Balçova Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(15 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Balçova
Three Palm Event More
191
3

Three Palm Event More

5.0
(3)
İzmir, Balçova
600kapasite
900başlangıç fiyatı
Kouzina Event
46

Kouzina Event

5.0
(3)
İzmir, Balçova
250kapasite
1200başlangıç fiyatı
Marquez Event Park
32
3

Marquez Event Park

5.0
(2)
İzmir, Balçova
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Allesta Plus Wedding
19

Allesta Plus Wedding

5.0
(3)
İzmir, Urla
250kapasite
120başlangıç fiyatı
Mavi Event Garden
56
1

Mavi Event Garden

5.0
(3)
İzmir, Balçova
1,200kapasite
70başlangıç fiyatı
Kumsal Düğün Davet
23

Kumsal Düğün Davet

İzmir, Balçova
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Gurme Garden
16

Gurme Garden

İzmir, Balçova
1,200kapasite
30başlangıç fiyatı
Keyfi Şahane
146

Keyfi Şahane

4.5
(11)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Yaşam Park
5

Yaşam Park

İzmir, Balçova
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Şirin Garden Wedding Hall
41
9

Şirin Garden Wedding Hall

5.0
(2)
İzmir, Balçova
500kapasite
70başlangıç fiyatı
Case de Garden
34

Case de Garden

5.0
(11)
İzmir, Balçova
650kapasite
1000başlangıç fiyatı
Temiz Bahçe
12

Temiz Bahçe

İzmir, Balçova
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Balçova düğün salonları, olanakları ve benzersiz manzaraları ile nefes kesici bir düğün yapmanıza olanak sağlıyor. Pek çok konsept ve menü seçeneğiyle karşınıza çıkan Balçova düğün salonları, 30 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veriyor.

İzmir Balçova Düğün Salonları ve Fiyatları

Balçova, konumu ve düğün salonu açısından çeşitlilik sunmasıyla yüz güldürüyor. Bölgede yemekli, yemeksiz, kokteyl düğün seçenekleri sunan mekanlar ile gecenizi şekillendirme şansınız bulunuyor. İlçe genelinde, düğün organizasyon fiyatları ortalama 30 - 50 TL arasında seyrediyor.

İzmir Balçova düğün salonları fiyatları şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Ali Osman Düğün Salonu 30 TL 50 TL
Gurme Garden 10 TL 30 TL
Kumsal Düğün Davet 30 TL 50 TL
Elit Elegance Event Wedding 10 TL 30 TL
Prenses Garden 30 TL 50 TL
Temiz Bahçe 30 TL 50 TL
Yaşam Park 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Balçova'nın En İyi Düğün Salonları

Balçova ilçesindeki düğün salonları, hiçbir imkandan ve olanaktan eksik kalmamanız için çalışıyor. Bölge genelinde popülerlik yakalayan ve çevre ilçelerden, illerden de talep gören seçenekler mevcut.

Bu salonlar arasından zevkinize, bütçenize ve taleplerinize uygun bir seçimi kolaylıkla yapma şansınız bulunuyor. İlçenin en iyi düğün salonlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ali Osman Düğün Salonu

Ali Osman Düğün Salonu şehir ve orman manzarasıyla Balçova’da hizmet veriyor. Salon, düğünün her anını kayıt altına alacak bir fotoğrafçıyla çalışarak sizi fotoğrafçı arama derdinden kurtarıyor.

Salonda kullanılan yuvarlak masalar dilediğiniz renkte giydiriliyor. Bu renkler, mekanın yüksek tavanını ve zeminini süsleyen balonlarda da kullanılıyor. Masa üstlerinde ise şıklığı şamdanlarla sağlıyor. Geniş kapasiteli mekanın kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Gurme Garden

Balçova düğün salonları arasında dikkat çeken Gurme Garden, kapalı alanında 770, açık alanında 1200 kişiyi misafir ediyor. İç mekanda altıgen ve kare masalar kullanılarak farklı bir oturma düzeni yaratılıyor. Dış mekanda kullanılan yuvarlak masalar ise renkli şifonlarla süsleniyor.

Gurme Garden yemekli ve kokteyl düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. Yemekli düğün için menüde tadım ve menüde değişiklik imkanı mevcut. Mekan, tüm çiftler için özel düğün pastası tasarımı da gerçekleştiriyor. 10 TL’den başlayan düğün fiyatları ile sizleri ağırlıyor.

