Bayraklı Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(11 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Bayraklı
Taş Konak Düğün Salonu
54
3

Taş Konak Düğün Salonu

5.0
(10)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
90başlangıç fiyatı
Elegance Garden
62
8

Elegance Garden

5.0
(13)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
350başlangıç fiyatı
Beyza Düğün Salonu
12

Beyza Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Gümüşpala Düğün Salonu
4

Gümüşpala Düğün Salonu

İzmir, Bayraklı
450kapasite
40000başlangıç fiyatı
Özseren Düğün Salonu
9

Özseren Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ayışığı Düğün Salonu
3

Ayışığı Düğün Salonu

5.0
(1)
İzmir, Bayraklı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Aydemir Plaza Düğün Salonu
6
1

Aydemir Plaza Düğün Salonu

5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
1,000kapasite
75başlangıç fiyatı
Pırlanta Düğün Salonları
24

Pırlanta Düğün Salonları

4.8
(14)
İzmir, Bayraklı
500kapasite
105başlangıç fiyatı
İmza Düğün Salonları
14

İmza Düğün Salonları

4.9
(11)
İzmir, Bayraklı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Seyirtepe Event Hall
137
3

Seyirtepe Event Hall

5.0
(5)
İzmir, Bayraklı
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Bien Davet & Event
55

Bien Davet & Event

5.0
(2)
İzmir, Bornova
1,500kapasite
100başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Bayraklı düğün salonları, konumu itibariyle çiftlere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Kır alanları, balo salonları ve deniz manzaralı mekanları ile hizmet veriyor. Bayraklı düğün salonları fiyatları 10 TL’den başlıyor. Birbirinden güzel konseptlere sahip mekanlar hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Düğün Salonları ve Fiyatları

Bayraklı ilçesinde İzmir manzarasına sahip düğün salonları fiyatları 10 TL ile 100 TL arasında seyrediyor. Mekanlar beyaz et, kırmızı et, vegan, vejetaryen, çocuk menü ve kokteyl davet imkanları sunuyor. Seçilen menü, düğün günü ve talep edilen ek hizmetlere bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterebiliyor.

Düğün salonları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Elit Garden

50 TL

100 TL

Green Garden

10 TL

50 TL

Dünya Barış Anıtı

50 TL

100 TL

Le Jardin Düğün Salonu

30 TL

50 TL

Havuz Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Sandal Marina

80 TL

150 TL

Beyza Düğün Salonu

10 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Elit Garden

Bayraklı ilçesinde bulunan Elit Garden, Folkart binalarının yakınında yer alıyor. Kolay ulaşım imkanına sahip düğün salonu 400 kişilik kır alanı ile hizmet veriyor. Yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler ile mekan düzeni oluşturuluyor. Mekan giydirme işleminde ise çiftlerin görüşü alınıyor.

Pembeden maviye her renge sahip mekan, çiftlerin tercihi doğrultusunda süsleme işlemini gerçekleştiriyor. 100 araçlık otoparkı ise şahsi aracı ile gelen misafirleri park yeri arama derdinden kurtarıyor. Elit Garden düğün fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında seyrediyor.

Green Garden Kır Düğün Salonları

Şehrin merkezinde şık bir davet isteyen çiftler Green Garden ile görüşüyor. Kır alanı bulunan düğün salonu, sahne şovları ile çokça konuşuluyor. Dansçılarından orkestrasına kadar tecrübeli ekip ile çalışıyor. 1.000 kişilik davet alanı düzenlemesi çiftlerle görüşülerek gerçekleştiriliyor.

Et menü, çocuk menü ve çok daha fazlası bulunan mekanın lezzetli menülerini anlaşmalı catering firması sağlıyor. Davet öncesi yapacağınız tadım ile misafirlerinize sunulmasını istediğiniz menüye karar veriliyor. Green Garden'da düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Folkart Towers karşısında yer alan mekanın ayrıca 250 araçlık otoparkı bulunuyor.

Dünya Barış Anıtı

Dünya Barış Anıtı, 2 kapalı ve bir kır alanı ile hizmet veriyor. İzmir manzarasına sahip mekan açık alanında 750 kişilik, kapalı alanında ise 200 kişilik misafir ağırlıyor. Hem deniz hem de şehir manzarasına sahip düğün salonunda, organizasyon sorumluları tüm hizmetler için titizlikle çalışıyor. Barkovizyona sahip alanda davet boyu videolarınıza yer veriliyor.

Düğün pastanız ise profesyonel aşçıları tarafından hazırlanıyor. Mekanda alkollü ve alkolsüz yemekli düğün ya da kokteyl türünde davet verilebiliyor. Orkestrası ise gece boyunca eğlenceli parçaları ile sahne alıyor. Tüm güzel anları kayıt altına alan düğün fotoğrafçısı davet sonunda 20 poz fotoğrafın çıktısını hediye ediyor. Anıt Düğün Salonları'nda davet fiyatları 50 - 100 TL arasında değişiyor.

La Jardin Düğün Salonu

Aydemir Plaza içerisinde yer alan Le Jardin Düğün Salonu, Bayraklı düğün salonları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. 500 kişilik davet alanı bulunan mekan, Folkart binalarının tam karşısında bulunuyor. Kırmızı, pembe ve diğer renklerde bulunan tülleri davetinizin türüne bağlı olarak seçiliyor.

