Avrupa Yakası Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(448 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Avrupa Yakası
Arvend Palas Düğün Salonu
31
4

Arvend Palas Düğün Salonu

5.0
(6)
İstanbul, Esenyurt
Öne çıkan
850kapasite
500başlangıç fiyatı
Banquet Deluxe Düğün & Davet
52
12

Banquet Deluxe Düğün & Davet

5.0
(9)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
500kapasite
265başlangıç fiyatı
Alize Düğün ve Davet Salonu
14

Alize Düğün ve Davet Salonu

5.0
(8)
İstanbul, Bayrampaşa
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Gürpınar Teras Düğün Davet
27

Gürpınar Teras Düğün Davet

5.0
(3)
İstanbul, Büyükçekmece
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Cankurtaran Öğretmenevi
50

Cankurtaran Öğretmenevi

5.0
(7)
İstanbul, Fatih
320kapasite
350başlangıç fiyatı
Yolüstü Düğün Salonu
16
1

Yolüstü Düğün Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Bahçelievler
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Ventana Plus Düğün Salonu
7

Ventana Plus Düğün Salonu

5.0
(3)
İstanbul, Bahçelievler
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Konistan Davet
72
6

Konistan Davet

5.0
(4)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Ventana Düğün Salonu
46

Ventana Düğün Salonu

4.5
(4)
İstanbul, Bahçelievler
800kapasite
200başlangıç fiyatı
Serhat 1 Düğün Salonu
47
5

Serhat 1 Düğün Salonu

4.8
(11)
İstanbul, Esenyurt
550kapasite
200başlangıç fiyatı
Grand Life Garden
8
1

Grand Life Garden

5.0
(8)
İstanbul, Avcılar
800kapasite
500başlangıç fiyatı
Nova Plaza Prime
22
1

Nova Plaza Prime

5.0
(3)
İstanbul, Bağcılar
875kapasite
750başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

En mutlu günlerinizde kusursuz bir hizmet sunan İstanbul Avrupa Yakası düğün salonları, geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Açık ve kapalı salon seçeneklerine ek olarak avangart süslemeler yapılıyor. Her bütçe için uygun olan fiyatları ile çiftlerin unutulmaz anılarında baş rol oynuyor. Avrupa Yakası düğün salonları, düzenlenecek organizasyonlarınız için 30 TL’den başlayan düğün fiyatlarını sunuyor.

En Beğenilen Avrupa Yakası Düğün Salonları

Avrupa yakası düğün salonları arasında en beğenilen mekanlar, şık süsleme ve dekorasyonları ile öne çıkıyor. Hayalini kurduğunuz gibi süsleme yapabileceğiniz salonlarda aynı zamanda açık veya kapalı alanları seçme şansınız bulunuyor.

Tüm hayallerinizin gerçekleşebileceği hizmetleri sağlayarak uzun süre konuşulacak düğün organizasyonlarını düzenleme şansınız bulunuyor. Avrupa yakasında hizmet sunan düğün salonları 30 TL’den başlayan fiyat seçeneklerini 100 TL’ye kadar çıkarabiliyor.

çiftler tarafından en beğenilen Avrupa yakası düğün salonları fiyatları ise şu şekildedir:

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Sular Vadisi Salon Venedik 70 TL 75 TL
Gölpark Davet 50 TL 80 TL
Salon Armoni 80 TL 100 TL
Moda Davet Balo Salonu 30 TL 50 TL
Alize Düğün ve Davet Salonu 70 TL 90 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sular Vadisi Salon Venedik

Sular Vadisi Salon Venedik, geniş davet alanları ile öne çıkıyor. 1.000 konuk ağırlama kapasitesine sahip olan kapalı salonu ve 250 kişilik açık salonu bulunuyor. Davetlileriniz için 500 araç kapasiteli otopark hizmeti de devreye giriyor.

Beyaz ve gold renklerinin olduğu masa ve sandalyeleri ile görkemli bir görüntü sunuyor. Masalarına eklediği şamdanları ile süslemelerine renk katıyor. Kapalı salonunda cam tavanı ile geniş ve konforlu davetlerin verilmesine yardımcı oluyor. Video ve fotoğraf çekimi ile en özel anlarınızın kayıt altına alınmasını sağlıyor.

Etkinlik sorumlusu ile düğün organizasyonlarını planlarken dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşma şansınız da bulunuyor. Tüm isteklerinizi karşılamak için DJ hizmeti sunarak eğlenceli anların yaşanmasına vesile oluyor. Unutulmaz bir düğün organizasyonu için 70 TL’den başlayan fiyat seçeneklerini sunuyor.

Gölpark Davet

Avrupa Yakası düğün salonları arasında en dikkat çeken mekanlardan biri de Gölpark Davet. Siyah masaları ve modern sandalyeleri ile beğeni topluyor. Görkemli avizelerin yer aldığı kapalı salonunda 750 konuk ağırlanabiliyor. Aynı zamanda çiftler için 1.500 kişilik açık davet alanı bulunuyor. Kalabalık bir düğün organizasyonu için tüm isteklerinize cevap veriyor.

After party alanında düzenlenen eğlencelerin DJ ekibi ile en üst seviyeye ulaşmasını sağlıyor. İsteğinize göre organizasyon firması ile anlaşarak hayallerinize bir adım daha yaklaşma şansınız bulunuyor. Gölpark Davet düğün fiyatları 50 - 80 TL arasında seyrediyor.

Salon Armoni

En özel gününüzde sevdikleriniz ile unutulmaz bir düğün organizasyonu için Salon Armoni kapılarını aralıyor. Beyaz masaları ve şık avizeler ile süslenmiş salonuna eklediği renkli süslemeleri hayranlık uyandırıyor.