Kumsal Düğün Davet

Kilise tarzı nikah, kokteyl veya yemekli düğün seçenekleri arasında kaldıysanız Kumsal Düğün Davet karar vermenize yardımcı oluyor. Aynalı suplalarla derinlik katılmış mekan kapalı alanında 750, açık alanında 1000 davetli ağırlayabiliyor. Bu alanların dekorasyonunda beyaz sandalyeler ve masalar çiftlere özel olarak hazırlanıyor.

Kumsal Düğün Davet’te hafta içi kokteyl düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli davet vermek isterseniz mekanın catering hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Elit Elegance Event Wedding

Masal gibi düğünlerin aranan mekanı Elit Elegance Event Davet oluyor. Cibinlik kullanılarak dekore edilmiş nikah masası, kuş yuvalarıyla süslenerek romantik bir ambiyans oluşturuyor. 400 kişilik Elit ve 800 kişilik Elegance bahçesiyle mekan kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Kır manzaralı düğün salonu, kişiye özel organizasyon sorumlusu hizmetiyle öne çıkıyor. Bu organizasyon sorumlusu etkinlik boyunca ikramlar, müzikler, konukların istekleri gibi konulardan sorumlu oluyor. Düğün fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Prenses Garden

Prenses Garden, Balçova düğün salonları arasında havuz başı konseptiyle öne çıkıyor. 1200 kişi kapasiteli devasa mekanda kalabalık düğünler yapılabiliyor. Düğün salonu, alabildiğince beyaz dekorasyonu ile saflık ve romantizmi hatırlatıyor. Masa örtülerinden gelin yoluna, sandalyelerden gelin tagına kadar her detayda beyaz renk kullanılıyor.

Prenses Garden’ın havuzu renkli su şovlarıyla aydınlatılıyor. Havuz üzerine kurulu gelin yolundan ilerleyerek nikah masasına ulaşan gelin ve damat adayları, burada da tüllerle ve incilerle bezeli bir masayla karşılaşıyor. Prenses Garden düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Temiz Bahçe

Temiz Bahçe, şık dekorasyonuyla başta kır düğünü olmak üzere birçok düğün konseptinde hizmet veriyor. 1000 kişiyi açık, 500 kişiyi kapalı alanında ağırlayabiliyor. Kubbe şeklindeki nikah masası, pembe çiçeklerle süslenerek ortaya bir bahar gününden kalma kareler çıkıyor. Masalar ise siyah beyaz dantelli örtülerle kaplanıyor.

çok sayıda olanak sunan mekanda volkan şovları, gelin tahtları, tahta tabelalar ve birçok hizmetten faydalanmak mümkün. Gelin ve damatların rahatlıkla hazırlanması için bir adet de gelin ve damat odası tahsis ediliyor. Mekan, 10 TL’den başlayan düğün fiyatları ile de çiftlerden geçer not alıyor.

Yaşam Park

Balçova düğün salonları arasında yer alan Yaşam Park, yeşil çimler üzerinde 2000 kişilik organizasyonların mimarı oluyor. çiçekli gelin tagı ve gazebonun yanı sıra meşalelerle aydınlatılan gelin yolu mekanın avantajları arasında yer alıyor.

Düğün salonu, çiftlere profesyonel çekim hediye ediyor. Usta fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilen çekim, düğün boyunca her anı kayıt altına alıyor. Eğlenmek isteyen gelin ve damat adayları ise mekanın anlaşmalı orkestrasından faydalanabiliyor. Hafta içi 30 TL’den başlayan uygun düğün fiyatları ile dikkat çeken mekanın dekorasyonu beğeni topluyor.

İnciraltı'nın En Uygun Kır Düğünü Mekanları

Balçova, İnciraltı semti sayesinde düğün salonlarının yanı sıra kır düğün salonlarının da uğrak noktası haline geliyor. Balçova kır düğünü salonları doğal bohem dekorasyonları, geniş pistleri, kaliteli ses ve müzik ekipmanlarıyla öne çıkıyor.

Bölgedeki düğünler yemekli ve kokteyl düzende gerçekleştirilebiliyor. üstelik Balçova İnciraltı kır düğünü mekanları kişi başı 10 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veriyor.

İnciraltı Garden Life

İnciraltı Garden Life, 750 kişilik açık, 300 kişilik kapalı alanıyla akılda kalıcı kokteyl ve yemekli kır düğünlerinin mimari oluyor. Yemekli düğün konusunda başarılı olan salon, mevsiminde taze sebze ve meyveleri kullanıyor. Yemekler yuvarlak masalara şık yemek takımlarıyla servis ediliyor.