Masalar üzerinde yer alan şamdanlar, mumlar ve çiçekler ise masaları en az mekan kadar şık gösteriyor. Kırmızı halıdan geçerek ulaşacağınız geniş dans pisti ise davetlileriniz ile rahatça eğlenmenizi sağlıyor. Mekanın 300 araçlık otoparkı ise misafirlerin kullanımına sunuluyor. Mekanın düğün fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Havuz Düğün Salonu

Altınyol üzerinde bulunan Havuz Düğün Salonu, Bayraklı sahil güvenliğin yanında bulunuyor. 1.000 kişilik kapasitesi olan mekan, Bayraklı Belediye Sosyal Tesisi olarak da biliniyor. Deniz manzarasına sahip mekanın geniş bir dans pisti de bulunuyor. üzeri kapalı mekanın hava koşullarına göre camları açılıyor ve böylece her mevsime uygun konsept sağlanmış oluyor.

Düğün salonu, çocuklar için oyun alanı bulunduruyor. Geniş otoparkı araç park etme derdini kaldırsa da metro ve otobüsle de mekana ulaşım sağlanabiliyor. Yemekli ve kokteylli menülere sahip mekan alkollü - alkolsüz ikram gerçekleştirebiliyor. Düğün fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Sandal Marina

Bayraklı sahilinde yer alan Sandal Marina, 750 kişilik organizasyonlar için kusursuz hizmet sağlayabiliyor. Denize sıfır olan mekanın denizde bekleyen bir de sandalı bulunuyor. Bu alanda nikah işlemi gerçekleştiriliyor. Masalar ise deniz kenarındaki çim alan üzerinde konumlanıyor. Bayraklı düğün salonları arasında kendine has konsepti bulunuyor.

Kaliteli ses, sahne ve müzik ekipmanları kullanan mekanın geniş dans pisti düğün boyunca doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Yuvarlak masalar üzerinde bulunan cam suplalar palmiye ağaçlarını masanıza konuk ediyor. Mekanın ayrıca 250 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Lezzetli menüleri bulunan Sandal Marina'nın düğün fiyatları 80 - 150 TL arasında seyrediyor.

Beyza Düğün Salonu

400 kişilik kapalı alanı ile Beyza Düğün Salonu kış düğünü yapmak isteyen çiftleri bekliyor. Klimaları bulunan salon, yazın da birbirinden güzel düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bembeyaz mekan süslemesi bulunan düğün salonu, sade ve zarif bir düğün imkanı sunuyor. Beyaz tüllerle süslenen gelin gazebosu kınalarda renkli konseptlerle de hazırlanabiliyor.

Yemekli ve kokteyl türünde davet verebileceğiniz mekanın ayrıca 40 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Kolay ulaşım imkanına sahip mekanın düğün fiyatları 10 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Seçilen menü, davet günü ve ek hizmetler fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor.

İzmir'deki En Güzel Kına Gecesi Mekanları

Eşsiz bir düğün gecesi yaşamadan kısa bir süre önce, unutulmaz bir kına gecesi gelinlerin hayalini süslüyor. İzmir'de birbirinden şık davet alanları ile çokça konuşulan mekanlar, kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. En çok tercih edilen kına gecesi mekanları arasında Karaçam Event Garden ve Taş Konak Düğün Salonu bulunuyor.

Karaçam Event Garden

Bornova ilçesinde bulunan Karaçam Event Garden, çam ağaçları altında kır konsepti ile kınanızı gerçekleştiriyor. Dilerseniz toprak alanda dilerseniz taşlı alanda yapabileceğiniz kına geceniz için 500 misafirinizi ağırlıyor. 90 kişilik kapalı alanı ise butik davetlerde kullanılıyor.

Birbirinden güzel gelin tagları ve fotoğraf köşeleri ile dış çekim mekanı aramanıza gerek kalmıyor. Mekanın ayrıca 1.500 araçlık otoparkı bulunuyor. Karaçam Event Garden kına gecesi fiyatları 10 - 50 TL arasında yer alıyor.

Taş Konak Düğün Salonu

Bayraklı ilçesinde bulunan Taş Konak Düğün Salonu, 350 kişilik kapalı alanı ile hizmet veriyor. Kına geceleri için birbirinden güzel konseptlere sahip mekan, organizasyon sorumluları ile çalışıyor.

çiftlerle birlikte karar verilen mekan giydirme işlemi kırmızı, mor, pembe gibi renklerle gerçekleştiriliyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl türünde davet imkanı sunan Taş Konak Düğün Salonu'nda kına gecesi fiyatları 30 - 80 TL arasında seyrediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayraklı düğün salonu mekanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Bayraklı düğün salonu fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine, konuk sayınız ve tercih edeceğiniz tarihe göre değişiyor. Fiyatlar kişi başı ortalama 30 - 180 TL aralığında değişiyor.

En çok Tercih Edilen Bayraklı Düğün Salonları Hangileri?

Bayraklı'nın en çok tercih edilen düğün salonları listesi;

  • Beyza Düğün Salonu
  • Aydemir Plaza Düğün Salonu
  • Taş Konak Düğün Salonu
  • Beyaz Saray Düğün Salonu
  • İmza Düğün Salonları

Bayraklı Düğün Salonu Hizmetleri Nelerdir?

Bayraklı düğün salonlarında mekan süsleme, yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, servis hizmeti, dj, orkestra, video ve fotoğraf çekimi gibi bir çok hizmet alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı ilçesinde deniz manzaralı düğün salonları bulunabileceği gibi, denize sıfır mekanlar da yer alıyor. Farklı konseptlere sahip düğün salonları arasından her çift kendine en uygun mekana ulaşabiliyor. Düğün salonları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için DüğünBuketi.com danışman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.