Gelin tagı imkanını 750 misafir için uygun olan açık ve kapalı salonunda sunuyor. Düğün organizasyonunuza gelen sevdiklerinizi karşılama hostesi ile ağırlamaya başlıyor. Video ve fotoğraf çekimi ile ömür boyu en mutlu gününüzü saklama şansınız bulunuyor.

Düğün pastası hizmeti alınma imkanı da ek olarak çiftler için sağlanabiliyor. DJ ve müzik grubu ile sınırsız eğlenceler düzenlenebiliyor. Sahne ve ışık sistemlerinde en son teknolojileri kullanıyor. Kokteyl menüleri için 50 TL’den başlayan düğün fiyatları, yemekli menülerinde 80 TL olarak belirleniyor.

Moda Davet Balo Salonu

Düğün salonları arasında uygun fiyat seçenekleri ile Moda Davet ve Balo Salonu öne çıkıyor. Renkli ışıklandırmaya sahip olan salonunda çiçekler ile yapılan süslemeler dikkat çekiyor. Davetlilerinizin sizi seyrettiği masalarında şamdanları ve suplaları birleştiriyor. Dilerseniz sandalyelere kurdeleler ile süsleme yapılabiliyor.

Kapalı davet alanında 750 kişilik kapasiteye ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda 500 konuk ağırlanabilen açık davet alanı bulunuyor. 150 araç için uygun olan otoparkından davetlileriniz yararlanabiliyor.

Etkinlik sorumlusu tüm düğün sürecini planlama imkanınız bulunuyor. Mekan dışı organizasyon firmalarından hizmet alarak hayallerinizi süsleyen tüm detaylara kavuşma fırsatınız bulunuyor. Moda Davet'te düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Alize Düğün ve Davet Salonu

Gold tonlarının hepsini görebileceğiniz bir salon mimarisi ile Alize Düğün ve Davet Salonu sıkça tercih ediliyor. Masa süsleme seçeneklerinde salonun rengine uygun olan gold renkleri dikkat çekiyor. Masaları ve sandalyelerine yapılan dekorasyonlar ile tam bir uyum sağlanabiliyor.

Geniş aileler için 1.000 misafirlik kapalı davet alanı bulunuyor. Gelin yolu imkanının sunulduğu salonunda düğünlerinize en özel şekilde giriş yapabilmeniz sağlanıyor. Klimalı salonunda servis elemanları en konforlu davetlerin düzenlenmesi için imkan sağlıyor.

Otopark hizmeti için 500 araçlık kapasite belirliyor. Avrupa Yakası düğün salonları arasında en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Kokteyl menülerin davetlilere sunulması halinde 25 TL’den başlayan düğün daveti fiyatları, yemekli menüler seçilirse 70 TL’den başlıyor.

İstanbul'da öne çıkan Kına Gecesi Mekanları

Kına organizasyonunu düzenleyeceğiniz mekana karar vermediyseniz İstanbul kına gecesi mekanları en az düğün salonları kadar görkemli bir geceyi sizler için sağlıyor. Kına tahtları, after party organizasyonları ve davet alanları ile en özel günlerinizde yanınızda oluyor. Geniş hizmet yelpazelerini sunarak gelinlerin uzun süre hatırlanacak kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

The Rise Aron Hotel, en şık kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Kına tahtının ön plana çıktığı hizmetlerinde geniş imkanları bulunuyor. Kına minderleri ve kına seti sunulan imkanlar arasında yer alıyor. Kırmızı süslemelerin hakimiyet kurduğu masalarında şamdanlar ile süsleme yapılıyor. En özel gününüzde sevdiklerinizle sınırsız eğlenme imkanınız bulunuyor. The Rise Aron’da düzenlenecek kına organizasyonları ise 30 TL’den başlıyor.

Saray Kına Evi, gold renklerini hem masalarında hem de kına tahtında kullanıyor. Modern ve şık bir salonda kına gecesi organizasyonları düzenlemek isteyen gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Zarif salonu ile uyumlu olan aksesuarlarını masalarına ekliyor. Saray Kına Evi’nde düzenlenecek olan kına geceler için 30 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası'ndaki düğün salonları ile ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası'nda düğün salonu fiyatları ne kadar?

Avrupa Yakası'ndaki düğün salonlarının fiyatları ilçeye göre değişmekle birlikte kişi başı ortalama 50 - 80 TL aralığından başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise minimum 100 TL'den başlayıp, seçtiğiniz menüye göre değişkenlik gösterebiliyor.

Avrupa Yakası'nın en iyi düğün salonları hangileri?

 • Premium Labella Semiramis
 • Figaro Davet
 • Salon Figaro
 • Mutlu 6 Düğün Salonu
 • Gölpark Davet
 • Banquet Deluxe
 • Teras Labella
 • Fiesta Garden
 • Premium Labella Topkapı
 • Sultan Kasrı
 • Figaro Rose
 • Salon Olimpia
 • Mihver Davet Evi
 • Salon Gonca Teras.

Avrupa Yakası düğün salonlarının kapasiteleri ne kadar?

Bölgedeki düğün salonlarında minimum 100 kişiden 2500 kişiye kadar davetler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sadece düğün değil, kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, söz, özel davet ve kurumsal etkinlikleriniz için de düğün salonlarını tercih edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası düğün salonları en özel günlerinizi unutulmaz kılıyor. Sundukları hizmetler ve geniş kapasiteli salonları ile en mutlu günlerinizin mimarı oluyor. Beğendiğiniz düğün salonları hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, indirimle fiyatlardan yararlanabilirsiniz.