Geniş dans pistiyle geç saatlere kadar eğlenmenize fırsat tanıyor. Mekanın anlaşmalı DJ’lerinin müzik yaptığı sahne LED ışıklarla aydınlatılıyor. Pistte son teknoloji ışık ve ses sistemleri kullanılıyor. Mekanın hafta içi düğün fiyatları kişi başı 10 TL, hafta sonu ise 30 TL’den başlıyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu

Balçova’nın en ünlü kır düğün salonlarından olan Şamdan Kır Düğün Salonu, geniş kır bahçesinde 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Bohem bir ortam yaratılan mekan, süslemeleri saman balyalarıyla yapıyor. Bu balyalar üzerine eş adaylarının aşk dolu fotoğrafları yerleştiriliyor.

Mekanda isterseniz kilise düzeninde nikah daveti verilebiliyor. Dilerseniz yuvarlak masalarda taze menülerle yemekli kır düğünü düzenleniyor. Bu masaları isteğinize göre mor, mavi, pembe gibi canlı tonlarda giydiriliyor. Şamdan Kır Düğün Salonu'nun düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

Şehri Garden

500 kişiye varan kokteyl ve yemekli kır düğünleri için Şehri Garden iyi bir seçim oluyor. Yuvarlak masalar geniş dans pistini görebilecek şekilde konumlandırılıyor. Bu pistte mekanın anlaşmalı dansçıları Türk kültürünün çeşitli halk oyunlarını sergiliyor.

Kokteyl düzeninde düğün fiyatları 80 TL’den başlayan mekan, devasa barkovizyon ekranıyla öne çıkıyor. Salonun her tarafından görülen ekranda gelin ve damat adaylarının mutlu anları misafirler tarafından rahatlıkla izlenebiliyor.

Balçova'nın En Popüler Kına Gecesi Mekanları

Düğünden önce çoğu gelin adayı kına gecesi yaparak sevdikleriyle eğlenmek istiyor. Duygu dolu anılara şahit olan Balçova kına gecesi mekanları, bu dakikaları mutluluk dolu anılara çeviriyor. Kırmızının her tonuna şahit olacağınız kına gecesi mekanları fiyatları ise minimum 30 TL olarak belirleniyor.

Kouzina

Kouzina denilince akla kırmızı, kadife, geniş kına tahtı geliyor. Altın sarısı detaylarla bezeli bu taht, şamdanlar ve bakır taslarla süsleniyor. Nedime ekibi de bulunan kına salonu, bu ekibi danslar için özel olarak eğitiyor.

Salon, yuvarlak masaları tiffany sandalyeler ile kombinliyor. Bu masaları konsepte göre süsleyen mekan aksesuar temini de gerçekleştiriyor. Kouzina, kına tahtı, kına tepsisi, kına ekibi gibi gerekli şeyleri de temin edebiliyor. 100 - 250 kişilik davetliyi ağırlayabilen mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Aura Wedding Kır Düğünü

Aura Wedding Kır Düğünü, pembe, mor ve kırmızı kına tahtlarıyla klasik ve modern tüm seçenekleri sunuyor. Bu tahtlar, kişiye özel isim yazılı aksesuarlarla süsleniyor. Gelin adayları salona keten ipler ve halatlarla süslenmiş şık gelin yolundan yürüyerek giriş yapıyor. Mekanda kokteyl kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Kına paketiyle şaşırtan mekan bindallı ve kaftan kiralama seçeneği de sunuyor. Dileyen gelin adayları, salonun yemek imkanından faydalanarak konuklarının karnını doyurabiliyor. Tercihi bu yönde olan gelin adayları menüyü önceden tadabiliyor.

Mia Country Event Hall

Mia Country Event Hall, kır bahçesi konseptiyle kına dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Mekan, kır bahçesinde düzenlenen kına gecesi için sandalye ve masalarını kırmızı tonundaki renklerle süslüyor.

Ağaçlardan sarkan beyaz çiçeklerle bezeli mekan kişiye özel organizasyon sorumlusu atama hizmeti veriyor. Bu sorumlu sayesinde etkinlik hiç aksamıyor. Aynı zamanda salonda after party alanı, otopark ve vale hizmeti gibi çok sayıda avantaj bulunuyor. 1000 kişilik geniş grupları ağırlayabilen salon, kokteyl kına gecesi hizmetini 40 TL ve üzeri fiyatlarla sunuyor.

İzmir Balçova düğün salonları gelin ve damat adaylarına masal gibi bir düğün gecesi yaşatıyor. Düğün pastasından ikramlara kadar her noktaya özenle dokunan mekanlar her detay ile özel olarak ilgileniyor. Siz de hayatınızı İzmir Balçova düğün salonları çatısı altında birleştirmek isterseniz DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.