestra hizmetleri mekan tarafından sağlanabiliyor.

En Güzel Pendik Düğün Salonları

Pendik ilçesinde kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapan mekan seçenekleri bulunuyor. Şehir genelinde 1000 kişiye kadar misafir ağırlanabilen açık ve kapalı düğün salonları bulunuyor.

Ada, deniz ve doğa manzarasını gören bir noktada konumlanan Asia Davet ve Balo Salonu gold ağırlıkta bir dekorasyona sahip. 12.000 TL'den başlayan düğün paketleri sunan mekanda unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

İstanbul Düğün Organizasyon Fiyatları

İstanbul'da düğün organizasyon firmaları ile birlikte çalışarak davetinize dair tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kişiye özel planlama hizmeti sunan firmalardan konsept hazırlama, mekan giydirme, ekipman temini gibi konularda da destek alabilirsiniz. 2.000 TL'den başlayan paket fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul düğün salonları ve mekanları birbirinden farklı konseptler ve fiyat aralıklarında hizmet veriyor. DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, ''Fiyat Teklifi Al'' butonu ile de mekanlarla iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Sıkça Sorulan Sorular